Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I kolejny udany spocik za nami :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I kolejny udany spocik za nami :)

:oklaski: :a4fan: dokladnie, frekencja dopisuje no i niespodziewanie lampki tylne wymienilem na szybkiego, pozdro dla strobo! pozdro dla klubowiczów :good:

Opublikowano

Ts1bHWJr.jpg

Ts1bI3cS.jpg

Ts1bIaHi.jpg

Ts1bIkFS.jpg

Ts1bIpF9.jpg

Ts1bIzDJ.jpg

Zdjecia takie sobie....

Proponuje na nastepny spocik wybrac sie na rynek w toruniu oczywiscie z pod piotra i pawla porobic kilka fot skoczyc na piwo (lech free) ale jest

przynajmnej cos sie zadzieje.:)

Da rade koleczka miedzy slopkami avantem:P

Opublikowano

tak jest spocik sie udal :> a tu filmik o ktorym mowilem :)

http://www.youtube.com/watch?v=-8UAvf3xX0o

Opublikowano

Skoro już jesteśmy przy ciekawych filmikach to obejrzcie to:

Audi Q7 V12 TDI vs BMM E60 M5

http://www.autokrata.pl/artykul/q7-v12-tdi-kontra-m5-6167

No i wspomniany wczoraj nowo-ruski spocik na grubo:

http://benzclub.ru/forum/showthread.php?p=676976&posted=1#post676976

a tu filmiki z tego eventu:

http://www.youtube.com/results?search_query=Moscow+Unlim+500%2B&search_type=&aq=f

[edit]

Fotki z wczoraj wstawię jak znajdę dłuższą chwilkę w pracy :)

Opublikowano

Całkiem przyjemnie było...

Podobał mi się powrót po Fordońskiej :)

Opublikowano

Obiecane foty:[br]

spot2009093001.th.jpg spot2009093002.th.jpg spot2009093003.th.jpg spot2009093004.th.jpg spot2009093005.th.jpg spot2009093006.th.jpg spot2009093007.th.jpg spot2009093008.th.jpg

Opublikowano

no fotki 1-sza klasa:)

Opublikowano

Paweł zdjęcia bomba :good:

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

wiecie moze gdzie w Bydzi lub okolicy naprawiaja sterowniki od ABS-u,i adoptuja liczniki do auta.

Opublikowano

No spocik całkiem elegancki wam wyszedł:P Zdjęcia również konkret :kox:

Opublikowano

wypas fotki, widać ze spocik udany szkoda ze beze mnie, ale mam nadzieje ze sie odrobi :D

Opublikowano

Tomek4don mogłeś przyjechać tym granatowym kombi ;)

Opublikowano

No faktycznie fotki super, spocik się udał :) może następnym razem też się pojawię, bo teraz zostałem zaproszony na romantyczną kolację ;P dlatego nie mogłem przyjechać...

Opublikowano

hehe nas nikt nie zaprosil no rafi jedynie do dagrasso

Opublikowano

też było romantycznie? :polew:

Opublikowano

sie okaze za tydzien chyba ze w toruniu[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:00_________________________________________________Jak tam nasze te no wiecie oco chodzi na kiedy gotowe beda??bojak jzu sa to mozna sie spotkac odebrac

:gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie mogłyby już być troszke czasu już minęło. Kiedy będą?????? :mysli:

Opublikowano

Co to za dwa nowe srebrne sedany B5 ? ;) Myślałem ,że moja jest jedyna taka :kox:

Opublikowano

niestety one juz sa za ciebie;ptrzeba byc na spotach;p :evil:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:45_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=762715322 jak by ktos chciał do dawac znac jeszcze mam 2 oponki jak cos

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.