Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. :)

Panowie, mam pytanie. Wiecie może gdzie można, w kuj-pom wyprostować felgi aluminiowe? Ale tak na cacy, nie u patyraków. W Brodnicy jest jeden facet ale dokładnie mi nie wyprostował, jest jeszcze bicie. Pewnie nie mają odpowiedniego sprzętu.

Pozdrawiam i sorka, że nie na temat..

hmmm 7 i 8 wrzesnia jest na lucznicce ten zlocik car audio i tunningu ,bedzie final mistrzostw polski w naglosnieniu i takie inne pierdoly to nie wiem juz

auto miało nalepki na tyle A4 klub.pl :) czy to ktos od was??jak tak dajcie namiary bo auto piękniusie bylo :>

jak by mialo rejestracje CT..... to moje... :polew: pozdrawiam