Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo w 90% ludzie od BMW to oszołomy.. :confused4::wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A niby audi się nie rozbijają z burakami w środku? :cool1:;)

Co by nie było, to trzeba się zgodzić... BMW ze względu na ich użytkowników ma u nas mocno nadszarpniętą opinię. Szkoda, bo to bardzo dobre wozy. Jedynym ratunkiem jest kupno stosunkowo młodej beemki, czyli takiej która jest poza zasięgiem takiego "przedsiębiorcy na dorobku" ;)

Opublikowano

A niby audi się nie rozbijają z burakami w środku? :cool1:;)

Reniu, tego nie powiedziałem bo widzę choćby u mnie na osiedlu kto jeździ nowymi A6, A8 D3 albo S4 B7... ale jest ich według mnie zdecydowanie mniej niż w BMW :)

Co by nie było, to trzeba się zgodzić... BMW ze względu na ich użytkowników ma u nas mocno nadszarpniętą opinię. Szkoda, bo to bardzo dobre wozy. Jedynym ratunkiem jest kupno stosunkowo młodej beemki, czyli takiej która jest poza zasięgiem takiego "przedsiębiorcy na dorobku" ;)

też uważam, że BMW to fajne auta (przymierzałem się do E90 w zeszłym roku), ale jednak zdecydowana większość użytkowników tej marki myśli, że jest fajna bo ma BMW i dodatkowo nosi dres ;) ja osobiście nic do BMW nie mam, bo np za stare BMW 6 oddałbym wiele :kox:

Opublikowano

dzis dzwonile do ASO (Konarzewski) i gadzet, ktory chce teraz zakupic (kolejny do pakietu oswietlenie) w ASO jest tanszy niz w jakimkolwiek innym punkcie gdzie maja to dostepne

Opublikowano

bardzo dużo rzeczy jest tańszych w ASO niż np na allegro.. lampy tylne do A3 np są prawie 150 zł tańsze

Opublikowano

Panowie pisze sie ktos dzis do toronto na 22 wiadomo po co :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: Dziwne .Wszyscy są wyciszeni :polew: .Ostatni wpis wczoraj o 18:50 .Kurcze nie ma co czytać :naughty: Pozdrawiam i życzę miłej soboty i niedzieli(oczywiscie super spota) :good:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 07:16_________________________________________________Coś na dobry humor :decayed:

Poniżej nasz ..... z kuj-pom na zakupach w Biedronce(chyba do mnie wybiera się z czteropakiem)

!

Zatrzymany do kontroli

A tutaj zamykamy z majkim budzik na 351

Opublikowano
:bry: wszystkim na spota sie pisze :) a dzis do torunia zmiana auta heheeheh :> :>
Opublikowano

[quote name=wera :) ]

a dzis do torunia zmiana auta heheeheh :> :>

na co?? malucha?? :decayed:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

a dzis do torunia zmiana auta heheeheh :> :>

na co?? malucha??

hehehe no tak zupelnie na malucha to nie :tongue4:

Opublikowano

Hmmm... niedawno kupiłaś przecież B6 :mysli: jakaś mina to była?

Opublikowano

Hmmm... niedawno kupiłaś przecież B6 :mysli: jakaś mina to była?

Reniu to nie WERA kuopila B6 tylko blondi :wink4:

Na ktora ustalamy spota jutro??

Mysle ze 18:00 pod HSW bedzie dobrze??

LISTA:

1. ArturB6

Opublikowano

Hmmm... niedawno kupiłaś przecież B6 :mysli: jakaś mina to była?

Reniu to nie WERA kuopila B6 tylko blondi :wink4:

No tak, faktycznie :wallbash:

Opublikowano

18 mi pasuje :)

LISTA:

1. ArturB6

2. jedrekx

3. ...

Opublikowano

Pytanko kto by jechał na ogolno polski zlocik audi??? W razie czego mam domki

Opublikowano

a nic szybciej ? 16-17 ? ;(

Opublikowano

ja bym pojechał, ale niestety mam poprawkę więc się będę uczyć

Opublikowano

mi 18 tez pasuje :> oj reniu heheh taka pomylka :>[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________no lukasz ja bym pojechala ale nie wiem czy mnie zabierzesz :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.