Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!!!!!!!!! GOLLOB MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

!!!!!!!!! GOLLOB MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!

mimo że nie lubie żużla to Gratuluje :good:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:26_________________________________________________ :polew:

8822534.jpg

Opublikowano

ta B6 co Grzechu pokazalez wyglada gorzej niz k...a :sick3:

Opublikowano

Tomek Gollob Tomek! ale szkoda Jarka.. c**jowo z nim postąpili :/

Opublikowano

no i to Polski sedzia...zal tego pajaca co sedziowal...krzywidzic i to swojaka :shocked:

Opublikowano
:polew:

8822534.jpg

Syndrom czarnucha... jak największe i jak najwięcej chromu :sick3::bag:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Grzesiu jak zdróweczko???

Panowie ogarniamy coś dzisiaj?? pogoda ma sie już ku końcowi widze powolutku...

Opublikowano

:hi:

ja dzisiaj na 16h do roboty :decayed: popołudniu+nocka :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Grzesiu jak zdróweczko???

Panowie ogarniamy coś dzisiaj?? pogoda ma sie już ku końcowi widze powolutku...

A super tylko żal że nie idzie jeszcze smigać autkiem

Opublikowano

a jako pasażer dajesz rade?? może byś sie skusił dzisiaj na popołudniowy wypad?? :P:)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:08_________________________________________________Panie i Panowie... Czy pasuje komuś... spotkać sie dzisiaj o godz.. powiedzmy 15.30-16.00 na parkingu koło Krzyża Popiełuszki????

Opublikowano

Mam dzis odwiedzinki rodzinki hahahah ale rym.Nie dam rady :kwasny:

Opublikowano

wporząsiu :>

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:42_________________________________________________

!!!!!!!!! GOLLOB MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!

no tak graty dla Golloba :oklaski: szacun wielki jest mistrzem w pełnej klasie :good:

Unibax dziś o brąz ostatecznie :good:

Polonia bydgoszcz do piewszej ligi, niestety :thumbdown:

Opublikowano

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

Opublikowano

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:51_________________________________________________

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:

pisałem przecież że o brąz ostatecznie a nie finał :naughty:

cos z oczkami mamy :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________

robimy coś jutro w Bydzi albo w Toruniu? ostatni dzień wakacji jutro :wallbash: a ja umyłem furkę w końcu.. i jest za***ista jednak :kox: Majki oglądałeś Merca?

merca ogladałem, jest spoko, sprzedawca mysli nad moja propozycją, zobaczymy na dniach :evil:

no Damian napisał propozycję spotkanka spontanka prawie w połowie drogi miedzy toruniem i bydzią choć bliżej torunia ale nie w toruniu :tongue4:

także się okaże choć chętnych nie widzę żeby się rwali :mysli:

Opublikowano

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:51_________________________________________________

Majki final jedzie sie o zloto...a Unibax niestety jedzie w fanale pocieszenia :confused4:

czytamy dokładnie czytamy kolego :tongue4:

pisałem przecież że o brąz ostatecznie a nie finał :naughty:

cos z oczkami mamy :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 11:55_________________________________________________[quote name=jedrekx

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 12:31_________________________________________________Majki ale Ty jestes wesoly Romek...zmieniles swojego posta o 11:51...akurat wzrok mam dobry :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.