Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszego Artur!

Artur najlepszego brachu :notworthy:

Majkel.. nie daj sie prosic i zdradź nam tajemnice :)

p.s. No no Manny trzeba było mówić ze bedziesz w tvn turbo :))))

Kiedy byłem????

Przeglądarka? Na jakim programie byłem, bo nawet nie spytałem przy okazji "wywiadu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to było po tym megaspocie, pojechałem do warszawki, zejechałem w środku nocy i prosto na imprezę, rano jeszcze browarek... po tym wszystkim poszedłem z lubą i kumplem do centrum i nas złapało dwóch panów z TVN Turbo właśnie :> Ciekawie musiałem wyglądać :polew: Dzisiaj o 15:55 jest powtórka widzę, to sobie obejrzę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym marudził

ale mam po raz kolejny pytanie o sensowność terminu spotu

wiem że postów mało i staż tez nie wielki żębym od razu zmieniał zastane reguły ale jak do Was podjechać powiedzcie ?

Rozumiem że nie macie dzieci (albo macie hehehehehe) ale ja właśnie o mniej więcej 18 podchodzę do obowiązków "dziecięcych" typu mycie, kąpanie, przewijanie.

Moja Pani też się martwi że nie może jechać i głowę mi suszy że ją zastawiam i nie zabieram na spoty.

Za chwil parę o tej porze będzie zimno, ciemno i w ogóle lipa i co wtedy ?

Naprawdę może przemyślicie tą kwestię bo jak dla mnie spoty sobotnie w dodatku nieco mniej popołudniowe to by było coś. A tak niestety nie zdążam czy też zdażam :D i lipa z mojej wizyty u Was wychodzi

howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę można przemyśleć, nawet zrobic jakąś ankietkę.

Mieliśmy już spoty w niedzielę o 14 była okropna popelina, bo to zazwyczaj pora niedzielnego, rodzinnego obiadu, poza tym coniektórzy nie zdążyli wywietzryc się po nocnych baletach ;) były też spoty w środowy wieczór ale również nie cieszyły się zbytnią popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak o 16??? teraz to i tak już dosyc zimno więc pewnie wypad na jakaś herbatke/kawkę np tak jak kiedyś już pisałem na trasie miedzy BDG a TRN... w tygodniu to cięzko... jedynie Piątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by tak o 16??? teraz to i tak już dosyc zimno więc pewnie wypad na jakaś herbatke/kawkę np tak jak kiedyś już pisałem na trasie miedzy BDG a TRN...

W zimę jeźedziliśmy do Karczmy pod gołębiem w Złejwsi Wielkiej :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg1500561#msg1500561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym marudził

ale mam po raz kolejny pytanie o sensowność terminu spotu

wiem że postów mało i staż tez nie wielki żębym od razu zmieniał zastane reguły ale jak do Was podjechać powiedzcie ?

Rozumiem że nie macie dzieci (albo macie hehehehehe) ale ja właśnie o mniej więcej 18 podchodzę do obowiązków "dziecięcych" typu mycie, kąpanie, przewijanie.

Moja Pani też się martwi że nie może jechać i głowę mi suszy że ją zastawiam i nie zabieram na spoty.

Za chwil parę o tej porze będzie zimno, ciemno i w ogóle lipa i co wtedy ?

Naprawdę może przemyślicie tą kwestię bo jak dla mnie spoty sobotnie w dodatku nieco mniej popołudniowe to by było coś. A tak niestety nie zdążam czy też zdażam :D i lipa z mojej wizyty u Was wychodzi

howgh

ostatnio pizzerie proponowałem i marne zainteresowanie tematem było,także nie ma sensu nic proponować bo chłopaki nie lubią nowości :thumbdown:

organizacja to nasza słabość :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak cos to sie dopasuje :>[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 20:08_________________________________________________ja narazie mam brak pomyslow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...