Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przekładka calego środka z polifta do przedlifta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie koledzy. Mam pytanko czy jest taka możliwość przełożenia całego śodka a4 przed lift na polift.pozdrawiam :hi:

Opublikowano

kolego jest kwestia gratów czasu zimnego piva w lodówce i zapału wszystko da się zrobić :):hi: no i oczywiście kosztów.. :hi:

Opublikowano

Da rade opis z przekładką środkowej konsoli masz na forum, jak cos to mam taką na handel, jeśli bedziesz kolekcjonował graty :gwizdanie:

Opublikowano

Ja przełożyłem całe wnętrze od przedlifta sedana do polifta avanta, jak by co polecam się na PW.

Opublikowano

Ja przełożyłem całe wnętrze od przedlifta sedana do polifta avanta, jak by co polecam się na PW.

hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz :shocked:

Opublikowano

Hehe pierwszy raz coś takiego słysze, że by ktoś "cofke" robił ale wielki szacun :hi:

Opublikowano
hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz

Po roku jeżdżenia standardowym słabo wyposażonym AJM'em znudziło mi się na to patrzeć. Konsolę i tunel oczywiście mam poliftowy, ale reszta wsio przed lift, są skórki, jest jeżdżenie, jest alcantara itp wygląda bosko... aż się nie chce wysiadać. Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

Opublikowano

Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

W kogo ?

Opublikowano
hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz

Po roku jeżdżenia standardowym słabo wyposażonym AJM'em znudziło mi się na to patrzeć. Konsolę i tunel oczywiście mam poliftowy, ale reszta wsio przed lift, są skórki, jest jeżdżenie, jest alcantara itp wygląda bosko... aż się nie chce wysiadać. Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

już myslałem że wróciłes do starej brzydkiej konsoli :sick3: a fotele to ok

Opublikowano
  • Autor

k.....wa chłopaki żle napisałem to ma być na odwrót przed lift na polift :wallbash:

Opublikowano

Daniel, Ty dobrze napisałeś :naughty:. Tylko w trakcie rozmowy na ten temat pewien kolega napisał, że robił właśnie na odwrót :naughty:. Podałem CI linka jak to mozna zrobić, ponieważ jest to jak najbardziej do wykonania.

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki kamil :hi:dobrze że sie da ale tylko ja nie mam klimy to można to jakoś przerobić. powiedzcie mi jescze czy siedzenia też da rade zamienić i jakie wogóle polecacie

Opublikowano

ciezko znalesc polifta bez klimy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale jakby znalazł to nie ma żadnego problemu co. I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać

Opublikowano

ale jakby znalazł to nie ma żadnego problemu co. I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać

bez klimy przekładka bedzie bez problemowa, bo tak to cos tam trzeba grzebać przy klimatroniku, siedzenia pasują

Opublikowano
I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać

Siedzenia i boczki pasują plug&play, jednak mocowanie oparć jest inne. W przedlifcie są haczyki, a w polifcie tulejki.

Jeżeli kupisz przednie fotele z regulacja el. a miałeś manualne to będziesz musiał powycinać łapy prowadnicy i dospawać nakrętki mocujące.

Otwory są pod tapicerką z przygotowanym miejscem na wycięcie.

Wtyczki do airbagów były inne w przed lifcie niż po.

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki panowie jutro zabieram sie za poszukiwania foteli i reszty :hi:

Opublikowano

Raczej w poliftach klima zawsze występowała. Nie spotkałem się jeszcze z b5 po lifcie bez klimy... Także tutaj jak już zaczniesz się bawić to trzeba pokombinować by włożyć Twój panel z pokrętłami. Jeżeli chodzi o stołki to oczywiście kubełki skórzane :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.