Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co mi wiadomo w a4 pompa wody chodzi na osobnym pasku a nie na rozrzadzie ale moge sie mylic... :gwizdanie:

A AFN tak jest chyba, a w pozostałych silnikach nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w Google znalazłem że w AHU pompa wody śmiga na pasku klinowym...tzn że rozrządu nie trzeba wywalać???[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:59_________________________________________________żeby nie smiecić to tu piszcie na temat pompy

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_wymiana_pompy_wody-t129532.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za zyczenia... sorry ze dopiero teraz ale nie wchodzilem na neta w ogole

Najlepszego dla Jedrka oczywiscie.. chcialem Ci wyslac smsa w sobote ale jakims cudem nie mam Twojego nr tel. a zapisywalem przeciez... no nic...

jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Co do slubu w Toronto bo bylo przednio. super limuzyna i ogolnie caly przejazd mi sie podobal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Wybiera się ktoś z Was na majówkę BMW do Torunia 1.05??

BMW :sick3: (uznaje jedynie e38 :tongue4:)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 15:13_________________________________________________my 1 maja to jedziemy do koronowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam że w Niedziele jedziemy do Poznania. Musi być dobra mobilizacja już miesiąc temy rozmawialiśmy na temat wyjazdu dużo ludzi się pisało a teraz im bliżej wyjazdu tym mniej chętnych.

Czy się mylę?????? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Panowie przypominam że w Niedziele jedziemy do Poznania. Musi być dobra mobilizacja już miesiąc temy rozmawialiśmy na temat wyjazdu dużo ludzi się pisało a teraz im bliżej wyjazdu tym mniej chętnych.

Czy się mylę?????? :gwizdanie: :gwizdanie:

wazne że my tam będziemy, a reszta jak nie może albo nie chce to trudno

my będziemy się świetnie bawić :kox:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:08_________________________________________________ubolewam jedynie że nie mamy flagi klubowej ;(...bo jednak przejazd kolumny z flagą prezentuje się o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubolewam jedynie że nie mamy flagi klubowej ;(...bo jednak przejazd kolumny z flagą prezentuje się o niebo lepiej

Na letni spot ogólnopolski coś sobie załatwimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

spacerowałem godzine temu po Tatrzańskim i widziałem miętuska twojego Grzechu :wink4: Jak zwykle wypucowana i zgrabna ta lafirynda :tongue4:

No i Tomka dziś widziałem ... odziwo sam jechał z dwoma rowerami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

:naughty:

spacerowałem godzine temu po Tatrzańskim i widziałem miętuska twojego Grzechu :wink4: Jak zwykle wypucowana i zgrabna ta lafirynda :tongue4:

teraz to już brudną widziałeś bo w sobote byłem na myjni...a to już jednak 2 dni mineły :cool1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 20:34_________________________________________________młodzi jesteście to wam pokaże jak czysty samochód wygląda :polew:

378e70f12bdc0bd7med.jpg

f4f69d3130cf1e94med.jpg

8cbf2de0525b3953med.jpg

f3ddecb444e1eb7emed.jpg

913a8b7ba51fcf0emed.jpg

0ca117f96cc13663med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...