Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jaka kostka- wtyczka pod wizytownik i kubek??? / :co: czy wystarczy maly wtyk 2pin od kompa czy wtyczka 4BO 972 623

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

http://s13.postimg.org/6xemt1cg3/beznazwy.jpg

8d0 972 623 wtyk

000 979 018 E - piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doleciałem do 11 strony i sie pogubiłem już z tym wszystkimi nie znalazłem tego czego szukałem ....

Mam czerwone lampki w boczkach drzwi i teraz zamówiłem sobie 4x białe lampi do oświetlenia przestrzeni nóg gdy otworzymy drzwi .

Chce je zamontować tylko potrzebuje waszej pomocy ...

Musze te białe lampki wpiąć gdzieś w jakiś moduł komfortu albo w cos innego czy wystarczy jak sie podepne kablami pod czerwone lampki które juz są ori zamontowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doleciałem do 11 strony i sie pogubiłem już z tym wszystkimi nie znalazłem tego czego szukałem ....

Mam czerwone lampki w boczkach drzwi i teraz zamówiłem sobie 4x białe lampi do oświetlenia przestrzeni nóg gdy otworzymy drzwi .

Chce je zamontować tylko potrzebuje waszej pomocy ...

Musze te białe lampki wpiąć gdzieś w jakiś moduł komfortu albo w cos innego czy wystarczy jak sie podepne kablami pod czerwone lampki które juz są ori zamontowane ?

Jak chcesz zrobić jak w ori. To ciągniesz kable po MC i do bezpiecznika S2 bodajże jak sie mylę niech mnie ktoś poprawi;) a jak nie chcesz jak ori. To podłączasz się pod drzwi

Rozumie że te lampki chcesz zamontować w wewnątrz auta;)? Bo jak chcesz dołożyć do drzwi po białej lampce to porostu podpinasz sie pod czerwoną lampkę :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie kolego za odpowiedz :)

Ale .. :D mógł byś napisać dokładniej

Ciągne kabel po " MC " ? do bezpieczniku tych pod włącznikiem świateł czy jest jakiś w tapicerce drzwi ?

Sorry ze pytam ale na prawde nie jestem w temacie i nie rozumiem

Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampkami pod fotelami steruje moduł komfortu. żeby było ORI musisz mieć odpowiedni moduł, można go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie kolego za odpowiedz :)

Ale .. :D mógł byś napisać dokładniej

Ciągne kabel po " MC " ? do bezpieczniku tych pod włącznikiem świateł czy jest jakiś w tapicerce drzwi ?

Sorry ze pytam ale na prawde nie jestem w temacie i nie rozumiem

Jeszcze raz dzięki

Jak kolega już wspomniał sprawdź czy MC Ci to obsłuży ;) a kabelki z każdej lampki po jednym do MC każdy w odpowiednie miejsce no i pod ww bezpiecznik;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci wielkie kolego za odpowiedz :)

Ale .. :D mógł byś napisać dokładniej

Ciągne kabel po " MC " ? do bezpieczniku tych pod włącznikiem świateł czy jest jakiś w tapicerce drzwi ?

Sorry ze pytam ale na prawde nie jestem w temacie i nie rozumiem

Jeszcze raz dzięki

Jak kolega już wspomniał sprawdź czy MC Ci to obsłuży ;) a kabelki z każdej lampki po jednym do MC każdy w odpowiednie miejsce no i pod ww bezpiecznik;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

koledzy nie mylcie pojęć i nie wprowadzajcie ludzi w błąd nie MC obsługuje lampki tylko MK (moduł komfortu):wink:

sposób podłączenia masz podany na stronie 7 tego wątku nr postu 173:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuje wam za wypowiedzi ale chyba nie mówimy o tym samym :/

Może źle sie określiłem mi chodzi o lampki w drzwiach " białe " dokładnie z tego schematu

korby_Lod_MY04.jpg

I tu widać ze lampki nie idą bezpośrednio do MK no chyba ze ten rysunek jest błędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co kombinować - podłączaj białą równolegle do czerwonej (tak jak na rysunku) i będzie dobrze.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuje wam za wypowiedzi ale chyba nie mówimy o tym samym :/

Może źle sie określiłem mi chodzi o lampki w drzwiach " białe " dokładnie z tego schematu

http://s23.postimg.org/4kymxsf1j/korby_Lod_MY04.jpg

I tu widać ze lampki nie idą bezpośrednio do MK no chyba ze ten rysunek jest błędny

No to przecież pisałem ( post nr 1049) że jak do drzwi chcesz dodać po lampce to podpinasz się pod lampke;)

pisząc MC miałem na myśli moduł komfortu tylko że napisałem w skrócie ang;)

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolege nie doczytałem tego i dziękuje za odpowiedzi

ALE.........

Mam kolejną zagatke :D

Dziś rozebrałem kratke nawiewu i zobaczyłem ze ma ona kabel :shock3: z ciekawosci porozbierałem inne kratki i tez mają w sobie kabelek widoczny na obrazku

IMG_20131111_201825.jpg

To znaczy ze mam diody w nawiewach tylko teraz wystarczy podłączyć ........ ?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolege nie doczytałem tego i dziękuje za odpowiedzi

ALE.........

Mam kolejną zagatke :D

Dziś rozebrałem kratke nawiewu i zobaczyłem ze ma ona kabel :shock3: z ciekawosci porozbierałem inne kratki i tez mają w sobie kabelek widoczny na obrazku

http://s23.postimg.org/haah8r5t3/IMG_20131111_201825.jpg

To znaczy ze mam diody w nawiewach tylko teraz wystarczy podłączyć ........ ?:kox:

Tak dokładnie;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doleciałem do 11 strony i sie pogubiłem już z tym wszystkimi nie znalazłem tego czego szukałem ....

Mam czerwone lampki w boczkach drzwi i teraz zamówiłem sobie 4x białe lampi do oświetlenia przestrzeni nóg gdy otworzymy drzwi .

Chce je zamontować tylko potrzebuje waszej pomocy ...

Musze te białe lampki wpiąć gdzieś w jakiś moduł komfortu albo w cos innego czy wystarczy jak sie podepne kablami pod czerwone lampki które juz są ori zamontowane ?

Te białe co kupiłeś... To do tapicerek drzwi czy do środka auta? Jeśli do drzwi to podłączasz się pod instalację czerwonych lampek (pin 1 w lampce to brązowy kabelek a pin 2 to brązowo/żółty).

Jeśli chodzi o tył - nie napisałeś czy masz korby czy elektrykę. Jeśli elektrykę to tu jest trochę inaczej niż z przodu... Masa lampki czerwonej i białej jest wspólna czyli znów możesz użyć brązowego kabelka na pin 1 nowej lampki. Ale już pin 2 musisz podłączyć bezpośrednio do sterownika w drzwiach (32-pinowa szara kostka, pin 2). Jeśli natomiast masz korby - to trzeba instalację ciągnąć aż pod podłogę kierowcy do Modułu Komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S 

Masz racje mój błąd nie napisałem tego

A więc tak na tylnich drzwiach mam korby ale...

Mam tez czerwone lampki tak jak w przypadku przednich drzwi :wink:

A jeżeli mam na tylnich drzwiach te czerwone lampki to chyba moge sie podpiąć tak samo jak w drzwiach przednich pod czerwone lampki ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S 

Masz racje mój błąd nie napisałem tego

A więc tak na tylnich drzwiach mam korby ale...

Mam tez czerwone lampki tak jak w przypadku przednich drzwi :wink:

A jeżeli mam na tylnich drzwiach te czerwone lampki to chyba moge sie podpiąć tak samo jak w drzwiach przednich pod czerwone lampki ... ?

Można i tak... Chociaż sam wolę mieć instalację zgodną z fabryką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...