Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to ja jestem w prawie kazda sobote i niedziele wiec sie dostosuje[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 21:58_________________________________________________Ja jestem za ta niedzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jest obojętne w którą niedziele :) maku też tak twierdzi chociaż nic nie pisze (dzieci i ryby głosu nie mają :polew: :polew:) myślę że 5 kwietnia będzie już cieplej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i maku mówimy że 5 kwietnia . :naughty: a reszta? [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:08_________________________________________________Dobra to już ustalone 5 kwietnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i maku mówimy że 5 kwietnia . :naughty: a reszta? [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:08_________________________________________________Dobra to już ustalone 5 kwietnia :gwizdanie:

to ja mówie że pasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę kto powrócił :naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 16:52_________________________________________________Z racji zmiany czasu i że dzień mam dłuższy zmienimy godz. spotów na 17 :) odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6db39ce47b957ce5med.jpg[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 00:08_________________________________________________a022f6d44cdd70camed.jpg[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________5ff69d6f42471c16med.jpg[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 00:12_________________________________________________5ff69d6f42471c16med.jpg[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 00:13_________________________________________________ced3e0c4f4bad025med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wleciały mi dwa takie same...dobra nie chce mi się kasować ;p

co to zawiaska za***isty był i za***iście leżało autko :) niestety musiałem seria narzucić spowrotem :( odgórnie....

wiec mam do sprzedania z przyktością mówie jak nowe zawieszenie gwint H&R....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to kiedy sie wybieracie do Kraka na spocika :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach wystawiam je na allegro za 950zeta jak by chciał ktos z forum puszcze za 850.... takie coś to jest (tylko bez tylnich amortyzatorów) regulacja gwint przód i tył..... dość sztywny zawias trzyma się jezdni bajka...

http://www.hrsprings.com/scripts/appguide.php?Mode=Make+Guide&SubMode=Find3&MakeID=3

( A4/A4 Avant 2WD, Typ 8E, 6 cyl - 2002-08

Street Perf. Coil Over 12, incl. facelift model 1.2 - 2.2 0.75 - 1.7 29358-2 $1,450.00 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...