Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test Audi A4.


KrzyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o naszych autkach:

http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/uzywane/testy-samochodow-uzywanych/news/testujemy-uzywane-audi-a4,824026,3459

Nie zgadzam sie z tym testem. Porównują A4 do jakiś francuzów, co oni wogule za głupoty wypisali w tym teście. Zasługują na :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ostatnie zdanie felietonu:

"Czy jednak warto dopłacać parę tysięcy ekstra, by wozić na masce cztery, dumne chromowane obręcze? Rozsądek podpowiada, że raczej nie, ale chęć posiadania niemieckiego klasyka często okazuje się być silniejsza."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to pisał ktoś kto nie przepada za tą marką, a przede wszystkim ktoś kto nie jest do końca obiektywny :wallbash: :bicz3: Nie podoba mi się ten artykuł/felieton :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto zawracać sobie głowy tym artykułem :>

Interia to taki internetowy Fakt, piszą takie głupoty że żal du*ę ściska np. że wiadomość miesiąca to wyprzedzanie przez ciężarówkę na ciągłej samochodu który na 90 jechał 40 a był to prosty odcinek drogi. Oni jak nie mają czego napisać to piszą takie głupoty że max, jeszcze błędy ortograficzne robią :polew:

Jedyne z czym tam się zgadzam to z ilością miejsca i z wielkością bagażnika w avancie :tongue4:

I tak jak kolega wyżej napisał, ktoś dał w łapę aby pojechać po a4 albo autor a4 jeździ citroenem xantią i zazdrości posiadaczom :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego felietonu chyba nigdy nie jeździł :a4fan: i nie wie co naprawdę znaczy marka Audi. :a4fan: nie powinno się przecież porównywać z Vectrą to wg mnie nie ta sama klasa. Audi mogą porównać z Mercedesem lub BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za człowiek napisał ten artykuł :rant: Chyba nie ma pojęcia o marce jaką jest :audi: Nie jest do końca obiektywny :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst skrajnie subiektywny, także nie ma sie co przejmować. W zasadzie o każdym aucie mozna napisac takie brednie. Tylko My uzytkownicy mozemy sie wypowiadać obiektywnie o naszych :a4fan:

Pozdro dla wszystkich wożących na masce "cztery dumne chromowe obręcze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie by było gdyby Audi było opisane w superlatywach?

Niema co się oszukiwać niejest to super klasa samochodów i wiele z tego co tam napisano jest prawdą. Żaden test niebędzie do końca obiektywny, tak to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi to jedna z najlepszych marek aut i nie ma porównania do jakis smiesznych francuzikow,za 15lat te francuzy sie rozleca a audi bedzie miało pół zycia, wezmy B4 93-95rok a jakiegos peugota czy renowe czy citroena z tego roku to są złomy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość miejsca na przednich fotelach powinna wprawdzie zadowolić większość użytkowników, ale pasażerowie podróżujący na tylnej kanapie raczej nie będą mieli powodów do radości. Przestrzeni jest po prostu niewiele - każda vectra, xantia, czy carina oferuje pod tym względem o niebo lepsze warunki

A nie jest tak ?

Raport TUV 2005 wskazuje, że A4 z wynikiem 25,8 % (średnia 22,4%) wykrytych usterek i swoim 49. miejscem przysparza więcej kłopotów niż np. równoroczne toyoty cariny (miejsce 5), citroeny xantie (miejsce 26.), ople vectry (miejsce 31.) czy chociażby zajmujące 40. lokatę peugeoty 405. Jest za to mniej usterkowa od forda mondeo (miejsce 51.), renault laguny (miejsce 58.), bmw 3 (miejsce 59.) czy zamykającego stawkę seata toledo (miejsce 68.).

Ten raport też chyba jest prawdą? Ale jaki typ usterek był brany pod uwage tego niewiem.

Samochód oferuje mniej komfortu i przestrzeni niż większość jego konkurentów, starsze egzemplarze są też nieco bardziej usterkowe niż podobne konstrukcje japońskie czy francuskie

Z tym zdaniem można się nie zgodzić bo jednak 12 letnie samochody francuskie to przeważnie paście. Co do komfortu to też takie stwierdzenie na chybił trafił bo mi się dobrze siedzi w mojej A4 a mój tato narzeka jak ma nią gdzieś pojechać. Przestrzeni to faktycznie brakuje.

Moim zdaniem przesadzacie. I niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego niemożna porównywać Audi A4 z samochodami innych marek z tego samego segmentu?

Ale porównywać Audi i Citroena - kto jest za karą śmierci
--> za co ?
Audi mogą porównać z Mercedesem lub BMW
---> a co to jakiś klub AA :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Ja powiem tak:

Gdybym po raz drugi stał przed wyborem jaką markę wybrac na swój pierwszy samochód i dysponowałbym takimi pieniędzmi jakimi dysponowałem to i tak wybrałbym :a4fan:

Mimo że moja A4 ma tyle lat co ma i zdaję sobie sprawę że nie raz sprawi mi psikusa to i tak jestem zadowolony.

A pismaki niech sobie piszą "felietony" pewnie nigdy nie siedział w Audi. Liczą się subiektywne odczucia z eksploatacji a nie puste słowa Pana redaktora.

AUDI Rulezzzzzz!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu może ja czegoś nierozumie ale czy to źle, że porównuje się TWOJE WYPASIONE Audi z jakimś paściem i mówi jakie to 12 letnie Audi jest wspaniałe ?

Dlaczego niemoge sobie stanąć i porównywać Audi z innymi markami ? To chyba dobrze jak porównując utwierdzam się w przekonaniu, że ten samochód mi pasi a tamten nie :decayed:

Ale niema to jak obiektywna wypowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...