Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle ze powinnismy zakonczyć ten dziwaczny spór , to jest kazdego indywidualna sprawa "kto?" "którędy?" pojedzie :good:

tak i o to nikt nie ma pretensji ale trzeba napisac ze mu nie pasuje i dojedzie -rozmawialem i z petara i binkiem ze moze tez dojada nie wnikalem jaki mieli powod najwazniejsze ze beda :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: no to znowu sie zaczelo :polew: :polew: :polew:

Panowie jest niedziela...wiec sobie odpuscie...aha i jeszcze jedno nie dzielcie klubowiczow na starych i nowych to wam na spocie wyjasnie...Zuzy rekawicami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czil ałt gajz :cool1:

PS. Rafi... Twój temat już leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance2::travolta:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 11:31_________________________________________________

Czil ałt gajz :cool1:

PS. Rafi... Twój temat już leci.

ok dzieki reniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, to co pisałem o dieslu że mało pali nie tyczyło się Ciebie tylko mnie i mi to nie robi różnicy czy spali litr więcej czy litr mniej... nie spinaj się bo nie ma o co! przecież nikt Ci nie każe jechać z nami - możesz sobie wjechać od tych Strzelec, a nie bezsensu się denerwować. ja napisałem, że jadę kolumną bo tak chcę i tyle w temacie. i w tyłek na pewno nikomu nie mam zamiaru wchodzić bo taki nie jestem - jak mi się coś nie podoba to albo to przemilczę albo powiem wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dobra ludzie ....wyspałem się i przemyślałem to co napisałem :embarrassed:

macie racje w każdym calu ...

Rafi i Jędrek PRZEPRASZAM :hi:

czarno to widzę w bezpośrednnim kontakcie zemną :tongue4:

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja cos powiem...

Od jakichs 2 tygodni mi sie zal robi jak odpalam forum, czytam te wasze przepychanki i az odechciewa mi sie spota na mysl ze wszyscy przyjada i beda na siebie patrzec "bykiem". Starszyzna stanie w jednej grupce, swiezaki w drugiej i bedziemy sie obrzucac gnojem...? Poza tym zauwazcie ze za rok czy dwa swiezaki tez beda starszyzna, a wtedy co? Bedziemy sie dzielic na 3? mlodsi starsi i najstarsi? Dajcie sobie siana panowie i panie, ja chetnie widzialbym taka wymiane zdan jak sie spotkamy i kazdy zywiolowo opowie swoja historie, bedzie mozna podyskutowac a nie zasmiecac forum takimi sprawami. Wyobrazcie sobie jak to musi wygladac w momencie kiedy wejdzie ktos z innej lokalizacji zobaczyc "co w Bydzi piszczy"... żenada!

A na koniec...

"Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!" To pisał ja Jarząbek... albo Jarzombek (bo nie wiem czy byl dyslektykiem :polew:)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: no to znowu sie zaczelo :polew: :polew: :polew:

Panowie jest niedziela...wiec sobie odpuscie...aha i jeszcze jedno nie dzielcie klubowiczow na starych i nowych to wam na spocie wyjasnie...Zuzy rekawicami :polew: :polew: :polew:

to fakt, jest niedziela, ale chyba nie odpuścimy, zawsze będa starzy i nowi :tongue4:

musisz się z tym pogodzić :polew:

no i oczywiście marzę o wyjasnianiu :naughty: tylko po męsku na gołe pięści a nie w rękawicach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:20_________________________________________________

dobra ludzie ....wyspałem się i przemyślałem to co napisałem :embarrassed:

macie racje w każdym calu ...

Rafi i Jędrek PRZEPRASZAM :hi:

czarno to widzę w bezpośrednnim kontakcie zemną :tongue4:

:polew:

za późno :polew:

i tak osobisty kontakt nie wykluczony :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 12:23_________________________________________________

To moze ja cos powiem...

Od jakichs 2 tygodni mi sie zal robi jak odpalam forum, czytam te wasze przepychanki i az odechciewa mi sie spota na mysl ze wszyscy przyjada i beda na siebie patrzec "bykiem". Starszyzna stanie w jednej grupce, swiezaki w drugiej i bedziemy sie obrzucac gnojem...? Poza tym zauwazcie ze za rok czy dwa swiezaki tez beda starszyzna, a wtedy co? Bedziemy sie dzielic na 3? mlodsi starsi i najstarsi? Dajcie sobie siana panowie i panie, ja chetnie widzialbym taka wymiane zdan jak sie spotkamy i kazdy zywiolowo opowie swoja historie, bedzie mozna podyskutowac a nie zasmiecac forum takimi sprawami. Wyobrazcie sobie jak to musi wygladac w momencie kiedy wejdzie ktos z innej lokalizacji zobaczyc "co w Bydzi piszczy"... żenada!

A na koniec...

"Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam!" To pisał ja Jarząbek... albo Jarzombek (bo nie wiem czy byl dyslektykiem :polew:)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :hi:

no własnie

ja zawsze pisałem :mysli: jak ktos chce mi coś powiedzieć to zapraszam na spotkanie, podjade w każde miejsce w polsce, uwielbiam zagęszczoną atmosferę i wyjasniać osobiście :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt majki stary juz jestes :polew: wkoncu masz 32lata :polew: (zart oczywiscie) a ja tylko 27 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu poczuł się urażony hehe :) i tak Was lubię :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tomiczka i gurban6 są jeszcze młodsi duchem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie ....wyspałem się i przemyślałem to co napisałem :embarrassed:

macie racje w każdym calu ...

Rafi i Jędrek PRZEPRASZAM :hi:

spoko jak to mowia "LUZNA GUMA" TROCHE TAM MOZNA SOBIE POPISAC :hi: a tak na serio kto nas pozna to i tak bedzie z biegiem czasu wiedzial ze jest z nas NAJLEPSZA EKIPA- JAKA ?! KUJAWSKO-POMORSKA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć (już po 40 jestem) :rolleyes:

Chyba najstarszym klubowiczem z Kuj-Pom(chodzi mi o zlociki) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...