Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(

zawsze w łeb dostaje od młodej jak wyprzedzam i mi światłami mrugają z naprzeciwka :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miejsca w uj i samochód pusty tylko my dwoje i jeszcze dostawałem joby ;(

zawsze w łeb dostaje od młodej jak wyprzedzam i mi światłami mrugają z naprzeciwka :kox:

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ,a widziałeś gdzieś zdjęcie zaworu N75 na forum? bo w googlach nic ni ma albo bardzo mały format :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Znajomy zatrzymał auto i kazał swojej teściowej wysiąść w połowie drogi pomiędzy BDG a TRN, jak się jej jazda samochodem nie podoba. Od tej pory ma spokój :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia o tej czarnuli wczoraj gadałem :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: mógł dać wydech posłuchać :slina: :slina: albo jej troche wstawić jak miał maske otwartą :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Znajomy zatrzymał auto i kazał swojej teściowej wysiąść w połowie drogi pomiędzy BDG a TRN, jak się jej jazda samochodem nie podoba. Od tej pory ma spokój :gwizdanie:

może i by wysiadła....ale zanim bym ruszył to ślady butów na karoserii bym miał :gwizdanie: i obiadów by nie robiła :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ,a widziałeś gdzieś zdjęcie zaworu N75 na forum? bo w googlach nic ni ma albo bardzo mały format :kwasny:

dsc092920.jpg

bozia w dzieciach :decayed: dobra ide w kime,do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Wiśnia o tej czarnuli wczoraj gadałem :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: mógł dać wydech posłuchać :slina: :slina: albo jej troche wstawić jak miał maske otwartą :slina: :slina: :slina:

ta daje rade też :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mojej żonki nie wysadził :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 22:59_________________________________________________ :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze S4 ani RS4 nie trzyma serii... po drugie, nie przejdę na auto starsze konstrukcyjnie ;) po trzecie jest to 4.2 więc akcyza wyniesie 18,6% wartości, a nie jak w przypadku 2.0 3,1% po czwarte to benzyna, a nie diesel po piąte już szukałem B7 i nie wyszło więc chyba nie po drodze mi z B7, po szóste B8 jest ładniejsze i po siódme ja auto biorę w leasing, a nie prywatnie i ubezpieczenie byłoby ogromne za eS albo RS ;)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:16_________________________________________________ale najważniejsze są punkty: 3,4,7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojawiłbym się na jakimś spocie w Toruniu, tylko trochę dziwnie, bo przyjadę, Wy wszyscy się znacie a ja nikogo...

...podjeżdzaj, chetnie Ciebie poznamy. Nie ma czym się denerwować, każdy z nas kiedyś podjechal po raz pierwszy :cool1:

[br]

wszyscy się znacie a ja nikogo...

większość z Nas to przechodzi :wink4:

Zapraszamy :hi:

:good:

W takim razie na następnym spocie w Toruniu będę na 100%

tymczasem może polecilibyście mi jakąś stację kontroli pojazdów w Toruniu (jestem z Elbląga a tutaj studiuję). Muszę zrobić przegląd, a nie chce mi się dygać po to do Elbląga. Fajnie, gdyby diagnosta był rzetelny, wszystko posprawdzał, ale w razie jakiejś niesprawności wbił przegląd i powiedział, że przydałoby się to naprawić. Wiem, że mam do wymiany któryś z wahaczy, dlatego dobrze gdyby diagnosta powiedział mi który i wbił przegląd. Mam elbląskie blachy więc nie chciałbym trafić na takiego, któremu zaświecą się oczy i będzie na mnie wymuszał żebym coś u niego naprawił.

PW :cool1:

Dzięki za namiary na stację diagnostyczną i zaproszenie na spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mnie straszy że zajdzie w ciąże żebym wolniej jeździł :polew: jeszcze jak zrobie zaworek N75 to będzie wieksze kopyto :naughty:

Znajomy zatrzymał auto i kazał swojej teściowej wysiąść w połowie drogi pomiędzy BDG a TRN, jak się jej jazda samochodem nie podoba. Od tej pory ma spokój :gwizdanie:

:polew:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...