Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie nie jest wcale źle moim zdaniem.Na zimę jak złoto. :good:

Turdzi te felgi OZ na tej A5 to :sick3:

Nie pasują do tego auta.Choć sam wzór nie jest zły.Ale do A5 nie pasuje.

A5 miała jeszcze w limicie coś takiego w 19 calach..zastanawiałem się ale jednak odpuściłem..dość rzadka felga Audi..jak ktos lubi rant..

8t00714991zl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1088541488.jpg

Uploaded with ImageShack.us

e0d342c4932b1394.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no wiesz pod dzyskoteka to OZetem raczej blaszczec nie bedziesz ale z takim rantem to od razu szacun na dzielni :wink4:

Opublikowano

Co to dzielnia? :decayed::polew: Że niby "dzielnica"?A gdzieś Ty pod dyskoteki autem zajeżdżał? :polew:

Opublikowano

Piekna sztuka :good:

był Leon :good:

było b7 :good:

Jest B8 :kox:

Opublikowano

Mogłaby być wentylowana, generalnie nie jestem zwolennikiem pełnej skóry - wole pół skóre z siedziskiem w materiale tak jak miałem w starej Niuni, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma ;)

Może trafą się jakieś lepsze stołki to zmienie :naughty:

A Ja przeciwnie, wolę zdecydowanie bardziej pełną skórę :wink4:

No to może pogadamy o zamianie :kox:

ps. Ja mam pół skórę S-line zobaczyc live mozesz w BT

77297988.jpg

Opublikowano
  • Autor

ps. Ja mam pół skórę S-line zobaczyc live mozesz w BT

Myślałem bardziej o alkantarze :decayed:, zobaczymy w BT ;)

Opublikowano

No niestety ten material jest porazka i nie daj boze aby ci spad w niego kawalek czekolady :wallbash:.Alkantara faktycznie miodzio :cool1:

Opublikowano

Piękna sztuka, będzie co oglądać w BT :kox:

Opublikowano

I jak Piotruś, udało się już zarejestrować? Spotkamy się we Wrocku? ;)

Opublikowano
  • Autor

I jak Piotruś, udało się już zarejestrować? Spotkamy się we Wrocku? ;)

Urzędy nasze kochane oczywiście troche musiały pomarudzić, ale już blachy mam ;) zmieniła się tylko jedna literka w rejestracji w porównaniu do starej Niuni ;)

Opublikowano

Gratuluje Piotrek

furka naprawdę bardzo zacna :good:

Opublikowano

Piękne sztuka :good: jak będę sie przesiadał to właśnie na coś takiego :evil:

Opublikowano
zmieniła się tylko jedna literka w rejestracji w porównaniu do starej Niuni wink

u mnie tez bardzo podobnie...

było Scz EF90

jest Scz ..90

Opublikowano

ladnie jedzie do samego konca :shocked:

Opublikowano

dla tych co nie wierzą w te 200km/h na 4 ce :)

http://orlik16.wrzuta.pl/film/3hlMnWQELso/a4_3.0_tdi_240_ps_4_gear

Zrobiło się pod górke i nie chciałem dalej męczyć auta...

:good:

daje radę - ja jeszcze nie miałem okazji sprawdzenia

Opublikowano

uuu... nieźle... fajna sugestia jest z strony auta co do zmiany biegu.

Opublikowano

btw, to seria ?

Opublikowano

Raczej seria, u mnie jakoś chyba szybciej :cool1:

Opublikowano

Carlos* miales nam to na filmie pokazac a tu rok minal i nic :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.