Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiero byle nie za dwa lata :polew:

kupi kiedyś tam (życze jak najszybciej :hi:) b8 i wpisze małym druczkiem -"było takie b5" i wstawi fotke wielkości avatara :polew:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kieras u mnie fotka z tej samej serii :gwizdanie:

fotorz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

ja tez dostalem.... ale juz nie mam 200 zl i 6pkt

Opublikowano

Ja tez ostatnio dostałem z Białego Boru, skromne 500 i 10pkt. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:11_________________________________________________P.S Słyszałem Arturze ,że mamy wspólnych znajomych:)

Opublikowano

No ja sie musze "pochwalic" ze tez zarobilem ostatnio 10pkt. i 500... na dohamowaniu mialem 75km/h przekroczona predkosc... na 70tce :polew:

Opublikowano

Ja tez ostatnio dostałem z Białego Boru, skromne 500 i 10pkt. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:11_________________________________________________P.S Słyszałem Arturze ,że mamy wspólnych znajomych:)

Pewnie mowisz o Olku co?? Tak, tak w takim razie mamy wspolnych znajomych :wink4:

Opublikowano

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

:polew: z tego co mi wiadomo to 30 dni od daty ZGRANIA zdjęcia.

PS Gdzie to?

Opublikowano

:bry: wszystkim

kieras ciesz sie ze nie dostaniesz punktow :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieńdober :hi:

Mam pytanko, czy ktos jest w stanie sprawdzic mi VIN audiczki? Co prawda nie jest to A4 ale zawsze :audi:

NR VIN: WAUZZZ8LZYA068491

Opublikowano

w końcu dałem radę

dziękuje za pierwszy spocik zresztą bardzo udany

mam nadzieję na więcej i oficjalną prośbę (choć jako junior forumowy może to być nieco nowatorskie ;)):

a może by tak te niedzielne spociki powiedzmy o 16 ?? moja juniorka o 18 zaczyna proces wieczorno - kolacyjno - zasypiający więc moja szanowna nie może przyjechać no i mam terror rodzinny w domu :)

Opublikowano

na forum kilka osób sprawdza VINy albo ASO.. niestety w etce nie można już od dłuższego czasu sprawdzać :/ po vinie widzę, że to A3 8L ;) Buba, spoty nie są regułą więc ustalamy godzinę na bieżąco ;)

Opublikowano

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

:polew: z tego co mi wiadomo to 30 dni od daty ZGRANIA zdjęcia.

PS Gdzie to?

Biały Bór DK25

Opublikowano

Dzieńdoberek :read::kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jak noga Grześ ?

Opublikowano

mam pytanie czy ktos slyszal o firmie HAMOND (chodzi o felgi) lub moze kogos znajomy jezdzil na nich? jakiej sa jakosci itd... . jakby ktos cos wiedzial to prosze o relacje :naughty:

Opublikowano

Wrzuć pytanie do działu o kółkach, tam będzie większa szansa że ktoś miał z nimi styczność :hi:

Wujek google jest niechętny by je pokazać, więc podejrzewam że to jakiś wynalazek :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.