Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozmawiałem z Madasem ...

W tym roku spot w Pile nie wypali ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry w sobote z rana :tongue4: Czas do pracy :gwizdanie: A tym ktorzy maja wolne miłego spedzania czasu wolnego ;(

Opublikowano

:bry:

Petara ja tez juz w pracy :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: Ja już od 5 w pracy.Miłego dnia. :JC_fan:
Opublikowano

:bry:

ja mam kolejny dzień leserski :polew:

Opublikowano

6e8637f819df88ab.jpg

Siemanko! Długo nie pisałem na forum, ale już od kilku dni jestem w IRL na wyspach niedaleko Cork. Pewnie znów się długo nie zobaczymy :( JAk możecie to podajcie namiary na jakieś polskie kluby audi a może VW, właśnie tutaj z okolic. Gorąco pozdrawiam!

Opublikowano

:hi:

Porady potrzebuje :> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13539939 - zastanawiam sie nad kupnem tego auta, ogladalam je wczoraj. Jest bardzo zadbane i calkiem mi sie spodobalo. W ogloszeniu nie napisal o elektrycznych fotelach i teraz jest na 18 org audi, ale i tak chcialabym inne alu... Problemem jest tylko ten wyswietlacz pokazujacy spalanie itd. - zaczyna nawalać. Konieczny bedzie tez jakis chip, bo te 150 kM to mi troche malo. Brać czy nie?

Opublikowano

2.5 TDi mówie stanowcze nie ...

Tak bardzo jak ten zakup moze byc przyjemny ... tak bardzo mozna później przez niego plakać !

Opublikowano

:hi:

Porady potrzebuje :> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13539939 - zastanawiam sie nad kupnem tego auta, ogladalam je wczoraj. Jest bardzo zadbane i calkiem mi sie spodobalo. W ogloszeniu nie napisal o elektrycznych fotelach i teraz jest na 18 org audi, ale i tak chcialabym inne alu... Problemem jest tylko ten wyswietlacz pokazujacy spalanie itd. - zaczyna nawalać. Konieczny bedzie tez jakis chip, bo te 150 kM to mi troche malo. Brać czy nie?

:no:
Opublikowano

2.5 TDi mówie stanowcze nie ...

Tak bardzo jak ten zakup moze byc przyjemny ... tak bardzo mozna później przez niego plakać !

aż tak bardzo awaryjne?

Opublikowano

Bardzo Bardzo ...

Opublikowano

ajj to mnie zmartwiles :kwasny:

ogolnie to szukalam 3.0 benzyna w manualu, ale niestety w cenie do 30.000zl nie ma takiej ;(

a juz sie tak zgrzalam na to autko...

Opublikowano

2.5 TDi mówie stanowcze nie ...

Tak bardzo jak ten zakup moze byc przyjemny ... tak bardzo mozna później przez niego plakać !

aż tak bardzo awaryjne?

:hi::kawa:

poranna kawka, witam wszystkich :cool1:

Popieram kolegów w sprawie tego 2.5 TDI, Paulina daj sobie spokój z twoją nogą nie widze żywotności tego silnika :evil:

co niektórzy wiedzą jak jeżdzisz i dobrze radzą :good: ja też

w tej budzie widziałbym conajmniej 2.4 benzyne 165 KM, jezdziłem wiem jak idzie, szukaj dalej laska i pytaj :>

pozdrowionka dla wszystkich :)

Opublikowano

ta niebieska :slina: normalnie idealna dla mnie :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 10:26_________________________________________________Tylko wiesz Grzechu ja musze mieć niebieskie albo złote :wink4:

Opublikowano

ta niebieska szkoda że nie Q

Opublikowano

no niestety nie mozna miec wszystkiego :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.