Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

działająca grawitacja

co do gleby to powiem Wam że wróciła radość z jazdy po przejściu na seryjne zawieszenie :kox: wiem że to wina amorów ,ale jednak mimo wszystko trzeba wtedy uważać na byle wyboje czy nierówności na drodze (nawet na utwardzonych amorach) :cool1:

a straty to druga sprawa....wahacze,przeguby,końcówki drążków,powgniatana podłoga,pęknięta osłona silnika itd

z mojego doświadczenia wiem że nie warto pchać się w sportowe zawieszenie :gwizdanie:

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś... znam osoby, które mają glebę -60 i jeżdżą tak prawie przez cały rok (gwint). mój brat też ma jakoś -50 czy -60 i jeździ (co prawda Mazda jeździ tylko w sezonie). a ja u siebie na -20 jeżdżę prawie 2 lata i jest bardzo dobrze moim zdaniem... a to czy trzeba uważać czy nie to na każdym zawieszeniu bo takie nasze drogi.. :wallbash:

Kierownik, sorki że tak wczoraj wyskoczyłem szybciej koło Freda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hał macz ?

300 PLN z przesyłką Concert I Plus i Concert I z uszkodzonym prockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś...

ale miałem seryjne amory przyjacielu :cool1: a to samobójstwo :decayed:

PS powiem Wam że ledy wewnątrz dają rade jak jest ciemno (w dzień też się odznaczają) :kox:

schowek teraz jak otworze to przednie siedzenia oświetla ,a tak to ledwo w schowku świeciło :kox:

no i bez porównania sam efekt białego światla a nie żółte :kox:

polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Ty aż takiej gleby nie miałeś...

ale miałem seryjne amory przyjacielu :cool1: a to samobójstwo :decayed:

PS powiem Wam że ledy wewnątrz dają rade jak jest ciemno (w dzień też się odznaczają) :kox:

schowek teraz jak otworze to przednie siedzenia oświetla ,a tak to ledwo w schowku świeciło :kox:

no i bez porównania sam efekt białego światla a nie żółte :kox:

polecam :good:

Co tam masz za ledy? Ja swego czasu miałem najzwyklejsze z osiedlowego elektroniczengo i kupa była nie oświetlenie. Nie mówiąc o tym, że musiałem przerabiać lampkę z przodu, bo bieguny były pomieszne w bocznych ledach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to :szukaj: gdzieś w wątku "zrób to sam" było [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:37_________________________________________________a i peugeot ogarnięty :gwizdanie: prawa strona teraz troche wyżej jest :naughty: ale jeszcze pewnie sie ułoży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

9 ledów na jednej żarówce :cool1: 20zł sztuka...ja miałem za free :kox:

1435976647[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:39_________________________________________________

Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to :szukaj: gdzieś w wątku "zrób to sam" było [

czemu tam nie byłeś taki mądry :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowa dawała radę i bieguny właściewie nie mają znaczenia, ale z tyłu i z przodu po bokach jest gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Środkowa dawała radę i bieguny właściewie nie mają znaczenia, ale z tyłu i z przodu po bokach jest gorzej...

ja mam ustawione tak że jak obojętnie które drzwi otwierasz to wszystko się zapala i wtedy jest ten kox efekt ledów :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 ledów na jednej żarówce :cool1: 20zł sztuka...ja miałem za free :kox:

1435976647[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:39_________________________________________________

Grześ jak ci servis znowu wyskoczył to :szukaj: gdzieś w wątku "zrób to sam" było [

czemu tam nie byłeś taki mądry :naughty:

:kox:

:guma::polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:47_________________________________________________

Środkowa dawała radę i bieguny właściewie nie mają znaczenia, ale z tyłu i z przodu po bokach jest gorzej...

ja mam ustawione tak że jak obojętnie które drzwi otwierasz to wszystko się zapala i wtedy jest ten kox efekt ledów :kox:

dlatego przyjedziesz do dziupli pokazać dziadkowi i dziadek też sobie tak wyreza :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego przyjedziesz do dziupli pokazać dziadkowi i dziadek też sobie tak wyreza :naughty::kox:

z przyjemnością :good:

:decayed: kto widział jakieś dobre szklaneczki do audi i łańcuszek rozrządu na allegr do mojego potworka? bo nie chce mi sie szukac :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:54_________________________________________________no i w dobrej cenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

kto widział jakieś dobre szklaneczki do audi i łańcuszek rozrządu na allegr do mojego potworka? bo nie chce mi sie szukac :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:54_________________________________________________no i w dobrej cenie :naughty:

do Golfa jedź na Szajnochy :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieliszki lepsze :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/popychacze-szklanki-audi-vw-seat-skoda-1-8-20v-t-i1440022697.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...