Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziekuje z mile spotkanie koszulkowo sylwestrowe :)

Reniu trzymaj kciuki abym nie popuścił :polew:

Jedrek dziekuje za zalatwienie sprawy od poczatku do konca!!

PS. Tomek walnal mowe jak stary... gawedziarz :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym roku Hrabia zaszczyca swoją obecnością Irlandię. Prawdopodobnie upojony różnego rodzaju trunkami, ograniety nichęcią do wszelakiego rodzaju konwersacji telefonicznych nie złoże wam życzeń w stosownym terminie. Pragnę więc to uczynić teraz. A więc: Szczęśliwego nowego roku, kapuchy, bab (płci przepięknej - chopów) , dzieców, zdrowia i silnych nerwów co by przetrwać kolejny rok.

Opublikowano

ja będę jutro składał życzenia zanim pójdę na imprezę... :hi: cieszę się, że koszulki się podobają.. ale tak jak mówiłem - podziękowania należą się Jarkowi za ogarnięcie tematu, a nie mi :) ja tylko z Nim rozmawiałem i wykonałem kilka telefonów/maili :) ale szkoda, że tak mało osób wpadło.. razem ze mną 5 :thumbdown:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Czołem :siema:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 08:40_________________________________________________[br]

[edit]

Coś tu za cicho... :mysli:

beer20cooler.jpg

Opublikowano

moja finka już się mrozi na wieczór :naughty: ale faktycznie.. godzina 14:10, a tu cisza... tak jak wczoraj mówił na spocie Artur..

Opublikowano

.•´`*.✬⋰

*.*✬⋰´¨) SZCZĘŚLIWEGO

.•´,•*´¨)¸.•*¨)✬NOWEGO ROKU

¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬I SZAMPAŃSKIEJ

*.*✬¸•´¸✬⋰.•*´¨)✬ZABAWY

.•´,•*´¨)¸.•*¨)

*¸.•´*)¸.•*´¨) .•´*,•*´¨)

(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´*.•´,•*´¨)

......\~~~~~/.....\~~~~~/

.......\~~~~/.......\~~~~/

........\~~~/.........\~~~/

.........\~~/...........\~~/

..........\~/.............\~/

...........||...............||

...........||...............||

...........||...............||

......./****\........../ ****\

Opublikowano

:hi:

żeby każdemu sylwestrowy wieczór sie udał :good:

i od jutra przez cały rok wszystko się układało tak jak sobie każdy zaplanuje :cool1:

skromnie swoimi słowami wszystkim życzę szczerze :notworthy:

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :wink4:

Opublikowano

Szampańskiej zabawy :drunk: oraz szczęśliwego Nowego Roku :wink4:

Opublikowano

Ja również życzę całej grupie kujawsko-pomorskiej szczęśliwego nowego roku :drunk:

Opublikowano

HAPPY NEW YEAR :drunk: dla wszystkich :a4fan:

Opublikowano

Szczesliwego nowego roku... :gwizdanie:

Opublikowano

Wszystkiego Naj!!!!!!!

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, ciekawych modów życzę! :hi:

Opublikowano

Szczęśliwego nowego roku ekypa!!!!! tylko grzecznie,i nie jeździć po pijaku :bicz: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:53_________________________________________________A tak na marginesie nie jechał ktoś przez obwodnice świecką wczoraj około 16? audi a4 b5 podobna do Petary :naughty:

Opublikowano

Najlepszego życzę dla całej ekipy z kuj-pom :)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :hi:

Opublikowano

Przyjemnego szumu w głowie,

wygodnego miejsca w rowie,

no i potem :drunk: :drunk:

wygodnego snu pod płotem.

Żeby pies z kulawą nogą

nie olał Was idąc drogą.

Dużo czadu i uroku

w nadchodzącym nowym roku :decayed:

A My Dziewczyny!

W Sylwestra pijemy za zdrowie:

1.Facetów którzy nas zdobyli

2.Kolesi którzy nas stracili

3.Debili którzy nas rzucili

4. i farciarzy którzy nas poznają :polew:

Opublikowano

no to ja pierwszy, ktory zaczal ten watek zycze wszystkim pociechy z fury i w przyszlosci kazdemu takiego sprzetu jaki sobie wymarzy.

milo sie patrzy jak rosniemy w sile pomimo zgrzytów

wiadomo ... co nas nie zabije to nas wzmocni... i tego sie trzymajmy....

:drinks:

Opublikowano

Najlepszego w nowym roku :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.