Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

wszystkie paliwa pójdą w górę :confused4:

......dziękujemy wyborcom PO :hi:

teraz to idziemy na dno jak Titanic z cenami....bo oczywiste jest że pensje będą stać w miejscu lub spadać :gwizdanie:

za droższymi paliwami pójdą w górę ceny w sklepach itd :wallbash:

nie ma to jak optymizm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się opłaca, przy mojej nodze A5 pali mi max 7,5 w mieście... w benzynie myślę, że paliłoby "trochę" więcej...

......dziękujemy wyborcom PO :hi:

proszę, polecam się :hi: wolę PO niż PiSiorów albo kretynów kłócących się o krzyż w sejmie :wallbash: no i wiadomo, że wysokie ceny paliw to tylko wina PO :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś potrzebował -> grill S4 B5 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225435.msg2672977#new nie wiem czy drogo czy tanio.. nie znam się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wybrali PO... no to będa mieli, ja na Platfornictwo nie głosowałem.... zresztą połowa społeczeństwa wogóle nie poszła na wybory wiec wiekszość ludzi nie powinno marudzić na tematy związane z zarządzaniem Państwem...

a odnośnie cen ... Jędrek... Ropa będzie kosztowała wiecej niż benzyna niestety, z tego wzgledu że "klekotów" zrobło się wiecej na drogach niż benzyniaków co za tym idzie wiekszy zarobek dla koncernów, prosta kalkulacja...Ty masz auto 2 letnie... przy Twoim spalaniu jeszcze w miare będzie to opłacalne w porównaniu z benzyniakiem..tylko że różnica będzie minimalna ! a np już kupno nowego auta(salonowego) z silnikiem wysokoprężnym będzie nieopłacalne....pod względem kosztów i samego utrzymania

dlatego nigdy nie chciałem kupować klekota only :PB98: do tego jest alternatywa typu gaz ( póki co jeszcze mocno nie drożeje ) [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 11:46_________________________________________________a jeśli benzyna wskoczy na 6zł to przesiadam się na skuterek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwna konfiguracja foteli. z tego co wiem to alkantara wychodziła tylko przy sportowych fotelach. dodatkowo cena jak za wypas + niski przebieg dość niska. brak info, że bezwypadkowy :gwizdanie: nie ma podgrzewanych foteli :thumbdown: jak ja szukałem B8-mki to jakoś droższe były w DE... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, te fotele też mi się jakoś dziwne wydają. Cena też stosunkowo niska.. ale będzie trzeba podjechać do Torunia

dajesz 2 poziomy wyżej z B6 na B8?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, te fotele też mi się jakoś dziwne wydają. Cena też stosunkowo niska.. ale będzie trzeba podjechać do Torunia

w DE taki wypas + taki przebieg to 90-100 tys (bliżej 100 tys)... a gdzie tu zarobek? ciekawe jak mocno był walnięty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, te fotele też mi się jakoś dziwne wydają. Cena też stosunkowo niska.. ale będzie trzeba podjechać do Torunia

w DE taki wypas + taki przebieg to 90-100 tys (bliżej 100 tys)... a gdzie tu zarobek? ciekawe jak mocno był walnięty..

zastanawia mnie tylko czy Autosar pod swoim szyldem sprzedawałby kompletnego szrota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...