Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam imprę dzisiaj :decayed: także najprawdopodobniej będę niedysponowany :lazy:

Kurcze, przemyślcie jeszcze raz czy nie warto wybrać innego terminu spotkań. Niedzielna pora obiadowa jest taka sobie :disgust: Może to jest powodem marnej frekwencji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, powraca problem ze spotami Audi i frekwencją,po raz kolejny większość pisze o innym terminie spotkań, spoko, czytamy o różnych spotach w innych miastach kiedy sie odbywają wiec moze jakies propozyzje panowie, w okresie zimowym spotykalismy sie i bylo ok teraz wiadomo ladna pogoda niedziela kazdy ma po tygodniu jakies sprawy rodzinne itd bla bla bla, ale oprócz tego że ktos nie może podjeżdzac w niedziele niech pisze jakby to widzial, kiedy i wogle napewno cos ustalimy, jakis nowy termin i w koncu spotkamy sie w gronie ekipy z zimowych spotów. piszcie wiec propozycje spotkan i bedziemy radzić, pozdrawiam klubowiczów!!! :mysli:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, powraca problem ze spotami Audi i frekwencją,po raz kolejny większość pisze o innym terminie spotkań, spoko, czytamy o różnych spotach w innych miastach kiedy sie odbywają wiec moze jakies propozyzje panowie,

(...)piszcie wiec propozycje spotkan i bedziemy radzić, pozdrawiam klubowiczów!!!

:mysli::good:

Może zastanówmy się nad innym terminem spotkań, bo z tego co widzę niedziela, poraz obiadowa nie każdemu pasuje.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 09:03_________________________________________________Mi odpowiadał by piątek wieczór, start 18-20. W razie czego można podjechać później na spot VAGa. Zastanówmy się :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, czekamy w takim razie na inne propozycje:

1. piątek 1800

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagi fajne ale też pamiętajcie o propozycjach do ankiety na nowy termin spotów ;)

1. niedziela 1400

2. piątek 1800

3. ...

Niech wreszcie zacznie się coś u nas dziać bo na razie słabo to wygląda :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to mało powiedziane :tongue4: masakra. I tak niektórzy piszą ze niedziela jest na spotkania z rodzina bądz na trzezwienie lub ewentualnie ktoś pracuje,więc może sobota albo niedziela pózniejszą porą ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się i dopisz do propozycji. Później ustawi się ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota i niedziela od 8 do 20 :tongue4: o ile nie będę w pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z tą ankietą inny termin tu nic nie zmieni,apropo może jakiś grill w plenerze ale liczył bym na dużą frekfencje/tym razem ja biore grilla/ i może być ten weekend pogoda ma sprzyjać sobota popołudniu lub niedziela popołudniu z miłą sesją autek z pożądnym fotografem :good: panowie zamawiamy flagi :good: było by miło myknąc do piły w kolumnie flagowej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumol... dobry pomysł z tą środą :good:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 08:52_________________________________________________To jak panowie? Dzisiaj o 20 spontan spot? :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 08:57_________________________________________________Yhy... było to do przewidzenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta sieroda to nie jest glupi pomysl :naughty:, mi na chwile obecna nawet jak jestem w domu to niestety niedziele nie pasuja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...