Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jedrekx ja wczoraj 2 razy do gdańska musiałem śmigać ze świecia,skleroza nie boli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech ten mechanik zobaczy na kompie jaka temperaturę mu pokazuje, bo to co pokazuje na zegarach to nie musi byc koniecznie prawda, i czy niema bledu jakiego czujnika

Temp. pokazuje 84 albo 86 na kompie, a na zegarach tak odrobinke przed 90 czyli wychodzi na to, że się zgadza. Błędów co do czujników też nie pokazuje... Dlatego też wywnioskowałam, że to nie może być termostat :> Prawda?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________Bo ogolnie, jak na moje, to miał na mnie gościu zlewe i poprostu zbył mnie tym termostatem a do tego sie strasznie zbulwersował jak mu powiedziałam, że chyba się myli, dlatego pytam :decayed:

to olej mechanika który olewa Ciebie

podjedź to zajrzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ekstra pogoda ;( ledwo wstalam i juz spowrotem do pracy :wallbash: :wallbash: cztery dni po 12 godzin :wallbash: tesco mnie wykonczy :polew:

manny pasuje ci kanal na przyszly tydzien ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby git ;P Dzięki ;) Najlepiej przyszły wtorek, ale oczywiście się dostosuję.

BTW, okazało się, że mam grzane lustra (instalacja jest i działa), stare grzałki tylko padły. Teraz pozostaje przerobienie ich pod grzanie po tylnej szybie i wklejenie nowych mat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

opowiem Wam dzisiejszą historie....jade,patrze a przede mną BMW e36 z naklejka na klapie że ludek z logo bmw "zapina" ludka z logo Audi :disgust:

wyprzedziłem ładnie delikwenta i przeciągnełem spory kawałem Fordonu 15-25km/h :kox: nie mógł mnie wyprzedził bo z naprzeciwka co chwile ktoś jechał :chytry: a za nami nikogo nie było :cool1: troszke piane miał :polew:

kiedyś spotkam to bmw na osiedlu to mu zeskrobie tą naklejke :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to olej mechanika który olewa Ciebie

podjedź to zajrzymy

Będę bardzo wdzięczna :>[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:40_________________________________________________

widzialem to BMW

bordowe e36 coupe ??

Jakby co to ja wiem czyje to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, okazało się, że mam grzane lustra (instalacja jest i działa), stare grzałki tylko padły. Teraz pozostaje przerobienie ich pod grzanie po tylnej szybie i wklejenie nowych mat :)

Musze kiedyś do Ciebie podjechać z lustrami bo wg kodów powinienem mieć grzane, ostatnio wymieniałem maty a lustra nie grzeją :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu jak bedziesz rezal tapicerke to zobacz ile przewodow dochodzi do wtyczki od lusterka, i bedzie wiadomo, czy jest instalacja.. potem miernik w reke ialbo jakas probowke, i bedzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...