Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malowane

ogarnij sie...

:polew:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co z tego że BBS jak wzór jak i rozmiar nie ten co trzeba?

rozmiar to ciul bo tylko pierscienie centrujace by trzeba bylo wymienic, ale wzor - jak kto lubi..

Opublikowano

Siemanko :siema:

Opublikowano

Joł Joł :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

LOL! Dostałem SMS od POLICJI :kox:

Kierowco! Nie wszystko naraz! JEDZIESZ? NIE KLIKAJ Pisanie SMS+jazda samochodem=WYPADEK

Zastanów się! Ostrzega Twój operator sieci PLUS i Mazowiecka Policja

Dostałem to samo - pewnie PLUS sponsoruje jakąś akcję.

A tak poza tym

kolesie z CB - jeden ze mną studiował :gwizdanie:

Uderzam w kimono o 1 powrót za kółko :wallbash:

no znam ich jeden mieszka pode mna (michal) a drugi (łepek)dwa bloki dalej jak chcesz to ci autograf zalatwie

Opublikowano

pany kto ma wyjmaki do radia concert bo sie cos mi zjebalo z jedenj strony puscilo a drugiej wafel

Opublikowano

pany kto ma wyjmaki do radia concert bo sie cos mi zjebalo z jedenj strony puscilo a drugiej wafel

Ktoś tam kiedyś na forum pisał, że pilnikami do paznokci sobie pomaga i podobno taki sprzęt daje radę.

EDIT:

o tu m.in. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32423

Opublikowano

od rana do wieczora w tyrce :wallbash:

z deszczu pod rynne :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:46_________________________________________________

co tak mało z nas na ogólnopolski się wybiera? póki co od nas są 3 auta...

wogóle dramat z frekwencją :bag: zobaczymy do końca maja jak to będzie

jak będzie dużej ilości osób to zintegrujemy się w mniejszym gronie :drunk:

zlot to zlot :decayed: z tego co wiem to jarko nie ma zbytnio czasu na uzupełnianie listy,i jest też sporo osób które jeszcze nie wpłaciły zaliczki [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 21:47_________________________________________________

3 fury,ładnie się zaprezentujemy :wallbash:

też się deklarowałeś że pojedziesz :naughty:

tyle że teraz mam do pracy z 5 km a nie 53 km :naughty:

ja nie mam czym się zaprezentować,listwy z drzwi odchodzą,błotnik walnięty,N-ka przerywa :wallbash: nie mam czasu żeby to ogarnąć bo nie dość że w pracy od rana do wieczora to jeszcze mam remont :wallbash:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:07_________________________________________________ale podejrzewam że od przyszłego tygodnia :ad: [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:09_________________________________________________i może w końcu kat pójdzie precz

Opublikowano

mi się elektryka pierdzieli :disgust:

raz manetka wycieraczek niedziałała (spryski też)

raz włącznik ogrzewania tylnej szyby

dzisiaj kierunkowskaz po kilku sekundach zaczął migać na zegarach

czasami migają lampki wewnątrz jak stroboskopy

czasami klimatronik albo się wyłącza albo załacza po kilku sekundach

coraz gorzej...a elektryk w skarpetkach mnie wypuści z warsztatu

Opublikowano
mi się elektryka pierdzieli disgust

raz manetka wycieraczek niedziałała (spryski też)

raz włącznik ogrzewania tylnej szyby

dzisiaj kierunkowskaz po kilku sekundach zaczął migać na zegarach

czasami migają lampki wewnątrz jak stroboskopy

czasami klimatronik albo się wyłącza albo załacza po kilku sekundach

coraz gorzej...a elektryk w skarpetkach mnie wypuści z warsztatu

Wodę gdzieś dostaje Panie dzieju. Po deszczu kumpel miał dyskotekę w samochodzie, udrożniliśmy wyloty i chodzi jak burza.

Opublikowano

pany kto ma wyjmaki do radia concert bo sie cos mi zjebalo z jedenj strony puscilo a drugiej wafel

Ktoś tam kiedyś na forum pisał, że pilnikami do paznokci sobie pomaga i podobno taki sprzęt daje radę.

EDIT:

o tu m.in. http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=32423

no wlasnie takimi wytrychami probowale i jakos szlo a teraz jedna strona poszla i nawet nie chce wskoczyc spowrotem a druga ni chu chu juz chcialem ze zlosci ramke zerwaC ale gleboki wdech i jeszcze na ori wyjmaki bym postawil ;] chyba ze podjade gdzies do car audio i za bronka mi radio wyjma heh wstyd jak nie wiem zeby radia nie moc wyciagnac ale audi musialo udziwniac ;]

Opublikowano

1. Bula87

2. ArturB6

3. dropsone

4. Reniu

5. ...

czy ktoś jeszcze chętny?:) PiP czy motoarena??

Opublikowano

Pod PiP bo chyba jest żużel...

1. Bula87

2. ArturB6

3. dropsone

4. Reniu

5. Rafi_a4

6. ...

Opublikowano

Pod PiP bo chyba jest żużel...

1. Bula87

2. ArturB6

3. dropsone

4. Reniu

5. Rafi_a4

6. ...

niema jutro zuzla, ale niech bedzie pip najwyzej potem sie przejedziemy na motoarene, Reniu podwies jeszcze godzine

Opublikowano

Pod PiP bo chyba jest żużel...

1. Bula87

2. ArturB6

3. dropsone

4. Reniu

5. Rafi_a4

6. ...

niema jutro zuzla, ale niech bedzie pip najwyzej potem sie przejedziemy na motoarene, Reniu podwies jeszcze godzine

tak tak godzina 17:00 może ktoś się jeszcze zjawi :wink4:

Opublikowano

Nowek.... jak moja lotka??????????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.