Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super autko, gratki :good:

Opublikowano

REWELACJA co trzeba zrobić żeby taką suczą jeździć :kox: :kox:

pozdrawiam :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Raczej seria, u mnie jakoś chyba szybciej :cool1:

Tutuł filmiku mówi sam za siebie :tongue4:, niedługo zrobie aktualizacje po stosunku Audisi z Pewnym Panem :decayed:

Opublikowano
Zrobiło się pod górke i nie chciałem dalej męczyć auta...

a to na autobahnie sa górki? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zrobiło się pod górke i nie chciałem dalej męczyć auta...

a to na autobahnie sa górki? :naughty:

niee :)- na obwodnicy :decayed:

w garażu już czekają nowe graty do montażu :)

Tunel środkowy z podłokietnikiem (sam podłokietnik ściągnąłem do obszycia)

dsc05877i.jpg

I...

dsc05876g.jpg

:)

To z gadżetów w garażu - reszta powoli nadchodzi :kox:

Opublikowano

Springi kupiłeś w Prince???

Opublikowano
  • Autor

Springi kupiłeś w Prince???

Nie :)

podlokietnik pojdzie obszyty skorka :naughty:

Tak, kupiłem w materiale, aktualnie szukam kogoś kto mi to obszyje skórą taką jak na siedzeniach :)

Opublikowano

No Orzełek, zapierdzielasz z modami... A ja co mam robić? :slina:

Opublikowano

Jakieś rezańsko grilla będzie? :naughty:

bo na pierwszej fotce chyba kawałek czegoś widać.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No Orzełek, zapierdzielasz z modami... A ja co mam robić? :slina:

Ty już nie masz co zmieniać bo to wszystko co ja robie Ty w swoim aucie juz masz :good:

Jakieś rezańsko grilla będzie? :naughty:

bo na pierwszej fotce chyba kawałek czegoś widać.. :mysli:

Może :tongue4:

Nie moge wszystkiego od razu pisać :) jak dobrze pójdzie to przed zlotem jeszcze pare fotek wrzuce :naughty:

Opublikowano

No Orzełek, zapierdzielasz z modami... A ja co mam robić? :slina:

Ty już nie masz co zmieniać bo to wszystko co ja robie Ty w swoim aucie juz masz :good:

Jakieś rezańsko grilla będzie? :naughty:

bo na pierwszej fotce chyba kawałek czegoś widać.. :mysli:

Może :tongue4:

Nie moge wszystkiego od razu pisać :) jak dobrze pójdzie to przed zlotem jeszcze pare fotek wrzuce :naughty:

pewnie projekt czerń :>
Opublikowano

czytaj projekt - Patrox :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dajesz dajesz Piotruś :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czytaj projekt - Patrox :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dajesz dajesz Piotruś :good:

raczej projekt

HARDCORE BLACK BITCH

:decayed:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________Z modów przeprowadzonych w tym tygodniu (a troche sie tego nazbierało) najbardziej cieszy mnie efekt dnia dzisiejszego :evil:

wykresk.jpg

Myśle, że jest to najmocniejszy CCWA w Polsce :kox: da się więcej gdyby nie cooler (przy hamowaniu było prawie 80 stopni) - jest to kolejny mod w planach :),O pozostałych napisze jak będę miał więcej wolnego czasu :)

Opublikowano

Teraz to musi sie zbierac z takimi kreskami :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Osz kurr... ladnie koksu doje..ne :kox:

roznica w jechaníu pewnie tez niezla?

Opublikowano

320 ps / 640 Nm :kox::slina:

Opublikowano

Wooooo :blink: Dobrze wiedziec ze CCWA takie zdolne, bede mial co robic :naughty:

Opublikowano

Wykres extra, niutki juz z samego dołu dostępne jak w ciężarowce :slina::notworthy:

Jak tam sprzęgło, to jego górna granica, czy juz przekroczona delikatnie :mysli:

Jedzie dużo lepiej od twojej B7, czy róznica nie jest wielka?? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.