Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystepowalo w b7 1.8t w quattro ?

Tak, z 6-biegową skrzynią.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystepowalo w b7 1.8t w quattro ?

jak sie nie mylę to było to CABB

Opublikowano

wystepowalo w b7 1.8t w quattro ?

Tak, z 6-biegową skrzynią.

BFB 163ps

Opublikowano

a jaki motor lepszy do tuningu ... 1.8t czy 2.0 tfsi ?

a pytałem o 1.8t w q bo szukałem na allegro i nie znalazłem :decayed:

Opublikowano

a jaki motor lepszy do tuningu ... 1.8t czy 2.0 tfsi ?

Obydwa dobre. 2.0TFSI ma większy potencjał przy samym programie, ale 1.8T jest już sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby.

Opublikowano

a jaki motor lepszy do tuningu ... 1.8t czy 2.0 tfsi ?

Obydwa dobre. 2.0TFSI ma większy potencjał przy samym programie, ale 1.8T jest już sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby.

ok, a w takim razie ktory motor bedzie tanszy przy modowaniu na jakies 350KM ?

Opublikowano

jedno 1,8T na 350+ już w klubie jest-2,0 tfsi-jeszcze nie-więc ciężko powiedzieć,co będzie lepsze/tańsze :wink4:

jeślibym miał wybierać-pomiędzy 1,8t ,a 2,0Tfsi-na taką moc-nie poszedłbym z tymi silnikami-zbyt dużo,żeby to było bezawaryjne na dłuższą metę... jeśli chcesz rwać się na taką moc-wal na 2,7 bit :gwizdanie:

Opublikowano

jedno 1,8T na 350+ już w klubie jest-2,0 tfsi-jeszcze nie-więc ciężko powiedzieć,co będzie lepsze/tańsze :wink4:

jeślibym miał wybierać-pomiędzy 1,8t ,a 2,0Tfsi-na taką moc-nie poszedłbym z tymi silnikami-zbyt dużo,żeby to było bezawaryjne na dłuższą metę... jeśli chcesz rwać się na taką moc-wal na 2,7 bit :gwizdanie:

interesuje mnie tylko b7 a tam 2.7 niet ;(

Opublikowano

jeśli przekładka Cię nie interesuje-to rezaj 2,0T dwieście kucy masz na początek- 60-70-dorzucisz samym programem,drugie tyle dasz radę na gratach,ale wydaje mi się,że 1,8T jest prostsze w rezaniu-poniekąd dlatego,że szlak już przetarty-2,0 TFSI to jeszcze nowy temat,ale graty można dostać-cena-wedle zasobów portfela-

TURBINY DO 2,0 T

intercooler-wiadomo Front mount,nie wiadomo,jak sprzęgło zniesie taką moc,ale może wrto zmienić

SPRZĘGŁO DO 2,0T

i jeszcze kilka innych ukrytych kosztów-nie wiem,jak wałki mają się do takiej mocy-dopuki nikt tego nie przerobi i nie opisze na Forum-będzie zagadką...

Opublikowano

jeśli przekładka Cię nie interesuje-to rezaj 2,0T dwieście kucy masz na początek- 60-70-dorzucisz samym programem,drugie tyle dasz radę na gratach,ale wydaje mi się,że 1,8T jest prostsze w rezaniu-poniekąd dlatego,że szlak już przetarty-2,0 TFSI to jeszcze nowy temat,ale graty można dostać-cena-wedle zasobów portfela-

TURBINY DO 2,0 T

intercooler-wiadomo Front mount,nie wiadomo,jak sprzęgło zniesie taką moc,ale może wrto zmienić

SPRZĘGŁO DO 2,0T

i jeszcze kilka innych ukrytych kosztów-nie wiem,jak wałki mają się do takiej mocy-dopuki nikt tego nie przerobi i nie opisze na Forum-będzie zagadką...

Dorzucić chyba trzeba jeszcze wtryski...a znimi (chyba ?) jest problem w wzdłużnym silniku.

Co na to pompa paliwa ?

W poprzeczniaku coś tam jest rozkminione ale tam są graty z innych mocniejszych modeli.

Ogólnie temat do przemyślenia i przerzuceniu neta :rolleyes:

Opublikowano

na audizine jest sporo informacji na ten temat :good: :good: :good:

tylko gdzie nam do tego.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe, dzieki chłopaki :) co do rezania na ok 350km to myslalem ze wrzuci sie do tfsi graty od s3 (ponoć kompoty i ecu projekt to spokojnie ogarnia)

Wysłałem kiedyś do nich zapytanie co trzeba zrobic i odpisali mi że:

- wydech

- wtryski od s3

- turbo od s3

- IC (ale chyba od s3 sie nie zmiesci)

- modyfikacja,dołożenie lub zmiana pompy paliwa

i chyba tyle :)

Opublikowano

nie wiem,jak się mają graty z poprzecznego do wzdłużnego-niektóre na pewno podejdą,ale jeśli chcesz-to rezaj-popatrzymy i sie sami czegoś nauczymy :wink4:

Opublikowano

nie wiem,jak się mają graty z poprzecznego do wzdłużnego-niektóre na pewno podejdą,ale jeśli chcesz-to rezaj-popatrzymy i sie sami czegoś nauczymy :wink4:

wpierw to musze kupic b7 ;) a nastąpi to za jakis miesiac :kox:

Opublikowano

wtryski...a znimi (chyba ?) jest problem w wzdłużnym silniku.

może nie tyle co we wzdłużnym,co w FSI,szlam się na nich zbiera-przykład RS4 B7-nie pamiętam,gdzie o tym czytałem,czy na AZ,czy na SR,ale myślę,że regularny przegląd i serwis podzespołów-temat do ogarnięcia :cool1:
Opublikowano

hehe, dzieki chłopaki :) co do rezania na ok 350km to myslalem ze wrzuci sie do tfsi graty od s3 (ponoć kompoty i ecu projekt to spokojnie ogarnia)

Wysłałem kiedyś do nich zapytanie co trzeba zrobic i odpisali mi że:

- wydech

- wtryski od s3

- turbo od s3

- IC (ale chyba od s3 sie nie zmiesci)

- modyfikacja,dołożenie lub zmiana pompy paliwa

i chyba tyle :)

turbo z s3 do 2.0tfsi wzdluznie ? Napisales, ze to do A4 by szlo ?

Opublikowano

turbo z s3 do 2.0tfsi wzdluznie ? Napisales, ze to do A4 by szlo ?

też się zastanawiam,jak to możliwe :mysli:
Opublikowano

hehe, dzieki chłopaki :) co do rezania na ok 350km to myslalem ze wrzuci sie do tfsi graty od s3 (ponoć kompoty i ecu projekt to spokojnie ogarnia)

Wysłałem kiedyś do nich zapytanie co trzeba zrobic i odpisali mi że:

- wydech

- wtryski od s3

- turbo od s3

- IC (ale chyba od s3 sie nie zmiesci)

- modyfikacja,dołożenie lub zmiana pompy paliwa

i chyba tyle :)

turbo z s3 do 2.0tfsi wzdluznie ? Napisales, ze to do A4 by szlo ?

tak, podobno mają jakiś patent ... gdzies na forum był o tym temat

pewnie Patrox potwierdzi ;)

Opublikowano

tam jest kwestia przerobienia rurek z tego co pamiętam :mysli:

Opublikowano

wszystko mozna zrobic w metalu tylko po co cudowac ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.