Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie wiem czy to jest taki sam czujnik u Ciebie ale dysponuje takim czujnikiem.. bo u siebie wymienialem i sie okazalo ze to nie czujnik.. wiec sprawdz czy to jest to samo to moge Ci udostepnic na testy

jezeli chodzi o tarcze i klocki to moge rowniez zaoferowac swoja pomoc.... zamkniesz sie kolo 300 .. no moze troche ponad

jesli Cie interesuje daj znaka

ja niecaly m=c temu wymienialem u siebie tarcze i klocki na przodzie...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja preferuję sobotę

może być sobota, na 16 zawożę rodziców do Pieczysk więc potem mogę jechać :naughty:

dla mnie też lepiej sobota :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 06:42_________________________________________________Grill-Spot Bydgoszcz lub okolice - sobota 14.08.2010

1.Grzechu

2.Jędrek

3.Manny

4.

Opublikowano

:bry:

miłego dnia

Opublikowano

Dzińdybry :read::kawa:

Opublikowano

ja nie wiem czy to jest taki sam czujnik u Ciebie ale dysponuje takim czujnikiem.. bo u siebie wymienialem i sie okazalo ze to nie czujnik.. wiec sprawdz czy to jest to samo to moge Ci udostepnic na testy

jezeli chodzi o tarcze i klocki to moge rowniez zaoferowac swoja pomoc.... zamkniesz sie kolo 300 .. no moze troche ponad

jesli Cie interesuje daj znaka

ja niecaly m=c temu wymienialem u siebie tarcze i klocki na przodzie...

Dzieki bardzo :hi:

Ja heble musze zmienic z przodu i z tyłu ... czeka mnie troche wydatków a miało to isc na mody ; / jeszcze teraz cos sie rozsypało ... jeszcze przegób do wymiany ... masakra :tongue4:

Opublikowano
:bry: Dzięki za wszystkim za życzenia :notworthy: ,co do piwka to na jakiś czas muszę odpocząć.Najgorsze jest to że nie idzie jeżdzić autem(aż 4 tygodnie będą wystawały te druty z pięty).Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego tego trzynastego w piątek :kox:
Opublikowano

Ja heble musze zmienic z przodu i z tyłu ... czeka mnie troche wydatków a miało to isc na mody ; / jeszcze teraz cos sie rozsypało ... jeszcze przegób do wymiany ... masakra :tongue4:

nie narzekaj :tongue4:

lepiej w Audi inwestować niż we Fieste :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:20_________________________________________________może ktoś z Was ogarnia temat elektryki i pomoże ziomkowi :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153381.msg1760711#msg1760711

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/442697,akcyza_ustawa_upraszczajaca_oswiadczenia_o_oleju_opalowym_podpisana.html

koniec z akcyzą na samochody :notworthy: :notworthy: :notworthy: będzie można 3.0 tdi kupować bez problemu :dance:

Opublikowano

Taaa... pewnie zaraz nasi politycy coś wymyślą :wallbash:

Opublikowano
koniec z akcyzą na samochody notworthy notworthy notworthy będzie można 3.0 tdi kupować bez problemu dance

Coś nie mogę w to uwierzyć, ma ktoś jakieś konkretne info na ten temat? Bo z tego co wiem, opłaca się sprowadzać silniki poniżej poj. 2L... A tak na marginesie, co to za mobil?

podpis.jpg

Opublikowano

To Audi V8, poprzednik A8, tyle że ktoś mu zrobił VT na coupe ;)

Opublikowano

dokładnie .... przód od v8 , ale nie mogłem skojarzyć że były Cupe :tongue4:

dziś widziałem pierwszy raz w życiu audi A1 :blink:

Opublikowano

uwielbiam tego gościa :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jan Tomaszewski o Franciszku Smudzie

:polew:

Opublikowano

dla mnie Tomaszewski to jest baran pierwszego rzutu... wrecz definicja debila...

tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...

Opublikowano

dla mnie Tomaszewski to jest baran pierwszego rzutu... wrecz definicja debila...

tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...

przynajmniej nie ma nic wspólnego z tą gównianą polska piłką,nie jest zamieszany w żadne afery i co najważniejsze nie podejmuje się trenowania tych marnych piłkarzyków,bo każdy co sie za nich bierze poprostu się kompromituje...z gówna najlepszy artysta nic nie ulepi :wink4:

a co można innego robić jak nie krytykowac polską piłke?? :gwizdanie:

On dla polskiej piłki zrobił dużo...teraz pozostaje Mu tylko komentowanie sytuacji w PZPN-ie :hi:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 17:57_________________________________________________

tego jego pierdolenia to juz nie można po prostu sluchac...

raczej tego poziomu kopaczy nie da się oglądać :sick3:
Opublikowano

Powinni wjechac tam jakąś koparką i zryć ten beton w PZPN. Polska piłka kojarzy mi się z metrosexami którzy wyszli właśnie od fryzjera i obawiają się by fryzurka się nie zniszyła :naughty:

Zmiana tematu :D

Opublikowano

Zmiana tematu :D

hmmm co ma bitewny kawałem Tupac-a przeciwko Biggie Smalls-owi do tańca z dziećmi??

tekst piosenki zupełnie nie pasuje do filmiku :no:

2pac - Hit'em Up Napisy PL

Rest In Peace Makaveli :notworthy:

Opublikowano
hmmm co ma bitewny kawałem Tupac-a przeciwko Biggie Smalls-owi do tańca z dziećmi??

tekst piosenki zupełnie nie pasuje do filmiku :no:

Własnie to jest śmieszne, mimo wszystko muza pasuje do miękkich ruchów Barniego :>

Grzechu wszyscy wiemy, że 6pack jest the best :naughty: i że jesteś jego fanem :dance:

Opublikowano

muza pasuje do miękkich ruchów Barniego :>

tu się zgodze :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.