Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A w lampce w podsufitce można kupić sam ten panel z ledami? Bo jest miejsce na wywiercenie dziur

można a nawet trzeba :wink4:

Opublikowano

Jaki jest tego numer?

Opublikowano

8E0 919 063 A dioda świecąca opis z etki

Opublikowano

Aha, i podpiąć się pod podświetlanie tak? Ze światłami to ma się włączać?

@edit:

napisałem do firmy zajmującej się wyrobami z pleksi. 4 paski 1750x8x2 i z zeszlifowaną stroną pod kątem 45 stopni 25 netto + przesyłka

Opublikowano

Aha, i podpiąć się pod podświetlanie tak? Ze światłami to ma się włączać?

tak tylko podpinasz i wszystko :good:

Opublikowano

Aha, i podpiąć się pod podświetlanie tak? Ze światłami to ma się włączać?

@edit:

napisałem do firmy zajmującej się wyrobami z pleksi. 4 paski 1750x8x2 i z zeszlifowaną stroną pod kątem 45 stopni 25 netto + przesyłka

Jest sens się bawić jak za 50zł dorwiesz kompletną lampkę na allegro? Przekładasz i działa...

Opublikowano

Bartas ale Młody chce te pleski chyba do kubka i wizytonika :mysli:

Opublikowano

Artur masz rację :good:. Co nie zmienia faktu, że podświetlany wizytownik/kubek na allegro to też 50zł - bez grzebania.

Opublikowano

Artur masz rację :good:. Co nie zmienia faktu, że podświetlany wizytownik/kubek na allegro to też 50zł - bez grzebania.

Bartek Ty oczywicie tez masz racje ale ciezko to trafic :wink4:

Opublikowano

To znajdź mi taki kubek :P, wezmę 2

Opublikowano

Wczoraj znalazłem 2szt. - niestety troszkę droższe. 70 i 80zł.

Opublikowano

Bartek a mozesz podac linka...bo albo nie potrafie szukac albo... :wallbash:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:09_________________________________________________tutaj jest link dla tych co by chcieli miec dwa kubki:

http://allegro.pl/item1068446126_uchwyt_na_kubek_audi_a4_b6.html[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 12:14_________________________________________________uzylem szukajki i nic :confused4:

albo zle szukam albo nie ma tego co mnie interesuje...

pokazalby ktos jak zdemontowac lampke podsufitki w B6

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 09:28_________________________________________________uzylem szukajki i nic :confused4:

albo zle szukam albo nie ma tego co mnie interesuje...

pokazalby ktos jak zdemontowac lampke podsufitki w B6

Opublikowano

upssss a uwierz mi ze ten watek przeczytalem ze 2 razy i chyba czytalem co druga strone ze tego nie widzialem :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Wczoraj znalazłem 2szt. - niestety troszkę droższe. 70 i 80zł.

ja jak ostatnio kupowałem to 160za kpl

ale stan fabryka z chromowanymi listwami

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam niestety ku mojemu rozczarowaniuw mojej A4 nie ma w kratkach nawiewów zainstalowanych diód do podświetlenia .. :( zastanawiam się zatem jaki zastosowac zaminnik ...? jaką Diodę ? i jaki rezystor mimo że obliczenie opornika nie stanowi problemu jednak zastanawiam się jaki jest podawane max napięcie podczas maksymalnego rozjaśnienia podświetlenia .. ? ( w sytuacji wpięcia sie w obwód oświetlenia )

Opublikowano

a nie lepiej kupic na allegro gotowe kratki z jakiejs uzywki ??

Opublikowano

Pytanie do lepiej zorientowanych:

Czy uchwyt na napoje i wizytownik z B6 2006r. ( 8E1941561 i 8E1862534L ) będzie pasować do B6 2004r. ???

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Pytanie do lepiej zorientowanych:

Czy uchwyt na napoje i wizytownik z B6 2006r. ( 8E1941561 i 8E1862534L ) będzie pasować do B6 2004r. ???

--

Pozdrawiam.

Sławek

beda pasowaly na 100% :good:

Opublikowano

Witam tak jakoś mnie nathneło i zrobiłem te podświetlenie samodzielnie w kratkach które oryginalnie niestety były bez diód ani doprowadzonych wiązek ...

4 diody czerwone , rezystory , przewody , lutownica , taśma izolacyjna ,osłonki termokurczliwe... no i troszke czasu aby to ładnie zrobić

Jak znajde chwilke to wrzuce fotorelacje

a jak to wyszło :

http://img408.imageshack.us/i/20100713028.jpg/

oraz juzzamontowane słaba jakośc zdjecia ..:/

http://img708.imageshack.us/i/20100714033.jpg/

20100713028.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.