Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od teraz. Wszystko kwestia dogadania się :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mrt folia, folia :) ja jeśli podjadę to Fordem bo A3-ki nie będę ruszał z garażu przez tydzień... i zależy jak się z nauką wyrobię

Opublikowano


To jest panowie Drift, kto zrobi lepszy? :cool1:
Opublikowano

jak wyjmę z bagażnika Forda moje 4 dociążenia (koła do Mazdy MX-5 :decayed:) to lepiej lecę bokiem :P

Opublikowano

W ZWIĄZKU Z PRZEMIANĄ SEZONOWĄ TERMINU SPOTÓW ZE ŚRODY NA NIEDZIELĘ :) STARSZYZNA W MOJEJ I RENIA OSOBIE ORGANIZUJE I ZAPRASZA NA POGADUCHY

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 LUB 18, ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM pozdro :a4fan:

KTO CHĘTNY???

1. majki :good:

2. Reniu :good:

No koledzy, decydować się na niedzielę:

http://www.karczmy.pl/index.php?link=dojazd

Miejsce fajne, odległość niewielka, można w dobrym gronie przyjemnie wieczór spędzić :hi:

Opublikowano

W ZWIĄZKU Z PRZEMIANĄ SEZONOWĄ TERMINU SPOTÓW ZE ŚRODY NA NIEDZIELĘ :) STARSZYZNA W MOJEJ I RENIA OSOBIE ORGANIZUJE I ZAPRASZA NA POGADUCHY

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 LUB 18, ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM pozdro :a4fan:

KTO CHĘTNY???

1. majki :good:

2. Reniu :good:

3. Kierownik :good:

Opublikowano

Chętny na spot. Jak zawsze :D

Opublikowano

może zadam banalne pytanie(mam nocki więc mój umysł nie funkcjonuje prawidłowo :polew:),czy chodzi o tą złąwieś w połowie drogi do torunia?? czy tą złą wieś pod gdańskiem??? :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu-s4 ładnie żeś śmigał na fordońskiej za fotoradarem w kierunku 4donu :naughty::good: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 18:57_________________________________________________No a ja nie wspominam starych foteczek :confused4: dzisiaj porobiłem kilka nowych :tongue4:

:hi::a4fan:

1MeUlS.jpg

1YxTS.jpg

1YAo0.jpg

1YHSr.jpg

1YMRJ.jpg

To teraz przydało by sie wspólnych konkretnych narobić :a4fan:

Opublikowano

eeeeee no możliwe ale to jak już rano po 6 było.czemu wszyscy zawsze mnie gdzieś widzą??ten kolor aż tak się rzuca :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 19:08_________________________________________________

To teraz przydało by sie wspólnych konkretnych narobić

moja modelka zawsze gotowa do sesji :cool1:

Opublikowano

ja ugadałem się z kumplem - fotografem i zrobi mi na wiosnę profesjonalną sesję auta... może też będziecie chcieli? zresztą ja go namawiam żeby A4 kupił bo zastanawia się nad zmianą samochodu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Felipe też się pisze z cała rodzina :good:

Opublikowano

Felipe! Trochę za wcześnie na przebudzenie ze snu zimowego ;) Ale chwali się ;P

Jedrek, chodzi o K.Wolskiego? :P Osobiście nie znam, ale podziwiam jego fotki na digarcie i stronce ;P

Opublikowano

Kamil Wolski robił zdjęcia Mini i Audi B4 cabrio mojego brata jak i wiele aut moich znajomych - tym razem dogadałem się z chłopakiem od nas z uczelni - Kiełbasa (tak na próbę) - jak będą ciulowe to uderzam do Kamila :P

Opublikowano

filmik ze slizgawki juz sie laduje na youtube

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________ :naughty::decayed::naughty:

Opublikowano

Felipe też się pisze z cała rodzina :good:

Superancko, moje dziewczyny też się zabiorą :hi:

Opublikowano

Kiełbasę znam z gimnazjum. Zdjęcia robi dobre, fakt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.