Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

halo co tu taka Cisza Panowie co sie dzieje ?! a Ty Młody jak tam zdrówko ? :naughty: mam nadzieje ze dobrze moze jakis spot jak młody wyzdrowieje ?!

ej wiecie co sprzedaje golfa :P chce ktoś kupić a kupuje sobie nową a4 b8 :naughty: :naughty:

nie no żarcik z tą a4 :P heheheh a co do golfa powaga 26tys chce :P 2003 rok bylo 101 na pompo jest 150 +/- spalanie OK ! :D kto widział wie jak wygląda wiec jak coś to piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no pasowało by jakiegoś spota zrobić póki nie jest zimno za bardzo:D

nie szkoda Ci go?? bo fajnie lata :kox: a jak caddy?? :naughty: :naughty:

no szkoda szkoda bardzo szkoda ale jest nie praktyczny dla mnie a ciężk mi auto trzymać zeby tylko wyjeżdzać nim w wekendy .... do takiego czegoś robie caddy :) ale gulfa bede dlugo wspominał

:P no to co poradzisz tyle wakacji bylo i może widzieliśmy się dwa razy ;/ kiepsko z tymi spotami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtorek ? to może 9 X (piątek godz. 20.00 ) :)

95% że będę :decayed:

Ja na 100% będę . To jak będziesz Kulek to weź aparat. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko ze jesli spot będzie o 20 to ciemno na focenie troche :confused4: wprawdzie pod MM jakies oświetlenie jest więc moze by cos z tego bylo :mysli:

Maku robił kiedyś o 22 i było oki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam jest oświetlone o tej porze ale jak mówisz ze będzie gites no to gites :wink4: jak bede sie wybierał to wezme i popstrykamy coś ale teraz za wczesnie i nie powiem Ci jeszcze czy bede. Bo w ten weekend mogł bym podjechać na 100pro. jak coś bo będę w NS :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam jest oświetlone o tej porze ale jak mówisz ze będzie gites no to gites :wink4: jak bede sie wybierał to wezme i popstrykamy coś ale teraz za wczesnie i nie powiem Ci jeszcze czy bede. Bo w ten weekend mogł bym podjechać na 100pro. jak coś bo będę w NS :tongue4:

Ale mnie noga trzyma z daleka od samochodu :wallbash::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanie z innej beczki.

Szukam opon 225/40/18 albo 225/35/18 idzie coś takiego dostać w Sączu? Zjeździłem całą Bochnie i nic a na allegro nic ciekawego nie ma w dobrej cenie. Dajcie znać jak coś wiecie na gg: 2911202 bo strzeliła mi dzisiaj jedna opona a nie chcę zakładać zimówek już do je zajadę do zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmieniam na niedzielę :naughty: godz. 17:00 :cool1: jak Was nie będzie to Wam wszystkim wleję :bicz3:

P>S dzisiaj byłem tylko ja i maku i tak z Wami robić spot. Więc lista na niedzielę :

1 Młody

2 Maku

3 Jmaleta (myślę że będziesz )

4 Kulek (myślę że też będziesz )

5 Macqo (też masz być :gwizdanie: )

i tak lista zostaje na niedzielę :cool1: i kto jeszcze :notworthy:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 21:47_________________________________________________Jeśli ktoś chce inna godzinę to pisać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...