Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopie... Cierpię na to. Jeszcze ostatnio mówiłem, że to co chcialem osiagnalem, a teRAZ sto innnych planow w glowie :D Jeszcze ostatnio z Reniem rozmawiałem, że tylko tapicera, obszycie kiery i koniec, a tu się lampki zrodziły :gwizdanie:

O jakich lampkach myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie... Cierpię na to. Jeszcze ostatnio mówiłem, że to co chcialem osiagnalem, a teRAZ sto innnych planow w glowie :D Jeszcze ostatnio z Reniem rozmawiałem, że tylko tapicera, obszycie kiery i koniec, a tu się lampki zrodziły :gwizdanie:

O jakich lampkach myslisz?

Oświetlenie przestrzeni nóg, komplet przód tył. Oświetlenie przestrzeni pootwarciu drzwi, komplet. Lampki ostrzegawcze w drzwiach, komplet. i Jeszcze chce 2 lampki ostrzegawcze w klapę dąć. Oczywiście wszystko ori.

A jeszcze niedawno pod łuczniczką pytałeś czy będę rezał i mówiłem, że jakoś te świecideła mnie nie ciągną :D

BTW... Moja głowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja sobie położyłem Vodeczke na biurko i się zająłem czymś pożytecznym...Grafikiem nie jestem ale coś tam wyszło...może do smieci moze tylko do małych poprawek...Sami określcie

ouvJ9.jpg

a plajstry gdzie??? :sarcastic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawil ktos sie w uszczelnianie gumki (czy jak to tam) od linki otwierania maski miedzy silnikiem a wnetrzem? zbierala sie woda sprawa juz ogarnieta (dzieki majkiemu!!!) a teraz widzialem ze jeszcze bardzo mala ilosc sie zebrala po wczorajszej ulewie w lubiczu to jak robil to ktos? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie położyłem Vodeczke na biurko i się zająłem czymś pożytecznym...Grafikiem nie jestem ale coś tam wyszło...może do smieci moze tylko do małych poprawek...Sami określcie

ouvJ9.jpg

a plajstry gdzie??? :sarcastic:

Nima zreszta za damski chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

cos na poprawe humoru przed pracą :kox:

PS niedługo mija kara i będzie można iść na stadion morde powydzierać :kox::good:

Zawisza Bydgoszcz-Czarni Żagań[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________

[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 13:02_________________________________________________Witamy w piekle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawil ktos sie w uszczelnianie gumki (czy jak to tam) od linki otwierania maski miedzy silnikiem a wnetrzem? zbierala sie woda sprawa juz ogarnieta (dzieki majkiemu!!!) a teraz widzialem ze jeszcze bardzo mala ilosc sie zebrala po wczorajszej ulewie w lubiczu to jak robil to ktos? :gwizdanie:

ja walczylem z tym 2 lata temu od tego czasu luzz

musisz wyczyscic i przeczyscic przestrzen pod kompem i sprawdzic czy upływ wody jest udrozniony z podszybia... to jest taka dziura mniej wiecej na srodku podszybia tam gdzie wychodza przewody od klimy z komory pasazerskiej do komory silnika

p.s. akurat pisalem tego posta jak napisales swojego ze nikt nie pomaga... Komar.. daj troche czasu bo nie każdy ślęczy non stop na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...