Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spokojnie nie jest to wieś tuning na pół szyby :) wszystko jest ze smaczkiem. Fotki wrzuce wieczorem :>

Opublikowano

wrzuc fotki, jestem ciekaw jak to wyglada, bo zle mi sie kojarzy :decayed:

widzialem ten pas i nie wyglada zle :) ale Orzel wrzuci fote to ocenisz swoim okiem :wink4:

Opublikowano

Na felgach Oettingera zostawiasz rant polerowany czy całość w black?? Ja bym zostawił ten rant.

Opublikowano

Dawaj foty całości i szczegółów :)

Opublikowano

ja pierdzielę

ależ wózek

a moc - no nie mam słów :good:

gratuluję i kucy i wypasu, widać że po bandzie idziesz :gwizdanie:

Opublikowano

Orzełek a powiedz jeszcze czy ten wynik to z zasłoną dymną wyszedł czy bez ?

Opublikowano

bardzo ładne auto oraz bardzo ładny wynik. kurde coraz bardziej zaczynają mi się B8 podobać :mysli:

Opublikowano

Orzel: Furka jest :kox::notworthy:

Powiedz mi ten wydech MG to robiony na zamowienie czy maja juz jakies gotowce? Jaka cena z montazem?

Moj znajomy poszukuje wlasnie wydechu do takiego sedana jak Twoj.

Opublikowano
  • Autor

Przód wygląda tak (auto brudne po zlocie wiec fotka zrobiona tylko na szybko z telefonem)

dsc05a978.jpg

Na felgach Oettingera zostawiasz rant polerowany czy całość w black?? Ja bym zostawił ten rant.

Rant zostaje, myśle że te felgi idealnie dopełnią wygląd auta, jeśli będzie lipa to zostaną na zime :naughty:

Orzełek a powiedz jeszcze czy ten wynik to z zasłoną dymną wyszedł czy bez ?

Górskie powietrze z rury :) CCWA ma Euro 5 a u mnie kat i DPF został na miejscu - nie ma mowy o najmniejszym dymku

Orzel: Furka jest :kox::notworthy:

Powiedz mi ten wydech MG to robiony na zamowienie czy maja juz jakies gotowce? Jaka cena z montazem?

Moj znajomy poszukuje wlasnie wydechu do takiego sedana jak Twoj.

Wydech robili 9 godzin - gotowe mieli tylko puszki reszte robili na miejscu.

Opublikowano

:gwizdanie:

Piotruś, tak szczerze, to średnio tak na czarno wygląda... :mysli:

Opublikowano

Orzełek wyszedł bandzior z gęby :good: :good: :good:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

jak dla mnie cudo...

już wiem czego szukać przy następnym autku :naughty:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

jak dla mnie cudo...

już wiem czego szukać przy następnym autku :naughty:

walizki pieniędzy? :polew:
Opublikowano

:gwizdanie:

Piotruś, tak szczerze, to średnio tak na czarno wygląda... :mysli:

stachu

dzięki za ten text, bo już się bałem że z moim gustem jest coś nie teges .....

tak jakoś za ciemno, bandycko, jakby karki z beemy w środku siedziały :disgust:

no coś mi się tam nie teges :cool1:

Opublikowano

a moim zdaniem przód teraz wygląda kozacko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

są gusta i guściki :) auto będzie jak już pisałem zrobione całe na czarno w razie czego można zawsze wrócić do tego co było - jak sie nie spróbuje to się nie przekona :evil: Szczerze wam powiem, że fotki nie oddają tego jak jest w realu. Mi sie podoba a to jest najważniejsze :wink4:

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje, właściciel robi tak aby to jemu się podobało :) dla mnie wygląda kozak :) choć w chromach też wygląda b.ładnie, ale to już każdy decyduje wg swoich subiektywnych upodobań.

Opublikowano

jest kozak i chu.... black sedan jedyne co mogłoby być w chromie to znaczek OOOO ale jak całość to całość

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje, właściciel robi tak aby to jemu się podobało :) dla mnie wygląda kozak :) choć w chromach też wygląda b.ładnie, ale to już każdy decyduje wg swoich subiektywnych upodobań.

to o czym się dyskutuje jak nie o gustach ?? :cool1:

subiektywnie Eagle wybrał co mu pasuje i spoko, jego wybór, jego fura, zestaw i już, nie ma sprawy

ale publikując zdjęcia zawsze jest możliwość, że na 100 osób 90 będzie zachwyconych, a 10 nie

i tyle :gwizdanie:

Opublikowano

jest kozak i chu.... black sedan jedyne co mogłoby być w chromie to znaczek OOOO ale jak całość to całość

Nie będę się powtarzał, auto robi mega wrażenie :good:.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.