Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie modzisz :naughty: jeszcze jakiś gwint i będzie zacnie :decayed:

Pomalutku ogarniam elektrykę przednich szyb (niespodziewanie zakupione od Jarka).

Nie wiecie nawet jaki problem jest z zakupieniem panelu pod dwie elektryczne szyby :blink:

Jak już ktoś ma to chce po koleżeńsku na forum 100PLN :gwizdanie:

Mniejsza o to panel już leci z Allegro za 35 zeta (nówka w opakowaniu)

Pokaże narazie jak wygląda prawa strona. Przycisk nie ori bo nie bardzo wiedziałem jak ori dac do tego modzonego angielskiego boczku, może z czasem coś jeszcze poprawie.

3962040ca1f277femed.jpg

Tutaj zdjecie zaslepki po korbce, robiona takim samym sposobem, na fotce nie wyschnieta do końca po malowaniu

430f886f2b9eeffbmed.jpg

niebawem fotorelacja z dalszych prac.

PS. Niebawem lądują grill z lifta, duże lustro (bedą malowane), i cały bagażnik z lifta.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 19:13_________________________________________________Koledzy mam lampy do tyłu po drugim lifcie.

Podpowiedzcie czy zostawić te co mam czy zakładać liftowe. Sam się waham..... :mysli:

Zapraszam do dyskusji....

Dopiszę jeszcze do tego tematu żeby bałaganu nie robić, aktualnie pracuję nad nowym panelem do prawych drzwi w oparciu o anglika, ale z jednym ori przyciskiem. Zdjęcia w trakcie.

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

ffd4b0782be23fd5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie uzupełnianiałem wątku, obiecuje poprawę oczywiście cały sezon nie próżnowałem...

Na pierwszej stronie kilka prostych modów, poniżej trochę dłubanych.

Z uwagi na maleństwo w domu po wakacjach postanowiłem kupić box na dach.

Później była afera z oszustem kasa za box poszła w piguły i tym sposobem kupiłem JETBAG 400...

Jechałem oglądnąć bez przekonania bo nie miał zamka ale jak podjechałem okazało się że jest lekko wypłowiały i brakuje jedynie rygla a zamek jest.

Cena 60 zł. Wziałem oczywiście. Początkowo miał iść w lakier ale się rozmyśliłem postanowilem stopniowo zapełniać go stickerami z każdego wyjazdu, troszke kupiłem na miejscu i teraz wygląda tak.

Z uwagi na nieoryginalny rygiel założylem dodatkowe zapinki - smiesznie wygląda box opasany linką do bagażu...

f0e33417688d159dmed.jpg

54419e436e45e8camed.jpg

e9e38ae34575f506med.jpg

12730b5aac146ecbmed.jpg

Całkowity koszt boxu nie przekroczył 100 zł. Jakość wykonania jak THULE (ta sama grupa), naprawdę długo jeszcze posłuży...

Oceniajcie, piszcie uwagi. :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 09:34_________________________________________________Drugi myślę ekonomicznie uzasadniony mod to alumki ORI na zimę.

Kupilem okazyjnie ma Allegro taki zniszczony komplet prostych felg za 160 zł :kox:

358659e65e517924med.jpg

po malowaniu :

b3115614707aa210med.jpg

z oponkami:

bdaa96a6a45fb4f2med.jpg

A teraz proszę o opinie, jak jest lepiej z dekielkami czy też bez nich?

4c5fc22d5e43642fmed.jpg

faf2069d994d282dmed.jpg

proszę o opinie, nie wiem jak dodać ankietę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zaczyna sprzyjać garażowym zabawom - kompletuje więc graty

Wiem że wiekszość z Was powie że trzeba było poliftową kierę dać, i nawet ją miałem ale nie chciałem takiej - sprzedałem i mam swoją obszytą...

7db94b8ffd8a8a28med.jpg

eb3614ab7c5c9960med.jpg

Weitec -35mm

613521e0211d73d1med.jpg

Duże prawe lustro, spryskiwacze i inne klamoty - dokumentacja z montazu juz niebawem...

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:00 ----------

cec4c6eb461b9d81med.jpg

Gleba założona, zdjęcie takie na szybko telefonem.

Proszę o ocene, dziwnie trochę bo niby sprężyny Wietec do wszystkich sedanów FWD -35mm a przód siadł w 1,6 45mm a tył 30 mm pomimo pełnej butki gazu i połowy zbiornika benzyny (koło zapasowe i sub on board).

Co powiecie na chlapacze? Zostawić czy zdjąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym diwajsem :

a1875ad3c19c6534med.jpg

Powiedzcie mi koledzy czy ktoś przerabiał tą lampkę pod kątem zmiany podświetlenia klawiszy? Pochodzi ona z Superba i klawisze świecą na zielono :(

Muszę to jakoś ogarnąc, ktos wie jak to rozebrac jakie są diody? Czy da się to zrobic?

Ogólnie w nocy kox efekt nawet ta zieleń nie kłuje w oczy ale nie ma 100% satysfakcji, jest tak na 95% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłeś uchwyt na kubek w tuneli od polifta?

Można taki kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...