Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co reniu myslisz o tych

http://www.felgi.bydgoszcz.pl/?id=529%20MS

jak na moje to te pasuję do BMW... do B7 zbytnio mi się nie widzą.. :thumbdown:

Opublikowano

Panowie kto byłby zainteresowany tym systemem coming/leaving home ??jeszcze 7 osób potrzeba do zamówienia.

tutaj większy opis:

czytając to zacząłem się zastanawiać...

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

sterownik świateł wewnętrznych (podświetlających nogi pasażerów, oraz kierowcy) i zewnętrznych (zapalanie się świateł zamontowanych w drzwiach w celu doświetlenia wyjścia z auta

urządzenie posiadało by 4 niezależne tory (do każdych drzwi)

po otwarciu danych drzwi zapalało by ładnym rozjaśnieniem podświetlanie nóg i zapalało światła w drzwiach (można np ledy zamontować na dole), a po zamknięciu drzwi gasiło by płynnie podświetlenie nóg, oraz światło w drzwiach

do tylnych siedzeń potrzeba by było zamontować diody lub inne źródło światła pod fotele kierowcy i pasażera

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153381.0[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:34_________________________________________________

a co reniu myslisz o tych

http://www.felgi.bydgoszcz.pl/?id=529%20MS

jak na moje to te pasuję do BMW... do B7 zbytnio mi się nie widzą.. :thumbdown:

do BMW to pasuje pomarańczowy dres z 4 paskami :tongue4:
Opublikowano

do BMW to pasuje pomarańczowy dres z 4 paskami :tongue4:

to Twoje zdanie...

Opublikowano

Również jestem zdania że felgi z parapetem najbardziej pasują do BMW.

Opublikowano

Również jestem zdania że felgi z parapetem najbardziej pasują do BMW.

pewnie że pasują ,ale do innych też
Opublikowano

ale do seryjnego Audi nie pasują moim zdaniem... chyba, że do zrobionego typowo na german style

Opublikowano

ale do seryjnego Audi nie pasują moim zdaniem... chyba, że do zrobionego typowo na german style

każdy ma swoje zdanie :gwizdanie:

ja tam odpuszczam ten temat :hi:

Opublikowano

ale do seryjnego Audi nie pasują moim zdaniem... chyba, że do zrobionego typowo na german style

Delikatna sprawa bo "german style" spotykany na allegro trąci "farmer style". Wolę poznańską wariację tego stylu :gwizdanie: Parapety zostawiam dla gołębi :decayed:

To też tylko moje prywatne zdanie ;)

Opublikowano

nie mówie że u mnie parapet wygląda super i że idealnie pasuje. ale lubie Audi i lubie koło z parapetem...więc psychologicznie jestem zmuszony połączyć te dwie rzeczy żeby być zadowolony :polew:

Opublikowano

Spoko Grzechu, nikt nie mówi że źle wygląda, po prostu rant jest bliższy bmw niż audi ;) Tu i tu moze wyglądać git, musi po prostu pasować do koncepcji.

Opublikowano

Spoko Grzechu, nikt nie mówi że źle wygląda, po prostu rant jest bliższy bmw niż audi ;) Tu i tu moze wyglądać git, musi po prostu pasować do koncepcji.

ja tylko chciałem się zwierzyć z moich psychologicznych odczuć :polew:
Opublikowano

no nie wierze w koncu cos sie ruszylo w watku kuj-pom :polew:

ale czytam czytam i co wszystko i felgach dla rafiego :)

No wiec moje przemyslenia:

1. felfi od RS4 (takie jak ja mam) moim zdaniem w kolorze czarnym wygladaj jak z hondy Civic :tongue4:

2. Rafi po pierwsze okresl sie co do rozmiaru bo nie kazde np. w 17" wygladaja dobrze,

3. Wzrow jest wiele i musisz powiedziec czy chodzi Ci o wzor z audi (niby ori)

4. wtedy mozna cos szukac bo tak zakres jest bardzo szeroki :polew:

Opublikowano

wlasnie :good: forum ozylo :naughty:

Opublikowano

Rafi tutaj możesz robić sobie wizualicacje na różnych kołach :good: wybierz Audi-->A4-->black

w okienku na dole zmieniasz felgi :naughty:

http://www.wheel-visualizer.com/WV.cfm?xml_path=wv_2.xml

Opublikowano

Grzechu... wizualizer taki se bo felgi zdeka kosmiczne ;) Dobrze że można przy okazji posadzić dziada na glebe :naughty:

Jak już Rafi będzie miał upatrzony wzór to można pokusić się o małe VT na jego aucie :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu... wizualizer taki se bo felgi zdeka kosmiczne ;) Dobrze że można przy okazji posadzić dziada na glebe :naughty:

i zmienić profil opony i rozmiar felunku :cool1:

ale wzory biedne :decayed:

nie ma to jak VT by Reniu :good:

Opublikowano

grzechu widzialam Cie dzisiaj :tongue4: kolo odziezowki

Opublikowano

grzechu widzialam Cie dzisiaj :tongue4: kolo odziezowki

trza bylo na bajere podjechać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.