Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Smaragd Perleffect...


Martinor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem Wam przedstawić moje auto. Jest nim Audi A4 B5 z silnikiem 2.6 V6 i napędem Quattro. Samochód zakupiłem przypadkiem od sąsiada i okazało się to strzałem w 10. Wiadomo że auto nie jest świeże bo to 95r. Ma swoje lekkie wady, ale z czasem mam nadzieje że uda mi się to wszystko ogarnąć i doprowadzić do takiego stanu w jakim powinno być. Kupiłem je z przebiegiem 112450 km i chyba wszystko wskazuje na to że taki jest. W aucie praktycznie wszystko jest jeszcze ori łącznie z wahaczami, hamulcami i wydechem. Nic nie było w nim grzebane i zmieniane. Motor chodzi pięknie, nie bierze oleju, zdrowy aż nad podziw. A teraz kilka słów o wyposażeniu, a mianowicie:

-ABS
-Wspomaganie układu kierowniczego
-Centralny zamek
-2x Air Bag
-Elektryczne Szyby Przód
-Elektryczne Lusterka
-Skórzana Tapicerka
-Climatronik
-4WD
-Immobilizer
-Odcięcie Zapłonu
-Ori Alufelgi 16"
-Regulacja Kierownicy w 2 płaszczyznach
-Regulacja Foteli Przednich w 4 płaszczyznach
-Dzielona Tylna Kanapa
-Podłokietnik Przód i Tył

4m5d.jpg
c2ed.jpg
s5dt.jpg

Co do planów to się okaże co będzie robione. W planie jest wiele, ale wszystko zależy od budżetu.

Edytowane przez Martinor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma 112450 przebiegu na 95 rok to szacun :kox:

masz skóre to pokaż mi fotke siedzenia kierowcy tak z ciekawości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już więcej... Co do oleju to taki był już wcześniej lany więc nie chciałem mieszać... [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:52_________________________________________________Skóra jest i to w bardzo dobrym stanie... Trzeba ją tylko ładnie odczyścić na wiosnę... Kiera też ładna nie przetarta w ogóle... Lewarek od biegów jest tylko troszkę zniszczony a tak to nic więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po prostu trafienie jedno na milion - V6, Quattro, wnętrze po prostu powala, i ten przebieg :slina:

Życzę bezproblemowej eksploatacji :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przebieg chyba nie wierzysz... :gwizdanie:

Tak się akurat składa że wierzę... Z resztą wystarczy się przejechać... [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 17:43_________________________________________________Co do fotek wnętrza to jutro postaram się zrobić i wrzucić. Jak na razie wyrzuciłem ori radio a zapodałem sobie Alpine IDA-X300... Jeszcze muszę tylko skitrać tylną półkę pod kolor z maskownicami i rozbuduję car audio..... A na wtorek zaplanowany mam montaż kiery od S-ki...

300120110881.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :good:

W przebieg chyba nie wierzysz... :gwizdanie:

zapodałem sobie Alpine IDA-X300...

300120110881.th.jpg

ale radio mogłeś wybrać z czerwonym podświetleniem (chyba że można zmienić ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wnętrze mi się śni po nocach :slina: pięknie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna :good:

W przebieg chyba nie wierzysz... :gwizdanie:

zapodałem sobie Alpine IDA-X300...

300120110881.th.jpg

ale radio mogłeś wybrać z czerwonym podświetleniem (chyba że można zmienić ) :wink4:

Wiem ale to trafiło mi się po śmiesznych pieniądzach i kupiłem ale na pewno tak tego nie zostawię... Kupię z czerwonym tylko lepszy model :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 16:05_________________________________________________

takie wnętrze mi się śni po nocach :slina: pięknie to wygląda

Ale to jeszcze skóra nie jest wyczyszczona :>... Na wiosnę będę ją musiał dopieścić... I jeszcze polerkę zapodać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chwilę czasu i na prośbę kolegi binio-stg daję nowe fotki głównie wnętrza.... Zrobiłem również parę z zewnątrz...

13022011105.th.jpg13022011102.th.jpg13022011097.th.jpg13022011094.th.jpg

13022011098.th.jpg13022011100.th.jpg13022011101.th.jpg13022011103.th.jpg

13022011106.th.jpg13022011107.th.jpg13022011109.th.jpg13022011108.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kolor i wnetrze mi sie podoba ! :) pozazdroscic Q i Vłki ;D

Co do przebiegu nie wierzyłbym za bardzo, skóra raczej sie nie przeciera na boczku po 110tys ;> ale to tylko moje zdanie ;D bo widzialem skory po 200 tys i nie mialy takich sladow ale to tez zalezy jak kto dba :) pozdro i bezawaryjnosci !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skóry to faktycznie, zależy jak kto dba o nią.... Jeden pucuje drugi nie... Ja mam zamiar ją odczyścić na wiosnę już mam wszystko kupione do konserwacji skóry.... A co do przebiegu to wierze w to że taki jest... To nie jest diesel gdzie cofanie zegara jest na porządku dziennym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten fotel kierowcy raczej na przebieg rzedu 100tyś nie wyglada,ale jak w to wierzysz,to nie bede osmieszal twojej wiary :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny kolor i super silnik mam taki sam i nie narzekjam i do tego :quattro: jak u mnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten fotel kierowcy raczej na przebieg rzedu 100tyś nie wyglada,ale jak w to wierzysz,to nie bede osmieszal twojej wiary :polew: :polew:

Fotel kierowcy jak i reszta siedzeń może wyglądać różnie przy różnym przebiegu... Zależy jak kto dba... A co do ośmieszania mojej wiary na temat przebiegu to proszę bardzo... Ja się nie obrażam, a i sam z nikogo się nie naśmiewam jaki kto ma samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fotel może się przecierać na miliony sposobów, ktoś może jeździć częściej po mieście, ktoś może mieć ubrania które bardzo agresywnie traktują tapicerkę auta itp itd. Ale z komentarzami o tapicerce będziesz musiał żyć bo ja mam w podobnym stanie a przebieg to już prawie 260kkm.

Ale ogólnie autko bardzo fajne i zazdroszczę felunku oraz kolorku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...