Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D


pokson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy na forum i szczęśliwym posiadaczem B szóstki. Samochód jeszcze nie jest zarejestrowany ale na dniach powinno się to zmienić. Pierwsze co zrobię to..... cały dzień pucowania i czyszczenia:D Audiczka ma 200000 przechulane i jest z 2003r. Mam nadzieje że furka będzie mi służyć długo tak samo jak życzę tego samego każdemu forumowiczowi :D

Oczywiście jak ją wypucuję to wrzucę zdjęcia ze środka itp itd.

c166065854.th.jpg

c166065853.th.jpg

c166065851a.th.jpg

c166065851.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle tytuł napisałem :) Stoi u mnie, tylko jeszcze czekam na rejestracje :/ Co do haka, to jest to oryginalny hak Audi, tylko nie wiem jak go zdjąć. Mam kluczyk ale za cholerę nie idzie go zdjąć :kwasny:

Tak autko z Belgii i niestety w Belgii pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tam mieszkasz....kluczyk masz przekręcasz pokrętło i hak powinien wyskoczyć taki automat zakładając hak mocno wpychasz i pokrętło odskakuje na swoje miejsce;) i po bólu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zestaw kolorów... łącznie z hakiem, który zostawiłem sobie ze względów bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie prezentuje . jak wyczyścisz wrzuc środek . Pozdrawiam

Oj troche to potrwa:)

a co w środku jest aż tak strasznie brudna, czy co :naughty:?

Niestety, podłoga wygląda jak by ktoś w kaloszach jeździł :wallbash: no i zakurzony troche. Do tego trzeba wyprać siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładki koniecznie w kolor nadwozia, sąsiad ma w identycznym kolorze z pomalowanymi dokładkami i wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle tytuł napisałem :) Stoi u mnie, tylko jeszcze czekam na rejestracje :/ Co do haka, to jest to oryginalny hak Audi, tylko nie wiem jak go zdjąć. Mam kluczyk ale za cholerę nie idzie go zdjąć :kwasny:

Tak autko z Belgii i niestety w Belgii pozostanie.

przy haku masz pokretło, tak jak wczesniej wspomnial elvis80 nalezy je przekrecić, ja dodam tylko od siebie ze w moim haku trzeba to pokretło lekko wyciągnac podczas przekrecania

A tak w ogole to powodzenia w czyszczeniu, i jak najszybciej pochwal sie co tam masz w srodku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cali mają te kółeczka?

Antwerpia? - to blisko do mnie, masz ochotę na spocik w Rosendalu w najbliższą sobotę?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170163.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładki koniecznie w kolor nadwozia, sąsiad ma w identycznym kolorze z pomalowanymi dokładkami i wygląda :kox:

Masz może jakieś zdjęcie?Tak w ogóle to ja dopiero walcze z odnawianiem :) o dokładkach pomyślę po wymianie oleju, filtrów i opon.. niestety

Piękny kolor :good:

Dzięki dzięki, niestety troche porysowany w jednym miejscu, a dokładnie lewy tył, zderzak pod lampą i lampa też ryśnięta :/

Źle tytuł napisałem :) Stoi u mnie, tylko jeszcze czekam na rejestracje :/ Co do haka, to jest to oryginalny hak Audi, tylko nie wiem jak go zdjąć. Mam kluczyk ale za cholerę nie idzie go zdjąć :kwasny:

Tak autko z Belgii i niestety w Belgii pozostanie.

przy haku masz pokretło, tak jak wczesniej wspomnial elvis80 nalezy je przekrecić, ja dodam tylko od siebie ze w moim haku trzeba to pokretło lekko wyciągnac podczas przekrecania

A tak w ogole to powodzenia w czyszczeniu, i jak najszybciej pochwal sie co tam masz w srodku:)

Zwyciężyłem z tym hakiem... było troche piachu i brudu, więc użyłem czujnika i poszło bez problemu :)

ile cali mają te kółeczka?

Antwerpia? - to blisko do mnie, masz ochotę na spocik w Rosendalu w najbliższą sobotę?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170163.90

Co do cali to chyba 16 ale nie jestem pewien, nie zagłębiałem się jeszcze w ten temat :) Jak na razie walcze z wnętrzem. Jak by nikt nie sprzątał tam od roku...

Zlocik? :D jak najbardziej, tyle że jak narazie mam niestety zawalone i poumawiane weekendy:( ale będziemy w kontakcie na pw.

edit.

Kabelek przyszedł więc czas na testy :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:06_________________________________________________Troche powalczyłem z wnętrzem. Niestety jak narazie padało więc z zewnątrz samochód brudny. Jak tylko nadarzy się okazja to Audiczka dostanie prezent w postaci sesji zdjęciowej.

dsc00741024x768.th.jpg

dsc00731024x768.th.jpg

dsc00711024x768.th.jpg

dsc00691024x768.th.jpg

dsc00661024x768.th.jpg

dsc00651024x768.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie:) a radyjko będziesz zmieniać na inne? troch panel klimatronika wytarty, ale to niestety przypadłość b6;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał bym wymienić radyjko ale nie mam "urządzenia" do wyjmowania tego radia :/ Tak w ogóle to jeszcze muszę wyprać tapicerke bo samochód stał z miesiąc i troche pleśni sie narobiło. Nie jest tego dużo, pare kropek, ale zawsze.

Że tak się zapytam, czy to normalne że z kostką do radia zintegrowana jest inna kostka do zestawu głośnomówiącego? I jeszcze jedno mnie dziwi, martwo... Jak wyłączam silnik, zamykam auto to cały czas świeci się przycisk świateł awaryjnych :/ to normalne?

Co do klimatronika to już czytałem jak odświeżyć te przyciski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyciskiem awaryjnych to normalne, świeci się przez dłuższą chwilę, niewiem dokładnie po jakim czasie, ale u mnie gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że jak na razie nie wiem nawet co ten samochód ma. Jak na razie to co odkryłem :) to:

Klimatronic

ABS

poduszki z przodu, w siedzeniach, kurtyny

ESP

podgrzewana tylna, przednia szyba, lewe lusterko (jak włączam podgrzewanie to tylko lewe odparowuje wode..) :kox:

zaparowane reflektory :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mailem w jednym lusterku przepalona mate, kupiłem na allegro uniwersalną, po wymianie jest ok. a co do parujących lamp to prawdopodobnie masz nieszczelność, wyciągnij lampę, połoz kolo kaloryfera na kilka godzina aby dobrze się wysuszyła. Pod lampą są odpowietrzniki, sprawdź czy nie są zapchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...