Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nad panoramą popracuję jak wrócę z wakacji. Cieszę się, że podobają się Wam moje fotki. Pozdrawiam!

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Binek fotki pierwsza klasa :good:

Opublikowano

a nikt więcej nie robił zdjęć?

Opublikowano

Wychodzi na to że nie :(

Ale nic straconego... nowe foty ze spotkania środowego (09.09) wkrótce :naughty:;)

Opublikowano

mnie na tym spotkaniu nie będzie bo będę w trasie do Niemiec skąd lecę do Turcji..

Opublikowano

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!

Opublikowano

to napewno auto ludzi Bin Ladena widac po progach i dokladce do zderzaka :polew:

Opublikowano

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!!

siemanko binek,zapraszaj tam ludzi do nas na spoty :polew: no i mam nadzieje ze jakies nowe numery do dziewczyn przywieziesz, jakąś imprezke zorganizujemy z egipcjankami :good: milego pobytu, pozdrawiam :good::cool1:

Opublikowano

Jak tam panowie gdzie w tym tyg spocik ??? :cool1: jakieś propozycje????

Opublikowano

a

d1558e9bb6b3fcd5m.jpg

Spot w Egipcie ;P Jak na razie to widzieliśmy tylko jedno audi, i podejrzewam, że to "samochód pułapka" ludzi Bin Ladena. Tak to same Lanosy, KIA, Hyundae i Toyoty tu są, bogacze jeżdżą VW Passat B6 lub BMW 5 2004r. Pozdrawiamy!!

a ja bym chciał taką lotke na klape:P i tablice rejestracyjną:)

Opublikowano

djbinek.. spoko fotki :good:

Opublikowano

Jak tam panowie gdzie w tym tyg spocik ??? :cool1: jakieś propozycje????

Torun

Opublikowano

Jak tam panowie gdzie w tym tyg spocik ??? :cool1: jakieś propozycje????

Torun

toruń,monitorowałem sprawe wieczorem lepiej przy galerii piotr i paweł sie zapowiada,lepsze oswietlenie niz na motoarenie i klimat tez spoko, pozdrawiam :good::a4fan:

Opublikowano

Toruń to już pewna lokalizacja?

Opublikowano

witam witam wlasnie jestem po weselu ....

jestem w trakcie naprawy elekrytki w mojej niuni wszystko mi padlo mam nadzieje ze dojade na srode:)

Opublikowano

Trzymamy kciuki. Ja w środę będę A4.

Opublikowano

Witam. Panowie, kto z Was jest oblatany w analizowaniu logów?? Bardzo proszę o pomoc...

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_prosze_o_analize_logow-t94240.0.html

Wg mnie przepływka i turbinka raczej ok, EGR też ok chociaż chyba nie do końca się otwiera ale to szczegół... Chodzi mi o inne parametry, których analizy nie można znaleźć na forum...

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

witam witam wlasnie jestem po weselu ....

jestem w trakcie naprawy elekrytki w mojej niuni wszystko mi padlo mam nadzieje ze dojade na srode:)

NA moje to nie padło a Ty rozwaliłeś:P

Opublikowano

kto śmiga jeszcze z Bydzi do Torunia na spocik??? może gdzieś spotkamy sie szybciej i razem ruszymy?????

Opublikowano

ja bede smigal raczej 80% mysle ze mozemy sie skumac na stacji 1 za mostem a ja z reniem ruszymy tam gdzie zawzsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.