Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wyciągnąłem kratkę nawiewów i tam były podłączone kable czyli mam podświetlenie nawiewów?

Co oznacza podłączone kable, były już gdzieś połączone czy po prostu kable idą od pokręteł? Wynika z tego co piszesz że raczej masz podświetlane pokrętła nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyciągnąłem kratkę nawiewów i tam były podłączone kable czyli mam podświetlenie nawiewów?

Jeżeli ci nie świecą to mozesz niemieć, bo kostki z bocznych kratek są mocowane i nie da sie kratki wyciągnąć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kable idą do pokrętła ale podswietlenia nie mam muszę sprawdzić może jakiś bezpjecznik jest przepalony. O jakie kostki dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była kwestia bezpiecznika to zauważyłbyś również brak innych podświetleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż chyba jest podświetlenie tylko trzeba dołożyć przewody i podpiąć choćby do esp czy włącznika swiateł. przynajmniej tak było u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak podłączyć lampki (białe i czerwone) drzwi przednich? Szukam od dłuższego czasu ale nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak podłączyć lampki (białe i czerwone) drzwi przednich? Szukam od dłuższego czasu ale nie mogę znaleźć.

coś słabo szukałeś na siódmej stronie wszystko ładnie jest opisane

"Jeśli chodzi o przód - zasilanie obu lampek podpinasz do pinu nr 13 a masę do pinu 21 w gniazdku 32 pinowym." :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka kostka- wtyczka pod wizytownik i kubek??? / :co: czy wystarczy maly wtyk 2pin od kompa czy wtyczka 4BO 972 623

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

beznazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka kostka- wtyczka pod wizytownik i kubek??? / :co: czy wystarczy maly wtyk 2pin od kompa czy wtyczka 4BO 972 623

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

http://s13.postimg.org/6xemt1cg3/beznazwy.jpg

ja osobiście połączyłem na stałe do przewodów kratek nawiewu, jeśli zajdzie potrzeba rozpięcia to cała obudowa z diodami czy to z wizytownika czy też uchwytu na kubki bez problemu się sciąga:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chce podlaczyc podswietlanie pod fotelami ale nie wiem dokladnie gdzie trzeba to podlaczyc, wiem ze do czerwonej kostki w podlodze ale gdzie dokladnie te piny trzeba wpiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chce podlaczyc podswietlanie pod fotelami ale nie wiem dokladnie gdzie trzeba to podlaczyc, wiem ze do czerwonej kostki w podlodze ale gdzie dokladnie te piny trzeba wpiac??

strona 7 tego wątku nr postu 173

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpialem piny do kostki ale jest inny problem bo w gniezdzie nie ma zadnych blaszek w tych miejscach tylko pod jedynka tam jest jeden gruby kabel brazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz pociągnąć kabelki od MK według opisu na stronie co podałem wcześniej , oczywiście jeśli masz odpowiedni MK i chcesz mieć ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczylem dzisiaj lamki w boczkach z przodu u dolu w gniazdo 32 pinowe w pin 13 i pin 21 ale i tak nie swieci, czy musze przestawiac cos w module konfortu czy moze cos zle zrobilem;/??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...