Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomy robił wydech w swoim aucie, brzmi naprawde super, ale nie wiem co on tam dokładnie robił. Ogólnie gościu kumaty, jego pracownik również.

Może i cicha 3, wiem że napewno nieparzysty, jutro jeszcze spytam dokładnie. W każdym razie to ten po prawej stronie (jak jedziesz od numerów największych do najmniejszych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym poinformować Was w imieniu Majkiego, że zmarła jego najukochańsza mama. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się 10 lutego (czwartek) o godzinie 10:00 Mszą Świętą w kościele w Gostkowie koło Torunia. Ja jutro na pewno się pojawię, jeśli ktoś chciałby również uczestniczyć to mój numer 507 466 407 begin_of_the_skype_highlighting507 466 407end_of_the_skype_highlighting.

P.S. Przepraszam że tak późno piszę, ale dopiero dziś wieczorem się dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy współczucia Majki [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, uroczystości pogrzebowe właśnei trwają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis u tlumikarza...gosc juz po rozmowie jest konktetny...wiec teraz pozbierac klamoty i do przodu z wydechem na dwa dyfuzorki :ad: jesli chodzi o namiary to bardzo wielkie dzieki dla Rafiego i Jedrka...to ten kolega co ma warsztat na fordonskiej 2 i tez jezdzi :a4fan: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:29_________________________________________________aha i jeszcze jedno pytanie...co sadzicie o wycieciu katalizatora :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już do wycięcia zabieram rok :wallbash: Podobno same plusy, ale pogadaj z Reniem i Nowkiem, oni mogą ci coś na ten temat powiedzieć... Ja chciałbym samą puszkę zostawić tylko środek wybebeszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis u tlumikarza...gosc juz po rozmowie jest konktetny...wiec teraz pozbierac klamoty i do przodu z wydechem na dwa dyfuzorki :ad: jesli chodzi o namiary to bardzo wielkie dzieki dla Rafiego i Jedrka...to ten kolega co ma warsztat na fordonskiej 2 i tez jezdzi :a4fan: [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 16:29_________________________________________________aha i jeszcze jedno pytanie...co sadzicie o wycieciu katalizatora :mysli:

Na pewno troche niutonów by ci przybylo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno troche niutonów by ci przybylo :wink4

Na powierzchni Ziemi na ciało o masie 1 kg działa siła skierowana w dół o wartości około 9,81 N (czyli 1 kgf[1]. W inżynierii i w codziennym życiu często stosuje się przybliżenie 9,81 N = 1 kgf ≈ 10 N.

Czyli:siła przyciągania Ziemi działająca na człowieka o masie 75 kg wynosi około 736 N.

Tak więc jeśli Artur wytnie kata, jego samochód będzie cięższy?

Kieras, kombinuj dalej :polew: :polew:

Arczi, wirus poprawi osiągi, a jak dołożysz prawy wydech, to nie będzie to tylko efekt dla oka, ale po wycięciu katalizatora, także dla uszu. Z wizualizuj to sobie w głowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neee tu chodzi o współczynnik przepływu spalin, zwiększenie średnicy przeloty spalin z kolektora do tłumika środkowego , jak i potocznie mówiąc wywalenie wszystkich barier które umożliwiaja swobodny przepływ spalin z kolektora az do atmosfery ... :tongue4:

są też i tego złe strony , bo jak jest upierdliwy diagnosta to może nie przejść przeglądu jezeli tlenki węgla i tlenki azotu w spalinach przekroczą normy na dymomierzu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...