Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zjebałeś :kox: założyłeś koła od deskorolki zamiast zapodać glebę... to nie to samo ;)

128758989362839.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafi wybierz coś z tego :naughty:

http://www.makaveliwheels.net

kilka mi sie podoba :gwizdanie:

Opublikowano

128758989362839.jpg

żeby to blondynka by się tak zajeba*a to bym zrozumiał :decayed:

ale brunetka nie wie że "pchaj" to nie znaczy "naciskaj" :polew:

Opublikowano

Baunsuj.... baunsuj... :nabijasie:

Opublikowano

Baunsuj.... baunsuj... :nabijasie:

:polew: aż się popłakałem ze śmiechu :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 15:53_________________________________________________mnie to do dzisiaj rozbraja

Opublikowano

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

Opublikowano

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

Poczta Polska :decayed:

Opublikowano

Witam, panie i panowie mam pytanie, nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie w okolice niemiec ESSEN, DORTMUND albo okolice ? Albo moze zna ktos jakas dobra TANIA firme przewozowa, chcialbym wyslac z niemiec do polski paczke :)

DHL :good:

Opublikowano
  • Autor

fajny płaszczyk i szpilki :naughty:

Opublikowano

Chłopaki będzie jakiś zlocik w oklolicach Torunia bo jestem teraz w Polsce i chętnie bym podjechał

Opublikowano

w niedziele teraz ... wypada na spot w Bydgoszczy :mysli:

Opublikowano

w niedziele teraz ... wypada na spot w Bydgoszczy :mysli:

Toruń kolego :wink4:

zobaczymy czy leniwe towarzystwo się ruszy :naughty:

Opublikowano

Niestety mylisz sie ...

w tym tygodniu jest Bydgoszcz ... ostatni "planowany" spot Toruński przypadnie dokladnie 2 tyg (08.08)

a z tego co wiem to spoty "planowane" mamy co 2 tyg (raz tu , raz tu ) :cool1:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 00:09_________________________________________________

zobaczymy czy leniwe towarzystwo się ruszy :naughty:

Dla mnie to dziwnie zabrzmiało ... skoro nawet jak jest spot w Toronto ... to bardzo mizerna jest frekwencja samych mieszkańców tego miasta i okolic :confused4:

(majki tutaj szacuneczek z mojej strony :hi: )

Opublikowano

to planowanie spotów już dawno wymkneło się spod kontroli i jak dla mnie jest nieaktualne :gwizdanie: .

spoty są "planowane" przed każdym weekendem,tzn albo się w dany weekend spot odbywa,albo nie.

a że ekipa toruńska blado wygląda z frekwencją powinno nas (bydgoszcz i okolice) mobilizować do pokazania się z jak najlepszej strony...krótko mówiąc dajmy dobry przykład :cool1:

Opublikowano
:hi: Co do spotów,to trochę prawdy w tym jest że Toruń wychodzi blado.Po pierwsze jest nas dużo mniej ,po drugie,większość z Torunia jest tu na forum bardzo krótko,a po trzecie ja po wypadku odpadłem na jakiś czas,czego bardzo żałuję ,że nie mogę dojechać na spoty.Na kilku byłem(nawet na 1 spocie w Inie)Majki wie ile musiałem sie wtedy nakombinować aby rodzinka zjechała wcześniej ze mna do Torunia.Może też na frekwencję ma też wpływ okres urlopowy.Mam cichą nadzieję że to zmieni się,może nie będziemy tak liczni jak koledzy i koleżanki z Bysi,ale zawsze kilku nas zawita na spot.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to planowanie spotów już dawno wymkneło się spod kontroli i jak dla mnie jest nieaktualne :gwizdanie: .

spoty są "planowane" przed każdym weekendem,tzn albo się w dany weekend spot odbywa,albo nie.

a że ekipa toruńska blado wygląda z frekwencją powinno nas (bydgoszcz i okolice) mobilizować do pokazania się z jak najlepszej strony...krótko mówiąc dajmy dobry przykład :cool1:

jest kolej teraz na spot w toruniu czy jest co tydzien czy co dwa tygodnie ostatni byl w bydgoszczy więc rachunek jest prosty :good:

grzechu czujny jak zawsze :naughty:

Kieras nie filozofuj :tongue4:

milego dzo\ionka wiara :good:

Opublikowano

:bry:

miłego dnia

w tym miejscu muszę się zgodzić z Kierownikiem, że teraz kolej oficjalnie na Bydgoszcz.. dopiero za tydzień Toruń..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.