Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?


slimaczek89rz

Rekomendowane odpowiedzi

co do licznika... licznik pochodzi z anglika, kontrolki były krzywo bo założyłem ze znajomym który mi go zakłądał, tarcze z moich ori zegarów, ale że krzywo świeciło to wróciła tarcza z anglika, zegary z 1997, czyli immo juz jest w nich, ale kontrolka od immo już mi nie świeci, znajomy coś tam wyczarował :wink4: teraz została jeszcze świecąca poducha :confused4:

w planach nie mam żadnych lamp na przód soczewkowych bo mi się nie podobają, jak coś to te zostanę troszke przyciemnione :) co do tylnych lamp to możliwe że będą jakieś z liftu, tylną klape bym wymienił z miłą chęcią na gładką tzn bez spojlera bo mi się nie widzi :thumbdown:

W przyszłym miesiącu chce zapodać dwie naklejki jeszcze, za jedną pewnie dostane bana :decayed:

jak mogą się lampy soczewkowe nie podobać? :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do licznika... licznik pochodzi z anglika, kontrolki były krzywo bo założyłem ze znajomym który mi go zakłądał, tarcze z moich ori zegarów, ale że krzywo świeciło to wróciła tarcza z anglika, zegary z 1997, czyli immo juz jest w nich, ale kontrolka od immo już mi nie świeci, znajomy coś tam wyczarował :wink4: teraz została jeszcze świecąca poducha :confused4:

w planach nie mam żadnych lamp na przód soczewkowych bo mi się nie podobają, jak coś to te zostanę troszke przyciemnione :) co do tylnych lamp to możliwe że będą jakieś z liftu, tylną klape bym wymienił z miłą chęcią na gładką tzn bez spojlera bo mi się nie widzi :thumbdown:

W przyszłym miesiącu chce zapodać dwie naklejki jeszcze, za jedną pewnie dostane bana :decayed:

jak mogą się lampy soczewkowe nie podobać? :shocked:

młody i głupi byłem.... :embarrassed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:29_________________________________________________

jak działasz coś ?

hmmm nie było zabardzo czasu jaki i kasy bo działałem przy garażu, bo niechce żeby kolejną zime dziunia stałą pod chmurką... garaż prtzerobiony ze stodyły, drzwi 2,5x3,64m czyli całkiem spore, w przyszłym roku chce kanał zrobić i ścianki postawić, a żeby nie było że nic się nie dzieje to wymieniłem sobie napinacz paska micro :)

eff382abee.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na małą aktualizację...

Chwilę się nic nie działo, ale że spłata kredytu coraz bliżej to mogę sobie powoli pozwalać na fanty do audi :)

Na pierwszy ogień poszła klamka z centralnym zamkiem, chwilowo tylko zamyka :disgust: ale mam zamiar to ogarnąć :)

612e533f306e8b07.jpg

Z racji tego że zbliża się zima, zaopatrzyłem siew ori grzane maty razem z wiązką :chytry:

71e07aff88e71a27gen.jpg

6b5ba32856687ccagen.jpg

d986425378deeb75gen.jpg

i tutaj moje pytanie... gdzie podłączyć takie kable jak:

-gruby czerwono biały

-siwo niebieski x2

-czarno brązowy/bordoy? x2

ff5e31cd5a6f6fb3gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę malował,szukam prawego dużego no i są priorytety... górne przednie wahacze mam do wymiany.... :kwasny:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 15:24_________________________________________________no i grzanie podłączone :decayed: grzeje aż miło :kox: :kox:

trzeba myśleć nad nowym bajerem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha, niemasz czegoś ciekawego dla mnie? :mysli:

jakieś 2,5 jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no żartuje raczej nie mam nic specjalnego :) zależy jeszcze co potrzebujesz w sumie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w swojej, jak się zmobilizuje to ją wyciągne bo szkoda sprzedawać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży problem jest ze zdjęciem poszycia z foteli, żeby maty założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że tak ale.... dasz radę, troche rozbierania, najwięcej czasu schodzi z rozginaniem spinek, ale da rade ogarną wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Szukam foteli z elektryką i grzaniem d*p, ale w takiej sytuacji zawężę poszukiwania do samej elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka !! :) i mody tez na plusik mozna powiedziec ze blizniak mojej :D tylko moj woli rope ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam.. do fajności jej duuuuuuuużo brakuje :)

---------- Post dopisany 30-07-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2012 at 17:14 ----------

Wieki tu nie zaglądalem a troszkę się

zmieniło:wink:

Oczekiwana paczka

3ada80f4fbb17bf6gen.jpg

a w środku:

27464159a6a0e011gen.jpg

walczyłem troche z odstajaca tapicerką...

356545a389f58c22.jpg

BiXenony:decayed: Dzieki KAJU

fb38d19916c1563fgen.jpg

Białe kierunki

c6d0331748efeb2cgen.jpg

Zbiorniczke:

7a7dec76fad8de9fgen.jpg

Dawca guzika..................

5a3bc790b31b5680gen.jpg

wiem wiem wiem wiem wiem......

130e72ef9b2cab9agen.jpg

:decayed:

03b3a3e902af98fcgen.jpg

Guzik to rozwiązanie chwilowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...