Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam to ustalcie date i jakby mozna bylo to bym sie dolaczyl pozdro

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. :)

Panowie, mam pytanie. Wiecie może gdzie można, w kuj-pom wyprostować felgi aluminiowe? Ale tak na cacy, nie u patyraków. W Brodnicy jest jeden facet ale dokładnie mi nie wyprostował, jest jeszcze bicie. Pewnie nie mają odpowiedniego sprzętu.

Pozdrawiam i sorka, że nie na temat..

Opublikowano

hmmm 7 i 8 wrzesnia jest na lucznicce ten zlocik car audio i tunningu ,bedzie final mistrzostw polski w naglosnieniu i takie inne pierdoly to nie wiem juz

Opublikowano

witam ,mam pytanko do was-dzisiaj jak odprowadzałem na parking swoje auto zobaczyłem na nim super A4 B6 czarne,z rej CNA dwie cyferki ,literka i literka M(nie podałem całego nr ,ze własciciel sie nie wkurzył)

auto miało nalepki na tyle A4 klub.pl :) czy to ktos od was??jak tak dajcie namiary bo auto piękniusie bylo :>

Opublikowano

nie kojarze....

ale na zlocie w Sobieszewie byly takie piekne sztuki...

Opublikowano

Możemy się zawsze spiknąć na łuczniczce w sobotę lub niedziele gdzieś kolo 13-14.

Opublikowano

no w sumie bylby to dobry pomysl jak na moje :decayed:

Opublikowano

witam ,mam pytanko do was-dzisiaj jak odprowadzałem na parking swoje auto zobaczyłem na nim super A4 B6 czarne,z rej CNA dwie cyferki ,literka i literka M(nie podałem całego nr ,ze własciciel sie nie wkurzył)

auto miało nalepki na tyle A4 klub.pl :) czy to ktos od was??jak tak dajcie namiary bo auto piękniusie bylo :>

jak by mialo rejestracje CT..... to moje... :polew: pozdrawiam

Opublikowano

witam ,mam pytanko do was-dzisiaj jak odprowadzałem na parking swoje auto zobaczyłem na nim super A4 B6 czarne,z rej CNA dwie cyferki ,literka i literka M(nie podałem całego nr ,ze własciciel sie nie wkurzył)

auto miało nalepki na tyle A4 klub.pl :) czy to ktos od was??jak tak dajcie namiary bo auto piękniusie bylo :>

jak by mialo rejestracje CT..... to moje... :polew: pozdrawiam

....albo moje :)...i co z tym spotem kiedy organizujecie, bo bym chcial sie podlaczyc?? :mysli:

Opublikowano

no spocik mozna w sob lub niedziele na lucznicce , zobaczymy co tam sie dzieje i wymysli sie cos ,ja napewno podjade zobaczyc co tam sie dzieje

Opublikowano
  • Autor

jutro już sobota, czyli niedziela będzie dobra godzina popołudniowa..np.14

Opublikowano

no powiedzmy ze dojedziemy :)

Opublikowano

no ja dzis bede jakos kolo 15 tam i niech wam bedzie jutro na 14 :pilot:

Opublikowano

Ja tez sie podłacze Panowie :good:

Opublikowano

no to dzisiaj o 15 zeby wszyscy byli :> :>

Opublikowano

byłem, ale na nikogo się nie natknołem.

ta łuczniczka to chyba nie był dobry pomysł,

bo ciężko było kogoś znależć w tym tłumie aut.

Opublikowano

no ja tez bylem i chyba widzialem 2 a4 na parkngu przed luczniczka i moje bylo 3 ;p ale ogolem bylo tloczno :confused4:

Opublikowano

panowie.. cos kiepsko szukaliscie....

ja ze strobo od razu sie spiknelismy i stalismy w miejscu gdzie ludki gume pala.. tam kolo komina

czekalismy do 14:40 i sie zawinelismy....

trzeba bedzie powtorzyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.