Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

350km ma :), gratulacje wyniku, nie dość że furacz wygląda za***iście to po programie pewnie lata :).

Opublikowano

jak to zrobileś że masz 320 hmm? dosyć sporo ci podnieśli moc ja ostatnio bylem z a6 3,0 tdi silniczek jak najbardziej zdrowy i seria 252 po programie 283

Opublikowano

W Twojej A6 jest inny silnik...

Opublikowano

Bez problemu 320 km, Patrox ma więcej jeszcze. To jeszcze nie ostatnie słowo tego motoru

Opublikowano

to chyba twoje ?

audi-a4-b8-3-0-tdi-tlumik-sportowy-uklad-wydechowy-02.jpg

Opublikowano

ale wynik, gratulacje

Opublikowano

Będzin hihi mam tam rodzinę :polew: sorry za OT, te fotki brudnych autek :thumbdown:

Opublikowano

turdzi, to chyba nie Orzełkowa maszyna :)

Opublikowano
  • Autor

Mój wydech wygląda tak :

p1010019gq.jpg

p1010022d.jpg

p1010021xr.jpg

p1010023sf.jpg

Jak widać z tyłu zawitał zderzak od S4 :decayed: lepsze fotki wrzuce jak tylko umyje furmanke po zlocie. Ci co widzieli auto w BT wiedzą, że z przodu też są pewne zmiany :wink4:

Opublikowano

Dla mnie końcówki super, lepsze od ori S4. Wogóle autko super sie prezenci

Opublikowano
  • Autor

auto ma mieć charakter "agresywny" :) dlatego robi się projekt HARDCORE BLACK BITCH :evil:. Każdy ma chromowany gril znaczki itp, tutaj będzie inaczej... :evil:

Opublikowano

EOT ale dementi nie było, że tablice z Będzina :) a obietnica fotek po umyciu auta :good: wydech prezentuje się mega zacnie :good:

Opublikowano

Nie ta ramka rejestracji, nie te felgi i nie taki zderzak.

Orzełek, furka śliczna... :kox:

Opublikowano

i to pewnie wszystko przy spalaniu 8/100 l w mieście:)

max ile do paki?

Opublikowano
  • Autor

EOT ale dementi nie było, że tablice z Będzina :) a obietnica fotek po umyciu auta :good: wydech prezentuje się mega zacnie :good:

tablice nie są z Będzina :)

i to pewnie wszystko przy spalaniu 8/100 l w mieście:)

max ile do paki?

Co do osiągów to nie sprawdzałem. Wczoraj wracając ze zlotu rozpędziłem się bez żadnego problemu do 260km/h (jechałem przez niemcy :decayed:) myśle, że auto jest w stanie zamknąć licznik. Co do spalania to przy sredniej prędkości wg kompa 92km/h spalanie pokazał 7.5 litra :good:

Mody przeprowadzone do tej chwili:

-Eibach pro kit

-tunel z podłokietnikiem

-czarny pas na przedniej szybie

-cb radio

-zderzak tył S4

-zderzak przód Sline cały na czarno razem z kratkami znaczkiem i grilem

-listwy progowe S4/Sline (czekaja na montaż)

-Wydech MG

-Strojenie DynoSoft

-ogranicznik prędkości na 300 km/h

Fotki wrzuce jak tylko zamontuje progi i umyje auto.

Poza tym Felgi oettingera się robią na czarny mat - zobaczymy jak będzie to wyglądać na aucie

W planach

-znaczki Sline i OOOO w czarny mat

- cooler

- i może jak sie trafią to większe heble

Mam nadzieje, że fotoleracje uda mi sie wrzucić w tym tygodniu :)

Opublikowano

pas na przedniej szybie ? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

pas na przedniej szybie ? :rolleyes:

tak :), niestety szyba była bez a słońce bardzo raziło więc nakleiłem, a przy okazji auto optycznie jest niższe :wink4:

Opublikowano

wrzuc fotki, jestem ciekaw jak to wyglada, bo zle mi sie kojarzy :decayed:

Opublikowano

Myślałem, że powiesiłeś czarny pas karate :takiego::polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.