Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

Panowie ja co prawda rezać nie będe ale chetnie wpadnę do Was na rezo-spot :decayed:

pijaki...:polew::grin:

Od razu pijaki Artek tylko wypił 2 litry przez wekend:decayed::decayed::decayed:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też się pisze na rezo-spota ciekawe konfigruracje sie tworza widze;)

dajcie znać jak cos

Opublikowano

Ja też chętnie posiedzę na rezo-spocie ;) Dajcie znać.

Panowie dzięki za rady odnośnie mojego problemu ;) Akku nowe kupione i problem zniknął :banan:

Niestety musiałbym czekać do końca tygodnia na 85AH 800A, dlatego padło na ciut słabszy Varta Silver 77AH 780A :wink:

Opublikowano
jedna mam, jedz na szrot i kup z podnosnika szynb

:shock3: teraz to mnie zadziwiłeś,pasują? tylko czy będą chcieli sprzedać osobno czy całą wiązkę

siemka... WIŚNIA wtyki pasują od szyb na 200% bo takie ja mam od Krychy....mają tylko inną grubość kabli ale to pikuś.

ja oczywiście też jestem zainteresowany rezo-spotem :kox:

Opublikowano

na zwykłe spoty nikogo nie ciągnie, a jak rezo to ilu chetnych :grin:

Opublikowano
:siema:

Panowie ja co prawda rezać nie będe ale chetnie wpadnę do Was na rezo-spot :decayed:

pijaki...:polew::grin:

Od razu pijaki Artek tylko wypił 2 litry przez wekend:decayed::decayed::decayed:

w sensie też się piszę na rezo-spot - też nie będę rezać :whistling::decayed:

Opublikowano

I od razu ruch w temacie :buahaha:

Opublikowano

manny90 To dobrze ze pomogło :) odrazu mówiliśmy :)

Opublikowano
chyba taniej mnie webasto wynioslo niz ten wentylator....

przestań bo nam sie koleżanka załamie :grin:

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

a tak w sumie to co ma nadmuch do ogrzewania? :whistling:

no teraz to same mądrale a jak się ciebie pytałam to nic mi nie powiedziałeś konkretnego :bicz: kupione założone i działa jestem zadowolona nie ma czym się załamywać może i było drogie ale w końcu jak to się mówi samochód to skarbonka trzeba było sobie odmówić kolejnej pary butów żeby było ciepło w dupkę :grin::grin::grin:........

Opublikowano

ja też się piszę :kox::kox:

Opublikowano

hahahah

Opublikowano

:siema:

Wysłane z Audi

Opublikowano

ktoś coś pisał o rezospocie... wiśnia jak masz jeszcze miejsce przed garażem to też wpadnę pokibicować :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Matko Bosko kochono,teraz to ulicy chyba zabraknie na fury:facepalm::grin:

Opublikowano

zrobim zrzute na busa;P

Opublikowano
:bry: Przemek czyli po 1 Grudnia będę miał koła? :decayed: Pie*dole auta nie podwyższam jeszcze najpierw zobaczę jak na tej opcji koło leży :kox:
Opublikowano
Matko Bosko kochono,teraz to ulicy chyba zabraknie na fury:facepalm::grin:

Kiedy to będzie ? ...wygląda....,że .....ludzi jak na BT będzie :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Matko Bosko kochono,teraz to ulicy chyba zabraknie na fury:facepalm::grin:

Kiedy to będzie ? ...wygląda....,że .....ludzi jak na BT będzie :decayed:

wysłane z one v :)

tego najstarsi górale nie wiedzą :grin: chyba będzie trzeba grylla odpalić

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.