Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam gdzie zawsze :wink: Coś tu się pozmieniało? Jakieś nowe autka? Spoty co dwa dni?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tam gdzie zawsze :wink: Coś tu się pozmieniało? Jakieś nowe autka? Spoty co dwa dni?

nic sie nie pozmienialo..... bida....

Opublikowano
Tak myślałam, że to Ty:)

a ty gdzie się podziewałaś blondyna? :naughty:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Tu i tam... ale duchem zawsze byłam z Wami hehe.

Właśnie w pogodzie mówili, że od 4 marca temperatury będą wyższe, nawet 13 stopni. Jupi!!! Nareszcie! Pora malować fele i szukać opony.

Opublikowano
I'm back :evil:

Co u Was słychać?

no w końcu,...może się coś w temacie ruszy !!

Witamy "nowego" :decayed:

Opublikowano

Z taką lekką niepewnością.... :grin:

baby01.jpg

Opublikowano

hehe dawno nie bylo takich obrazków. :)

Opublikowano

to kiedy jakiś spot większą ekipą? :naughty: przypominam, że w czwartek chłopacy ze Śląska przyjeżdżają w odwiedziny:whistling::wink:

Opublikowano

jedrek, ja na pewno bede w bydg!! podeslij mi kom do siebie.

:wink::wink:

Opublikowano
:hi: Czwartek :banan:
Opublikowano

ja tez moge podjechac w czwartek tylko napiszcie gdzie i o ktorej :decayed:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:kawa:

Naciapane z mojego Galaxy S II

Opublikowano
:siema: z nad morza :decayed:
Opublikowano

Witam po długiej nieobecności na tym forum.Zmieniłem pracę i od jakiegoś czasu już jestem popołudniami w domu.Poprzednia praca to wycieczki zagraniczne,nieobecność w domu itd.Zresztą dopiero dziś odzyskałem hasło,moja wina,mam za dużo założonych kont pocztowych i nie wiedziałem na jakim zalogowany jestem tu.Rozmawiałem z Damianem z Torunia,dziś z Pawłem z Bysi na fonie , czasem z Krzysiem i mam czasem kontakt z Dropsonem w mojej pracy.Pozdrawiam znajomych z forum i z dawnych spocików.Zawitam jeżeli pozwolicie kiedyś jak będzie cieplej ,na jakiś spocik.

Opublikowano

no to teraz musisz sie postarac zeby Ci neta odblokowali w robocie :decayed:

Opublikowano

w pracy nie ma szans na neta,bo strasznie kontrolują:( ale w domu mam nadal neta :D więc częściej będę tu:D

Opublikowano
Witam po długiej nieobecności na tym forum.Zmieniłem pracę i od jakiegoś czasu już jestem popołudniami w domu.Poprzednia praca to wycieczki zagraniczne,nieobecność w domu itd.Zresztą dopiero dziś odzyskałem hasło,moja wina,mam za dużo założonych kont pocztowych i nie wiedziałem na jakim zalogowany jestem tu.Rozmawiałem z Damianem z Torunia,dziś z Pawłem z Bysi na fonie , czasem z Krzysiem i mam czasem kontakt z Dropsonem w mojej pracy.Pozdrawiam znajomych z forum i z dawnych spocików.Zawitam jeżeli pozwolicie kiedyś jak będzie cieplej ,na jakiś spocik.

Siemka:) no Prosze Grzesiu napisał na forum :D

Opublikowano

Siemka :kawa:

O której dzisiaj spocik, no i gdzie? :chytry: Może udało by mi się podjechać....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.