Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki więlki :hi:

z Binkiem jestem w kontakcie to jakiś spontan się ogarnie ( możę przyszły weekend) :kox:

pozdro :wink:

tak patrzę że w przyszły weekend ma byc w toruniu spot,może byśmy się spotkali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-
dzięki więlki :hi:

z Binkiem jestem w kontakcie to jakiś spontan się ogarnie ( możę przyszły weekend) :kox:

pozdro :wink:

tak patrzę że w przyszły weekend ma byc w toruniu spot,może byśmy się spotkali

wstępnie dobra propozycja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spotami roznie, teraz najczesciej sa w Bydgoszczy. Z Torunia oprocz dropsone'-a i winczako sie juz praktycznie nie udzielaja na forum.. ogolnie spotow nie ma juz az tylu co np 2 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za spotem w toruniu, ale nie w przyszly weekend.... mam 80h pracy od piatku do poniedzialku. W koncu esa za free nie jezdzi i trza robić ;P

Potem do 29.07 jestem na urlopie, ale w sierpniu moge postarac sie cos zorganizowac, np. z gokardami (mamy swietny, dlugi nowu tor obok areny), a potem np. grill na barbarce, albo u mnie na działce w dzikowie :

https://maps.google.pl/maps?q=52.934595,18.769451&ll=52.940414,18.774433&spn=0.034553,0.104628&num=1&t=m&z=14

może z noclegiem np? trzeba nad tym pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

potrzebna jest pilna mała pomoc tzn. jakiś namiar na wulkanizacje 24h czy cuś w tym stylu Bydgoszcz i okolice

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś oddałem pracę do dziekanatu, obrona prawdopodobnie w ten czwartek.. rewelka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za spotem w toruniu, ale nie w przyszly weekend.... mam 80h pracy od piatku do poniedzialku. W koncu esa za free nie jezdzi i trza robić ;P

Potem do 29.07 jestem na urlopie, ale w sierpniu moge postarac sie cos zorganizowac, np. z gokardami (mamy swietny, dlugi nowu tor obok areny), a potem np. grill na barbarce, albo u mnie na działce w dzikowie :

https://maps.google.pl/maps?q=52.934595,18.769451&ll=52.940414,18.774433&spn=0.034553,0.104628&num=1&t=m&z=14

może z noclegiem np? trzeba nad tym pomyslec.

Siemanko;) jak będzie spocik w Toruniu to i ja się pojawie:) a z działeczką pomysł 1 klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...