Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:02_________________________________________________hehe Newmann pytal wczoraj o Zuzk@ i wywolal ja do odpowiedzi :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 09:02_________________________________________________hehe Newmann pytal wczoraj o Zuzk@ i wywolal ja do odpowiedzi :polew:

Zuza bacznie obserwuje forum, wystarczy o niej napisać i od razu aktywna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :hi:

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. WIŚNIA (70%)

15. Zuzk@ 75%n

!6. tomiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nowy klubowicz. Co prawda chce sprzedać A4 i kupić A6, ale jak z nim rozmawiałem mówił, że nigdy nie miał nic innego niż Audi i zapowiadał, że z Audi nie zrezygnuje ;)

111111am.jpg

A4 Avant, 2.0TDI, 170KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zabrać, ja dla Ciebie wezmę L :) wysłałem zapytanie dotyczące ceny dla 24 sztuk. dziś powinienem dostać odpowiedź i jak tylko się dowiem to przekażę Wam informacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawilem liste bo brakowalo Kroghot

Dzień dobry wszystkim :hi:

1. MADAS

2. TOPOR

3. JOZEK726

4. RAFI

5. jedrekx

6. krzychu-trn

7. Komar865

8. dropsone

9. Reniu

10.Damian

11. Newman

12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie wink

13. karolusss na 50% no moze 60% smiley

14. Kroghot

15. WIŚNIA (70%)

16. Zuzk@ 75%n

17. tomiczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bd chyba musiał cała prawa stronę prysnąć ;(

A coś się stało czy chodzi Ci o drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem środek Fordońskiej przez zjeba z BMW i żeby uniknąć stłuczki wyszło tak ze obróciło mnie 3 razy mogłem uderzyć w niego bo teraz Policja jemu przyznała tylko mandat za niebezpieczna jazdę czy coś a ja mam problem z zawiecha i chyba lakierem dziś muszę umyć furę i dopiero bd wiedział.A ze kolizji nie było to z ubezpieczenia tez nici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa qwa qwa jakis kłek mi zarysowal nadkole pod sklepem a wszedlem tylko po cole! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale i tak ja chyba czeka malowanko na wiosne! :angry:

człowiek dba, stara sie, a taki jeden tuman się znajdzie i poniszczy[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 11:47_________________________________________________

Zaliczyłem środek Fordońskiej przez zjeba z BMW i żeby uniknąć stłuczki wyszło tak ze obróciło mnie 3 razy mogłem uderzyć w niego bo teraz Policja jemu przyznała tylko mandat za niebezpieczna jazdę czy coś a ja mam problem z zawiecha i chyba lakierem dziś muszę umyć furę i dopiero bd wiedział.A ze kolizji nie było to z ubezpieczenia tez nici...

eh to przykre :no:, mam nadzieje że nie jest aż tak źle...

a tak wogóle oczywiście nie obrażając nikogo ... niestety wiekszość prostaków = BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa qwa qwa jakis kłek mi zarysowal nadkole pod sklepem a wszedlem tylko po cole! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale i tak ja chyba czeka malowanko na wiosne! :angry:

człowiek dba, stara sie, a taki jeden tuman się znajdzie i poniszczy

dojde do ladu z mechanika to moze kolorek na czern i alu w czern znaczek audi w czern szyby w czern tylko ja bialy kierowca i bede mial takiego Knight Ridera podoba mi sie ta opcja! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja :D :D :D a tak wogóle jednak będziemy musieli gdzieś się ustawić... bo Majkel dojdzie być może później, a ja nie mam pojęcia jak do Ciebie trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja :D :D :D a tak wogóle jednak będziemy musieli gdzieś się ustawić... bo Majkel dojdzie być może później, a ja nie mam pojęcia jak do Ciebie trafić

to ustawmy sie na tym parkingu przy krzyzu popieluszki a ja tam podjade tylko o ktorej? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...