Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego @davidtentyp post wyzej masz schemat i opis caly do sciagniecia :gwizdanie:

Koledzy mam nadzieje ze dobrze trafie z tym pytaniem tutaj.

A mianowicie kupilem lampki do podswietlenia nog z RS6 tzn. LED.

pobor pradu napewno duzo mniejszy no ale jak podlaczylem je do zapalniczki w celu sprawdzenia czy swieca to nie oslepily mnie jakos :disgust: nie oczekuje latarni no ale moze troszke mocniejszego swiatla.

Jest mozliwosc przelutowac led'a a opornik zostawic jaki jest :mysli:

dolacze fotke zebyscie mogli zobaczyc jak to wyglada

p10102541.jpg

Opublikowano

zapodaj cos takiego i napewno bedzie tansze i swieci naprawdze fajnie :good:

T10 HP 180st - boczna

t101hpbok1.jpg

Opublikowano

Właśnie podłączyłem diody do oświetlania nóg do kabla z brązowo-białego, plus wziąłem z bezpiecznika telefonu. Problem taki że po zamknięciu drzwi diody przygasają lecz delikatnie się świecą. Napięcie jakie jest po zamknięciu samochodu to 4V. Na oprawkach żarówki w podsufitce jest 0V. Ktoś wie które to są kable w kostce od tej lampki?

Opublikowano

Sprawdź jakie jest napięcie na wejściu do kostki panelu podsufity - pin 5 (brązowo biały - to ten sam kabel który brałeś - leci z komfortu przez pomarańczową 17-pinową kostkę na panelu konektorów słupka A, pin nr 2 - do panelu w podsuficie).

Opublikowano

Ogólnie na stykach oprawki nie ma napięcia po zamknięciu samochodu.

Opublikowano

Witam.Ja trochę z innym tematem.Dzisiaj rozpoczołem zabudowe dolnych lampek w boczkach.Zaczołem oczywiście od swoich dzrzwi-kierowcy,mam lampki ale nie wiedziałem że one jeszcze posiadają zaślepki-koszulki które są schowane w środku boczka a napewno zabezpieczają przed wilgocią czy zalaniem styki.Górne lampki czerwone mam i tam właśnie była taka zaślepka a lampki które dokładam tych oprawek nie posiadają tak niestety zakupiłem,spisałem kody z oprawek i proszę aby ktoś mi sprawdził w ETCE ile mogą kosztować takie w serwisie i czy jest sens szukać u chandlarzy na Allegro.Podaję kody jakie były. 3B0 947 415B oraz >PA6-GF15< nie wiem który symbol jest właściwy ale są kody z oprawki lampki w boczku.Dziękuję za fatygę.....Dolna lampka w dzwiach kierowcy już działa,podłączyłem ją pod kabelki z górnej.Pozdrawiam.

Opublikowano

Te czarne oprawki montowane sa w passatach a w audi sa biale nakladki - przynajmniej ja sie z takimi spotykalem

Opublikowano

Czarne czy białe wszystko jedno mi chodzi o to ile kosztuje sztuka.W mojej B6 były czarne.

Opublikowano

Czarne czy białe wszystko jedno mi chodzi o to ile kosztuje sztuka.W mojej B6 były czarne.

Z tymi oprawkami dziwna sprawa - raz są a raz nie. Oprawka nie występuje jako osobna część - w ETCE widnieje jako lampka schowka pasażera. Ja bym odpuścił ale jeśli chcesz możesz kupić wymaganą ilość lampek z osłoną: 8E0 947 415. Koszt w ASO to 36zł za sztukę.

Opublikowano

Mam cos takiego :naughty: jak bys chcial kupic

Opublikowano

Witam.Potrzebuję cztery zaślepki-rzuć cenę na PW.Dziękuję za odpowiedz odnośnie ceny.Bart-S a sprawdzałeś po tym kodzie 3B0 947 415B .

Opublikowano

3B0 947 415B to lampka do drzwi - z tego co wiem sprzedawana jest bez osłonki...

Opublikowano

Kod z tego produktu to oprawka lampki z drzwi-osobiście go wczoraj odpisywałem bo fabrycznie mam lampki górne z oprawkami a teraz dokładam dolne pod oświetlenie nóg jak dzrzwi są otwarte.

Opublikowano

Może ktoś rzucić schemat od modułu oświetlenia do lampki podsufitki?

Opublikowano

Może ktoś rzucić schemat od modułu oświetlenia do lampki podsufitki?

Oświetlenie wewnętrzne A4 B6 z silnikiem AVF - plik w formacie pdf:

http://rapidshare.com/files/380837024/AVF_lights.pdf.html

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Dzięki kolego, czyli w pomarańczowej kostce jutro sprawdzę napięcie po zamknięciu drzwi na brązowo/białym - czerwono/żółtym

I działa!

Opublikowano

Może ktoś rzucić schemat od modułu oświetlenia do lampki podsufitki?

Oświetlenie wewnętrzne A4 B6 z silnikiem AVF - plik w formacie pdf:

http://rapidshare.com/files/380837024/AVF_lights.pdf.html

--

Pozdrawiam.

Sławek

link wygasł. można zrobić nowy upload?

Opublikowano

dziękuje :notworthy:

Opublikowano

Witam

W sprawie lampek przestzreni nóg /zewnętrznych przy otwieraniu białe lampki/, a dokładniej sprawa przedniej tapicerki i rozpięcia kabelka zasilajacego silniczek szyby = jak go odpiąć bo za nic mi nie poszło. A cięzko wycinać otworek klęcząc przy drzwiach ;)

Proszę o pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.