Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem: za***iście :) Pyszna kiełbasa, piękne kobiety, nieziemskie audice, mrożące krew w żyłach wyścigi, palenie gumy oraz niebezpieczne policyjne pościgi ... Oczywiście szacun dla Majkiego za wyścig :D

_________________________________________________

FILM ze spotu

http://www.youtube.com/watch?v=RlP2FzCbHQ4&feature=channel_page

WYŚCIG

http://www.youtube.com/watch?v=1DBYHLqyDdQ&feature=channel_page

bd247e3f75682459m.jpg d96df4c4775efdb7m.jpg ed6448569c89f1a5m.jpg be200978fd2a793dm.jpg cc38e6531c0fec88m.jpg bc2efb61284e44c3m.jpg 2bf0270bd6c93030m.jpg e2500d3b08698753m.jpg 4ee19a720e849724m.jpg 7e4ef709b446fbecm.jpg 22f04e0f4f673178m.jpg 17ead68853509eb9m.jpg f5f0dc5f6388982em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Majki... kto był pierwszy na końcu bo na filmie nie było widać? Ognia ładnie dałeś :evil:

Ładnie panowie imprezujecie, aż żal że miałem inne plany. Ale przcież nic straconego, sezon na dobre dopiero się rozpoczyna, więc wiele jeszcze spotów przed nami.

------

a tak na marginesie - Panowie - znalazłem coś takiego :

http://tnij.org/danj

I gdyby nie to, że zdążyłem już trochę doinwestować moje autko i żal się go pozbywać, to bym rozważał zakup tej eski

A tak - po cichu staram się wymyślić uzasadnienie dla drugiego audi - i spróbować namówić żonę na zrobienie prawa jazdy... :mysli:

Co myślicie o tym niebieskim kombi ?

[br]

Widać że autko doinwestowane, dobrze że dłubane było w uznanej firmie. Ja osobiście bałbym się wysilonych jednostek, już sama S4 wymagałaby dokładnego prześwietlenia. Nie podobaja mi się w tym aucie lampy przód/tył, ściema bez przodu no i kolorek, choć przy tej mocy jest trochę uzasadniony ;) W TDI był by przypał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za wyścig majkiego, proszę opowiadać :rolleyes:

startowalem z nissanem maxima 3,5 v6 ogolnie on wygral ale jestem dumny ze ze startu do 3 biegu bylem pierwszy, d*py nie dalem jakl to sie mowi po mojemu[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:50_________________________________________________aaa, i zeby nie bylo, tę B8 tez wyleczylem delikatnie, w porządku kolega nowy poznalismy sie w niedziele no i koników troszke mniej no al;e moja 12 lat starsza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki :oklaski: wyscig w porzo i mysle ze tą a3 tez bys wyjasnil :) [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 21:36_________________________________________________

A ja kolejny weekend w robocie...

a tak na marginesie - Panowie - znalazłem coś takiego :

http://tnij.org/danj

I gdyby nie to, że zdążyłem już trochę doinwestować moje autko i żal się go pozbywać, to bym rozważał zakup tej eski

A tak - po cichu staram się wymyślić uzasadnienie dla drugiego audi - i spróbować namówić żonę na zrobienie prawa jazdy... :mysli:

Co myślicie o tym niebieskim kombi ?

autko super i ta moc !!!!!!!! robi wrazenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie majki... jak dobrze pamiętam mam u Ciebie przejażdżkę rajdową taksówką. Może następnym razem się uda ;)

[br]

Panowie... jak robimy z tymi spotami? Pozostaje niedziela czy może piątek?

Może zastanówmy się nad innym terminem spotkań, bo z tego co widzę niedziela, poraz obiadowa nie każdemu pasuje.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 09:03_________________________________________________Mi odpowiadał by piątek wieczór, start 18-20. W razie czego można podjechać później na spot VAGa. Zastanówmy się :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty audi przechodza chyba w odstawke narazie, sami widzicie ze w zime byla za***ista frekwencja w porownaniu do tej, wiec koncentrujemy sie na koronowie, tam bynajmniej cos sie dzieje!!! :mysli:

nastepnym razem rozjezdze audiczke przed koronowem i sprobuje tą s3 wyjasnic, rafi nalega, a ja tak sie nie scigam, ale jak juz jest to co mi tam, bynajmniej bedą mnie tam pamietac ze kozak jestem i d*py nie daje!!! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwiej podjechać na chwilę do centrum (czy byd, czty tor) niż dmuchać na pas do Koronowa by się spotkać. Na pasie więcej się dzieje ale klubowych audiczek będzie chyba mniej.

Wszyscy jadą gdzieś na majówkę czy w tym tygodniu coś zmontujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty audi przechodza chyba w odstawke narazie, sami widzicie ze w zime byla za***ista frekwencja w porownaniu do tej, wiec koncentrujemy sie na koronowie, tam bynajmniej cos sie dzieje!!! :mysli:

nastepnym razem rozjezdze audiczke przed koronowem i sprobuje tą s3 wyjasnic, rafi nalega, a ja tak sie nie scigam, ale jak juz jest to co mi tam, bynajmniej bedą mnie tam pamietac ze kozak jestem i d*py nie daje!!! :cool1:

nie nalegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ma rację, lepiej podjechać do Koronowa, wiem że jest kryzys światowy, ale tam się coś dzieje, a u nas frekwencja słaba...

Rafi, dodaj kilka fotek, też robiliście, bo mnie na żadnej nie ma ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto z klubu zamierza być na otwarciu sezonu? Może na spoty trzeba będzie jeździć do Poznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla binka

418204add9b8f56fm.jpg c1b1f0a7cb12ab57m.jpg ceaf5da3ee8f230cm.jpg 26c32af21e4e5f1bm.jpg 4fff017720d03b1dm.jpg e7c179583e860709m.jpg 36904163d7594a1cm.jpg 083ab167f25c17e7m.jpg 422aedb58f5886a3m.jpg 475fc2c26b003266m.jpg 87e2385d37c7b410m.jpg 68fa7d56686b3f56m.jpg 3a44abe14cdd2e81m.jpg 696f1280a4d1db62m.jpg 761e1d8ce6312203m.jpg 156674f1cd88a412m.jpg[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 11:26_________________________________________________

witam z tego co wiem to 1 maja bedzie cos sie dzialo na pasie bo otwarcie sezonu ma byc.

ale czy to pewne :) moglbys sie dowiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...