Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przekładka calego środka z polifta do przedlifta


bonzo86

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jest kwestia gratów czasu zimnego piva w lodówce i zapału wszystko da się zrobić :):hi: no i oczywiście kosztów.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade opis z przekładką środkowej konsoli masz na forum, jak cos to mam taką na handel, jeśli bedziesz kolekcjonował graty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przełożyłem całe wnętrze od przedlifta sedana do polifta avanta, jak by co polecam się na PW.

hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz

Po roku jeżdżenia standardowym słabo wyposażonym AJM'em znudziło mi się na to patrzeć. Konsolę i tunel oczywiście mam poliftowy, ale reszta wsio przed lift, są skórki, jest jeżdżenie, jest alcantara itp wygląda bosko... aż się nie chce wysiadać. Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

W kogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mów ze zrobiłes krok wstecz

Po roku jeżdżenia standardowym słabo wyposażonym AJM'em znudziło mi się na to patrzeć. Konsolę i tunel oczywiście mam poliftowy, ale reszta wsio przed lift, są skórki, jest jeżdżenie, jest alcantara itp wygląda bosko... aż się nie chce wysiadać. Ogólnie zainwestowałem w tego trupa już 11tys i końca nie widać ;-)

już myslałem że wróciłes do starej brzydkiej konsoli :sick3: a fotele to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, Ty dobrze napisałeś :naughty:. Tylko w trakcie rozmowy na ten temat pewien kolega napisał, że robił właśnie na odwrót :naughty:. Podałem CI linka jak to mozna zrobić, ponieważ jest to jak najbardziej do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby znalazł to nie ma żadnego problemu co. I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać

bez klimy przekładka bedzie bez problemowa, bo tak to cos tam trzeba grzebać przy klimatroniku, siedzenia pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z tymi siedzeniami problem jest trzeba coś przerabiać

Siedzenia i boczki pasują plug&play, jednak mocowanie oparć jest inne. W przedlifcie są haczyki, a w polifcie tulejki.

Jeżeli kupisz przednie fotele z regulacja el. a miałeś manualne to będziesz musiał powycinać łapy prowadnicy i dospawać nakrętki mocujące.

Otwory są pod tapicerką z przygotowanym miejscem na wycięcie.

Wtyczki do airbagów były inne w przed lifcie niż po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w poliftach klima zawsze występowała. Nie spotkałem się jeszcze z b5 po lifcie bez klimy... Także tutaj jak już zaczniesz się bawić to trzeba pokombinować by włożyć Twój panel z pokrętłami. Jeżeli chodzi o stołki to oczywiście kubełki skórzane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...