Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] a4 1.8t aeb quattro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam to moja pierwsza furka i jedno zdanie o niej to diesel 1.9td bez zadnego dlubania wiec mietowe 75km kilka malych przerobek i auto wygladalo troche lepiej fotka przed

567375165_2.jpga tu juz po wszelkich wizualnych przerobkach

Zdj_cie024.jpg auto dostala siostra i niestety miala dachowanie wiec sprzedaje auto na czaesci

teraz chcialbym nie tyle pochwalic sie a przedstawic moja a4... a to kilka zeczy ktore posiada

*naped quattro

*kubelkowe fotele

*duze prawe lusterko

*zmieniarka na 6 cd

*podswietlane podnozki i lampki w drzwiach

*szyber dach

*klimatronik

*ori radyjko naglosnienie bosse

*pelen fis

*kierownica s4

*stozkowy filtr ITG

*gwintowane zawieszenie super sport

*wydech supersprint

*xenon

chce wprowadzic troche zmian w aucie jezeli chodzi o wyglad jak i zarowno o silnik

*ciemne szybki

*ramka grila na czarno

*raczej inne lampy na tyl

*felga rs6 19oponki 235/35/19

*troche wieksza gleba

*podswietlane kratki nawiewu

*nawi lub radyjko pod 2 din

*zawor forg 007

*tip z kwasowki

*moze FMIC

*program choc jak na moje auto jak na 150 km idzie chyba za dobrze wiec wydaje mi sie ze juz cos tam siedzi

*filtr ITG

auto zaraz po zakupie-S5006508.jpgS5006511.jpg

Efekty mojego skromnego modzenia

IMG20110209_001.jpg -zmiana tylnych lamp

IMG20101111_006.jpg -zmana przednich lamp ori xenony

IMG20101115_009.jpg -dematarz blendy

IMG20101111_010.jpg -filtr stozkowy K&N

image.jpgimage.jpg - nie dlugo na miejsce K&N wszedl ITG tip z kwasowki forg 007 i oslona filtrapużniej

image.jpg -wymiana tylnengo gwintu

image.jpg -ramka grila na czarno

SAM_0713.jpgSAM_0714.jpgIMG20110213_002.jpg 19" rs6 opony 235/35/19

image.jpg - felgi prysnite na bialo

20110526319.jpg

20110526320.jpg

20110526324.jpg

nizej juz nie bedzie20110602335.jpg20110602331.jpg

Dzis wpadl IC-ek alfy (od kkrawata)kilka fotek

20110627350.th.jpg20110627351.th.jpg20110627352.th.jpg kierownica powietrza delikatnie przerobiona20110627353.th.jpg20110627354.th.jpg20110627357.th.jpg20110627358.th.jpg

niestety jest dosc nisko wiec trzezba uwazac

Opublikowano

napęd i silnik jak najbardziej

natomiast zmienił bym:

-lampy

-felgi

-blenda

Opublikowano

zmiana lamp to podstawa w ogóle tych z przodu :sick3:

Q :good:

ogólnie ładnie wygląda pokaz foto wnętrza nawet ładnie wyposażona :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jest napisane fotki stare wiec wyglad auta troche sie zmienil tzn zdematowana bleda na szybie , wymiana przednichi tylnich lamp na ori poliftowe aha felgi juz sa sprzedane [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:30_________________________________________________

IMG20101111_001.jpg

urtu.jpg

Opublikowano

jest napisane fotki stare wiec wyglad auta troche sie zmienil tzn zdematowana bleda na szybie , wymiana przednichi tylnich lamp na ori poliftowe aha felgi juz sa sprzedane [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:30_________________________________________________

IMG20101111_001.jpg

urtu.jpg

no to zrób porządne foto i wrzuć a nie :gwizdanie:

masz xenon a nie masz sprysków? kiera poliftowa ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

xenon zakladalem sam nie mam spryskow . kierka poliftowa zrobie fotki ale jak bedzie trche ladniejsza pogoda

Opublikowano

xenon zakladalem sam nie mam spryskow . kierka poliftowa zrobie fotki ale jak bedzie trche ladniejsza pogoda

:facepalm: popiepszyło mi sie bo myślałem ze to polift :decayed: a regulacja swiateł w przedlifcie jest na konsoli środkowej :decayed:

Opublikowano

Kolego wskazówki już dostałeś co do zmian :) przydała by się jeszcze polerka jak się ociepli :naughty:

aha... niech ci służy :decayed:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, życzę bezawaryjnej jazdy :)

Opublikowano

Bardzo ale to bardzo dobry duet. Wręcz idealny: 1.8T + Q. Doskonałe!

Widzę że rezanie nie jest Ci obce więc pewnie i ten wątek będzie co jakiś czas aktualizowany :decayed:

Opublikowano

A czemu wam się te lampy nie podobają tak? ;d

wyobrażasz sobie audi z ringami ala bmw?

to tak jak byś sobie na audi nakleił znaczek daewoo :decayed:

Opublikowano

O ile pierwsza opcja nie jest tak tragiczna (muszę dojrzeć do pewnych rzeczy, Audi jeżdżę dopiero 3-4 miesiące, a autem zainteresowałem się 2 tyg temu :decayed: ), to ta druga mnie powaliła.

Tak czy siak mi się też bardziej poliftowe lampy podobają, aczkolwiek tych ringów bym się nie brzydził. ;p Natomiast brewki to już mnie totalnie odrzucają.

Opublikowano

wieksze turbo

i wieksze hamulce 312/256mm :good: :good: :good:

jakie parametry maja te fele???

moze bym je łyknął ?????

Opublikowano

mi tylne lampki sie podobają takie ciemne :kox: ale przód ładniejsze są polifty fele :kox: silnik :kox:napęd :kox:

bezawaryjności :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

felgi sa juz sprzedane jezdrza u ojca w pasacie b5 ale moze zamienil bym je na ladne 18" rs6[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 06:21_________________________________________________

IMG20110209_001.jpg zdrapany lakier z lamp lecz to jeszce nie ostateczny wyglad ......... felgi rs6 19 juz sa:P

Opublikowano

felgi sa juz sprzedane jezdrza u ojca w pasacie b5 ale moze zamienil bym je na ladne 18" rs6[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 06:21_________________________________________________

IMG20110209_001.jpg zdrapany lakier z lamp lecz to jeszce nie ostateczny wyglad ......... felgi rs6 19 juz sa:P

Fajna fura i dobre mody :good:

Opublikowano

felgi sa juz sprzedane jezdrza u ojca w pasacie b5 ale moze zamienil bym je na ladne 18" rs6[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 06:21_________________________________________________

IMG20110209_001.jpg zdrapany lakier z lamp lecz to jeszce nie ostateczny wyglad ......... felgi rs6 19 juz sa:P

Mam takie wrażenie, jakby prawy bok auta był wyżej od lewego. To coś nie tak z moim wzrokiem, czy rzeczywiście tak jest?

Opublikowano

Śliczna.. A te 19" to moje marzenie... Szukam takich samych...

Opublikowano

teraz auto wygląda o wiele lepiej :kox:

pomyśl jeszcze nad zmiana grilla :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.