Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z wymianą trochę lipa bo otwory sa w innych miejscach. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

Opublikowano
Z wymianą trochę lipa bo otwory sa w innych miejscach. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

nie wiem jak jest w sedanie ale w avancie poliftowym sa kurtyny na slupkach miedzy drzwiami a szyba czolowa i troszke jakby mniejszy sufit byl ale jak sie go dobrze ustawi to nie ma nawet sladu

co do otworow to z przodu raczki o ile pamietam to na hama pasuja a z tyłu nie pasuja trzeba powiercic 2 otworki i bedzie git

Opublikowano

Dobra panowie idę walczyć z tymi pinami ;D

Opublikowano
Dobra panowie idę walczyć z tymi pinami ;D

No i jak ???

Opublikowano
Z wymianą trochę lipa bo otwory sa w innych miejscach. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

nie wiem jak jest w sedanie ale w avancie poliftowym sa kurtyny na slupkach miedzy drzwiami a szyba czolowa i troszke jakby mniejszy sufit byl ale jak sie go dobrze ustawi to nie ma nawet sladu

co do otworow to z przodu raczki o ile pamietam to na hama pasuja a z tyłu nie pasuja trzeba powiercic 2 otworki i bedzie git

Na chama nic nie trzeba robić, tutaj wątek co dokładnie trzeba zrobić:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-podsufitka-poliftowa-podejdzie-przedlifta-171293/index2.html

Opublikowano

wszystko elegancko soprano ;D dzięki

Opublikowano
wszystko elegancko soprano ;D dzięki

Bardzo mnie to cieszy że wszystko OK

Polecam się na przyszłosc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam taką lampke

DSC_0084.jpg

<br /><br /> A chce założyć taką z diodami prosił bym o rozpiske pinów:hi:

100_6381.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Witam mam taką lampke

http://s7.postimage.org/xz5zm8dwn/DSC_0084.jpg

<br /><br /> A chce założyć taką z diodami prosił bym o rozpiske pinów:hi:

http://s14.postimage.org/m7mkqux1p/100_6381.jpg

<br /><br />

Ta lampka ma z tego co wiem inaczej piny

I o ile się nie mylę to w tym wątku jest to napisane jak to opanować

Możesz spróbować tak jak my mamy ale gwarancji nie daje że będzie działac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Witam mam taką lampke

http://s7.postimage.org/xz5zm8dwn/DSC_0084.jpg

<br /><br /> A chce założyć taką z diodami prosił bym o rozpiske pinów:hi:

http://s14.postimage.org/m7mkqux1p/100_6381.jpg

<br /><br />

Ta lampka ma z tego co wiem inaczej piny

I o ile się nie mylę to w tym wątku jest to napisane jak to opanować

Możesz spróbować tak jak my mamy ale gwarancji nie daje że będzie działac

kolego może masz rozpiske pinów do tej lampki za cholere nie moge podłączyć szyberdachu może pomożesz
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

A czy może ktoś opanował jakiś sposób podłączenia szyberdachu?

A czy ktoś sie może orientuje czy poliftowy silniczek szyberdachu pasuje w miejsce przedliftowego?

Opublikowano

pany a jak ogarnac lampke w a4 b5 98rok tej normalnej zeby tam diody wsadzic rurke mozna odwrucic a te male diody wciskane jak to zrobic

Opublikowano

Musisz ją rozlutować i podmienić miejscami kabelki (druciki) - to się chyba zmiana biegunowości nazywa :wink:

Opublikowano

Zrobilem tak bo latwiej bylo rozebralem te wklady diody prosta rzecz i swieca jak trzeba sciemniaja sie a po jak piszesz zmianie biegunow to rurka nie gasla do konca tylko tak mrzyla lekko zamiast zgasnac i chula tyle ze radze kupic dobre zarowki zimne biale i lepjej to swieci niz diody bo zupelnie inaczej rozpraszaja swiatlo ale jak kto woli

Powodzenia w modach

Pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie,:wink:

Zakupiłem taką lampkę:

http://s2.postimage.org/6ufu66yav/DSCF0572.jpg

Dobrze rozumiem?

Mam podłączyć tak:

3 - zielono czarny

9 - biało czarny

5,10,12 - czarny?

Za diody który/które piny odpowiadają?

Opublikowano

Diody są zintegrowane z zasilaniem, więc się nimi nie przejmuj.

A czy Ty nie masz przypadkiem takiego rozmieszczenia pinów?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-lampki-podsufitki-poliftowej-przedlifta-166782/index5.html#post2498116

wiadomo:

czarny - stały plus

czarny z białym - masa

czarny z zielonym - plus po otwarciu drzwi

Opublikowano

tak, mam dokałdnie tak jak w tym linku:wink:

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 22:33 ----------

Hmm no i d*pa, podpiąłem tak:

3 - czarny

5 - czarno zielony

6 - czarno biały

i niby wszystko cacy ale diody mi nie świecą....

Opublikowano

podlacz odwrotnie plus z minusem diody sieca tylko w jedna stronie to nie zarowka

Opublikowano

czyli:

3 - czarno biały

6 - czarny?

Opublikowano

Jeśli zrobisz tak jak napisał Magicbattle to lampka nie powinna Ci działać i pewnie jeszcze bezpiecznik wymienisz.

Diody są podłączone albo pod podświetlenie przycisków, albo pod zasilanie lampek, jeśli podświetlenie przycisków lampki działa (czyli pin2, przewód szary z niebieskim paskiem) i same lampki to i one muszą. Jeśli nie, to w samej lampce może coś z nimi jest nie tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.