Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: jestem świeżakiem także proszę o zrozumienie :wink:

Czy ktoś z was zmagał sie z nagraniem płyty do nawigacji w zegarach (FIS) zmarnowałem chyba 8 płyt ( każda na innej nagrywarce) i nic :( A działa na pewno bo mam oryginalną płyte map Niemiec 2001 rok chyba i śmiga.

Mam zamiar jeszcze wyciągnąć czytnik płyt z bagażnika i spróbować wyczyścić bo czytałem że pomaga.

a druga sprawa to jaka 'myjnie' polecacie do korektu lakieru ? Ktoś zna jakieś dobre " SPA" na terenie Torunia?

Przeczyść laser powinno pomóc. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz koniecznie polski? Tam wszystko jest raczej zrozumiałe po angielsku... Jaką masz wersję VCDS na dzień dzisiejszy?

PS. Drobny warning dla świeciaków. Trwa chyba jakaś obława na Wodnej. Ostatnio popołudniami regularnie ustawiają się koło Gajówki i na wysokości ciepłowni. Wyłapałem 300 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz koniecznie polski? Tam wszystko jest raczej zrozumiałe po angielsku... Jaką masz wersję VCDS na dzień dzisiejszy?

PS. Drobny warning dla świeciaków. Trwa chyba jakaś obława na Wodnej. Ostatnio popołudniami regularnie ustawiają się koło Gajówki i na wysokości ciepłowni. Wyłapałem 300 :/

mam Polski Vag 4.9 muli się coś czasami nie mogę się połączyć a to z klimą z immo z tego względu chciałem coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Manny90 co z B5, pisz bo jak nie to szukamy innej :decayed:

Dzisiaj głowica była planowana, jutro ma być wszystko do kupy składane... Jak nie jutro to w poniedziałek będę ją miał. W weekend na pewno nie dam rady odebrać, w sobotę od rana zajęcia, wracam prosto na 40 teściowej, w niedzielę za kółkiem mnie nikt nie ujrzy ;)

Manny widziany dziś ok 15 na Kamiennej

Ja ciebie niestety nie widziałem :thumbdown:


:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Manny widziany dziś ok 15 na Kamiennej

Ja ciebie niestety nie widziałem :thumbdown:

a widzisz.. bo jechałem Golfem MK III mojego wujka, po raz pierwszy od roku wyciągnięty z garażu :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi fotka z wakacji... z Białego Boru... :kwasny: całe szczęście tylko 15+ i stówka... :heat:

PS. lepiej było by się za to stówkę napruć no ale co zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Polski Vag 4.9 muli się coś czasami nie mogę się połączyć a to z klimą z immo z tego względu chciałem coś innego

Coś tam znajdziemy, ale to myślę ze lepiej będzie po PW.

Btw. Czy ktoś uruchamiał już VCDS'a pod W8 Pro 64bit? Program działa pod W7 64bit. Zasadniczo wiec na W8 powinno być tak samo, aczkolwiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi fotka z wakacji... z Białego Boru... :kwasny: całe szczęście tylko 15+ i stówka... :heat:

PS. lepiej było by się za to stówkę napruć no ale co zrobić :decayed:

Hm, stowke jeszcze idzie przeboleć. Biały Bór to już legenda. Ale są lepsze. Znam autentyczny przypadek z pobliskiego Żalna, gdzie klient został sfotografowany tego samego dnia dwukrotnie w odległości czasowej dokładnie 20 sekund! I dostał dwa mandaty, 200 i 100 za to samo wykroczenie. Ale co tam, business is business... To jest ta Straż Miejska, która ukrywa fotoradar w płocie przy użyciu wojskowej siatki maskujacej :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi pewien fragment z Pisma Świętego: "Kto nie ma fotki z Białego Boru niech pierwszy rzuci kamień"

hahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program działa pod W7 64bit. Zasadniczo wiec na W8 powinno być tak samo, aczkolwiek..

mi VCDS nie chodzi na W7 HP.. i obsługuje na starym laptopie, gdzie jest Win XP :facepalm:

Jak mówi pewien fragment z Pisma Świętego: "Kto nie ma fotki z Białego Boru niech pierwszy rzuci kamień"

nie mogę znaleźć żadnej emotki z rzucaniem więc napiszę "rzucam kamień" :grin::grin::grin:

podesłałby mi ktoś nr do tego gościa z Solca co kiery obszywa? kolega chciałby tam obszyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi pewien fragment z Pisma Świętego: "Kto nie ma fotki z Białego Boru niech pierwszy rzuci kamień"

nie mogę znaleźć żadnej emotki z rzucaniem więc napiszę "rzucam kamień" :grin::grin::grin:

Reniu wszystko znajdzie Rock_Throw_by_SneakyPolkaDotz.gif od teraz możesz używać tej emotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...